Гърдите след кърмене?

  • 8 713
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 798
Аз съм от дългокърмещите (почти три години) и както си разсъждавах наскоро - след 9 м бременност и още 3 г. кърмене - демек общо 4 години не знам какво щеше да стане с тялото ми ако не се беше случило това. Но пък всъщност бюста ми изглеждаше доста добре след като спрях. В началото беше леко отпуснат и след това - наистина беше ОК.
Тъкмо взех да си се кефя, че изглеждам както преди и забременях отново. Сега гърдите ми отново са огромни - поне за моите виждания, но се надяваам и след второто дете да изглеждам добре и най-важното да се чувствам добре  Laughing

# 31
  • Мнения: 191
Моите спаднаха, зърната не се промениха, за щастие не са увиснали, но ми се искаше да са по-големи  Grinning

# 32
  • Мнения: 4 400
Покрай грижите за бебка  свалих 10кг от теглото си преди да забременея .Още имам кърма но съм кожа и кости и...естествено и бюста ми намаля драстично. Sad


п.п. А дали като се кротне малката палавница ще се позакръгля малко newsm78

# 33
  • Мнения: 119
Гърдите след кърмене?
Са жалка картинка  Laughing меки, леки и с по-големи зърна...страстоубийки  Laughing
Не ме кефят ,но пък имам две прекрасни деца.
Цици винаги можеш да си купиш, ако толкова те притеснява вида им  Wink


 Peace Peace Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 44 095
моите са една идея по-големи...но общо взето няма особена промяна.

# 35
  • Мнения: 583
След като спрях да кърмя беше страшно Mr. Green,сега вече всичко е ок,няма разлика от преди и след,може би минимална ,но не и фрапираща или нещо което да ме притеснява.Въпрос на кожа предполагам./Благодаря ти ,мамо/Приятелката ми кърми почти 1 година,сега 7 години по-късно има страхотен, стегнат бюст,без каквито и да било усилия.

# 36
  • Мнения: 492
За съжаление като спреш да кърмиш и хубавите моменти с по голям бюст изчезват CrazyМоите освен че спаднаха ,но станаха и по малки и все едно са празни Cry
Мдаааа и моите така. Tired

# 37
  • Мнения: 4 292
Моите гърди не се промениха никак. След като спрях да кърмя, постепенно възвърнаха предишния си вид - нито станаха по-хубави, нито пък увиснаха. Индивидуално е.

# 38
  • Мнения: 780
Моите спаднаха, зърната не се промениха, за щастие не са увиснали, но ми се искаше да са по-големи  Grinning
Peace

# 39
  • Мнения: 269
Е,все пак има някаква надежда да си върнат предишния вид...
А може би има някакви упражнения,които да помагат?

# 40
  • Мнения: 1 372
Моите нямаха особено голяма промяна по време на бременността с изключение на това че бяха много твърди и доста болезнени. Не кърмих много, но когато спрях се бяха спаружили доста и бях повече от отчаяна. След първия ми цикъл нещата се пооправиха. Е не мога да кажа че са на 100% както преди, но определено положението е доста задоволително.

# 41
  • Мнения: 172
Имах голям стегнат бюст,а сега дълги до пъпа увиснали кожи.В момента обмислям поставяне на силикон,само за повдигане,без уголемяване.

# 42
  • Мнения: 14 654
Въпрос и на ген все пак. Попитай майка ти какви са и станали гърдите след кърмене и е много вероятно и твоите да ги споходи същата участ. При мен има малка промяна към по-лошо Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 1 230
Гърдите ми преди бременността бяха малки и стегнати, след като родих големи и стегнати, а сега малки, увиснали и ... празни.
Не е от отслабването, след като родих имах да сваля около 7-8 кг. Свалих ги постепенно без диети.

# 44
  • Мнения: 115
Различно е!  ooooh!
След като спрях кърменето с първото дете, беше едно, а сега друго!
Няма правила, дори и за една и съща жена при 2 различни бременности и кърмения!
Освен това когато качвам и свалям килограми, гърдите ми също се променят  Peace

Общи условия

Активация на акаунт