Отговори
# 45
  • Мнения: 13
shikimiki, с тайфата отбелязваме джулая всяка година Simple Smile Страхотно си е. Огън, китари, море, великолепен изгрев. Simple Smile Какво повече му трябва на човек? Ти до кога си във Варна?

barabina, ти на Камен бряг ли ще си? Simple Smile

Аз колкото внимание получавам, толкова и пренебрежение срещам. Simple Smile Пререждат ме постоянно, бутат ме и т.н., но честно казано по ми е дразнещо прекаленото внимание, отколкото незабелязването. В края на краищата всеки си има куп неща на главата, за които да мисли, а това, че сме бременни си е важно за нас и хората, които ни обичат. От другите няма как да очакваме нещо по-специално. Simple Smile

Хайде, пак се връщам към работата. Усмивки!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Въпреки огромния ми корем, досега никой не ми е дал място на опашка или другаде. Последния път дори се отказах от преглед при ендокринолог, защото имаше 10 човека, а аз не мога да издържа такава опашка. Confused

# 47
  • Мнения: 95
barabina, ти на Камен бряг ли ще си? Simple Smile

За съжаление не.

ina.gg, и аз трудно спя. Със седенето нямам проблем, колкото и странно да е на доктора ми. А съм седнала почти по цял ден. Тя отдавна иска да ме праща вкъщи, но аз не искам болнични, защото се чувствам добре(да чукна на дърво!). Може би има значение стола, знам ли... Но спането е друга песен. Спя на една страна и по някое време се будя от болка в ставата на крака, на който лежа. Параходът тежко се обръща на другата страна, положението е добре, докато не се събудя пак от болка. Този път от другата страна. И това се повтаря цяла нощ. Всяка нощ. Как ли да си отспя сега, преди раждането?!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 13:01 от barabina

# 48
  • Мнения: 920
Така е Трикси, права си, сега като ми излезе урината, ако е лоша ще се смотам за една седмица в къщи, да си почина Peace
ПуканкаZ и Cappucino освен че ме бутат и пререждат, никой никога не ми с правил място в транспорта, хората са много невъзпитани и гадни. Да ви кажа намразих всички, които не са бременни  Embarassed гледат като пукели и се правят на разсеяни, яд ме е защото аз винаги съм давала път на бременна, отстъпвала съм място и.т.н Просто така съм възпитана, имам чувството, че всички са невъзпитани и хванати от гората #2gunfire #Cussing out
Айде да не употребявам епитети Whistling
barabina и мен ме боли ставата на крака на който спя, аз си мислех, че нещо съм се повредила, ма то явно било от лежането само на тази страна Laughing 

# 49
  • Мнения: 269
Ина,и аз малко трудно дишам напоследък.Като легна по гръб съвсем ми спира въздеха.Гадно е,ама е разбираемо с напредването на бременността.
Не само шефовете,а никой не си заслужава вълнения сега,освен бебчовците.Аз скоро се карах с един тъп дядка ,дето ми засече пътя с колата и получих сърцебиене после.И после си викам:Абе луда ли съм да се вълнувам с такива малоумници.Само на мен си се отразява.
Момичета,да ви кажа,вече от няколко места ми казват,че през октомври се раждали най-способните и талантливи деца.И като се замисля имам познати ,родени през октомври и всички са си устроили добре живота.Лелеее,като ни се народят едни артисти и умниции... newsm47 Живот и здраве ,дано!

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А я кажете досега имали ли сте някакъв сериозен стрес през бременноста. Аз оня ден имах. Мъжа ми, със всичкия си акъл, макар и несъзнателно, идва и ми казва че минал с колата през краката на един човек, Shocked и че сега щели мене да търсят, щото колата е на мое име. Първо щях да припадна, после се развиках на мъжа ми не е ли дал първа помощ на човека и веднага си представих милия човек инвалид за цял живот. Абе щях да умра от стрес. Накрая се оказа че мъжа ми е щял да мине през краката му, а не че е минал. Thinking

# 51
  • Мнения: 85
Bebo4ka така е права си, аз не си давам много зор проблем имам когато трчбва да ходя на срещи в тая жега и се стремя да комуникирам по е-маила ама днес и утре трябва да ходя и така. Писна ми от бюрократични неуредици ама така е спирам да се ядосвам. Със спането и аз съм така Ина обръщам се трудно ама това да ни е проблема.  Пуки това е неприяно но по добрия вариант е, че не се е случило най-лошото, ама предупреди мъжа си друг път да внимава с приказките и да премисля преди да каже какжото и да било. Лек ден момичета

# 52
  • Мнения: 156
Пуки, нас ни обраха края на март, направо се бях шашнала Rolling Eyes. Добре, че детето не беше точно тогава в София, че незнам какво щях да правя. Така възстановихме туй-онуй и не му казахме.
ina чувствам се по същия начин, плюс това, че немога и дълго да седя- то почва да ме боли отвсякъде... ooooh!. Иправа много-много не мога да стоя, имам чувството, че краката са ми гумени, а почва и гръб да ме боли... егати оплакването стана smile3534 пфуууу чак не мога да се понасям

# 53
  • Мнения: 899
Добър ден! Благодаря за съветите и подкрепата  Heart Eyes! sfkbfk, май че е Azithromycin другото име на лекарството, изрових го от нет-а това, че мъж ми побързал да ошета листовката и кутийката в боклука, аз никога не хвърлям  #2gunfire
Първо Трикси се оплака, а сега и Капучино от родителското тяло. Чудех се, докато днес не проведох разговор с майка ми и ми светна, че по житейските въпроси никога нема се разберем. Примерно тя ми заяви, че щом родителите са купили жилище на младите, ще е кощунство ако бебчето не носи техните имена  Shocked. Или щом бабата готви всеки ден и носи на младите за да ги облекчи в задълженията, то те трябва да са й благодарни до гроб  и да водят бебо ежедневно на гости Rolling Eyes (примери от нейна приятелка станала баба наскоро). Емиии, така ще е май, никога няма да сме на един акъл.
Движа се с кола и не съм се сблъскала с грубости в градския транспорт, но и никой не ми е отстъпил място на опашка. Добре, че тук не са големи. Иначе и аз се товаря от плиткоумни шофьори.
Miss Fairy, много хубаво това за октомврийските бебоци   bouquet
mylili, защо си слагаш някакво малко нарастване на бутчетата, моите примерно от 50 см вече са 58, смятай изразено в кг  Sad. Сигурна съм, че има и други мами като мен Wink. Ти с това лежане просто си герой толко малко да качиш. Досега все ти съчувствах, че лежиш, но сега като го изпитах на свой гръб......ужасно е, наръбих се отвсякъде, а ти миличка с колко ли търпение си се въоръжила   bouquet
tediko, все едно мен си описала, мерси че ме отмени в оплакването  Joy. Съжалявам за неприятностите ти, и на Пуканка също  Hug

# 54
  • Мнения: 7
Ох момичета и аз не мога да спя-само се вътря ту на ляво, ту на дясно през 5 мин   #Crazy слагам възглавници под краката под корема-нищто не помага и като стана 4 пъти да пишкам съвсем  ooooh!
За родителите-мен майка ми ми звъни по 3 пъти на ден по телефона и днес вече и се скарах.
Назнам за стреса и уплахата-аз понякой път като искочи някоя котка пред мен и така се стряскам, че не знам. Пуки-кажи на мъжа ти да е по-тактичен макар че не го е направил със зла умисъл със сигурност.,
Трикси няма ли да разкажете нещо от лекцията днес-за какво беше?

# 55
  • Мнения: 697
Въпреки огромния ми корем, досега никой не ми е дал място на опашка или другаде. Последния път дори се отказах от преглед при ендокринолог, защото имаше 10 човека, а аз не мога да издържа такава опашка. Confused

Никой нищо не ми отстъпва. Бутат ме, пререждат ме, ама и аз се бутам. Писнаха ми вече особено разни пенсионери дето по цял ден се мотат без работа и правят опашки.


А я кажете досега имали ли сте някакъв сериозен стрес през бременноста. Аз оня ден имах. Мъжа ми, със всичкия си акъл, макар и несъзнателно, идва и ми казва че минал с колата през краката на един човек, Shocked и че сега щели мене да търсят, щото колата е на мое име. Първо щях да припадна, после се развиках на мъжа ми не е ли дал първа помощ на човека и веднага си представих милия човек инвалид за цял живот. Абе щях да умра от стрес. Накрая се оказа че мъжа ми е щял да мине през краката му, а не че е минал. Thinking

Аз откакто съм бременна изпадам поне на 3 пъти вече в страшна истерия, първо викам, после рева с глас, треперя и всички екстри. Дано не се отразява на бебето, че ще го побъркам горкото.

Наложи ми се преди час да излизам по работа. И то съвсем кратко разстояние от Витошка до пл. Славейков. Щях да припадна от жегата. Направо по-зле е от сахара Sad Ако стане и по-топло не знам какво ще се прави  newsm78

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 12:31 от mimisofia

# 56
  • Мнения: 10
 smile3523Здравейте !Само минавам да ви навестя,че ми е едно мързеляво и мнооооооооооооого горещо,ще гледам да се опъна докато спи детенце,че после отиваме на басейна  sport027на балкона Mr. Green.Направо  не ми се мисли ако стане още по-горещо,както дават за сега ,че при нас в русе е най жега Crazy
Хайде мацки лек ден и повече почивка Peace

# 57
  • Мнения: 42
Cappucino, аз съм си във Варна постоянно по принцип, но уикендите задължително мръдваме някъде по дивите черноморски места! Лошо е, че тази година Джулая се пада понеделник срещу вторник и мъжа ми няма да може да дойде, но аз все пак мисля да не пропускам! А и той може да дойде вечерта. Ако си някаде в околноста може да се обадиш и да посрещнем слънцето заедно! Peace

# 58
  • Мнения: 85
По повод на родените през октомври, момичета аз съм родена на 25.10, брат ми на 30.10, братовчед ми на 06.10 и т.н. Изкам да ви кажа, че сме доста упорити и вироглави но много се раздаваме и се стараем да помагаме. Всеки човек е такъв какъвто е, ане кога е роден. Гените и средата според мен са големите фактори. По повод на това, че не ни отстъпват място ме пишете и мен до сега са ми отстъпили място 2-3 пъти не повече. Дразня се защото съм отстъпвала винаги на бременни и на майки с деца. А аз пътувам много с градски транспорт и всичко ми е до болка познато. Ама стига толкоз,че май прекалих.

# 59
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
А я кажете досега имали ли сте някакъв сериозен стрес през бременноста.
Имах - тази неделя. Тъкмо си тръгваме от село и виждам една змия да се задава към краката ми - малко змийче беше 50-60 см, не голямо и ми се иска да скоча върху нещо, ама няма върху какво наблизо и се чувам как викам. След крясъка се усещам, че до мен е дъщеря ми и че змията се движи точно към нея, бутнах я по главичката и извиках още веднъж и в този момент чувам съпруга ми че повтаря - спокойно слепок, спокойно слепок. Когато и малката започна да ме успокоява влязох в релси. Баси, детето не се уплаши, пък аз се разкрещях.

Общи условия

Активация на акаунт