втвърдяване на стомаха

  • 5 015
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 770
Контракции са, при мен се появиха още към петия месец. Почивай повече и кажи на гинеколога си, може би ще ти даде магнезий. Може да хапваш и черен шоколад Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
и аз мисля че трябва да идеш на лекар

 Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 802

Е значи твойте просто не били баш подготвителни, ами направо истински..  Grinning   


 да, и докторите казаха подготвителни контракции на Бракстън-Хикс 
 ама аз си родих ....

 добре, че нямаше усложнение и детенцето ми е живо и здраво .

# 18
  • Мнения: 1 685
и аз мисля че трябва да идеш на лекар
Peace

# 19
  • Мнения: 9 973
предполагам,че са подготвителни контракции

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сигурно са подготвителни контракции, но все пак се консултирай с лекар, че имаш още доста време.Може да ти изпишат магнерот да пиеш поне до 36 г.с.

# 21
  • Мнения: 396
И АЗ ОЧАКВАМ НОВОТО ЧОВЕЧЕ В НАЧАЛОТО НА СЕПТЕМВРИ / 8.09 / . ОТ ОКОЛО ЕДНА СЕДМИЦА ИМАМ ПОДГОТВИТЕЛНИ КОНТРАКЦИИ. ИМАМ ДЪЩЕРЯ НА 6Г, НО СЪВСЕМ СЪМ ЗАБРАВИЛА КАК ТОЧНО ПРОТЕКОХА НЕЩАТА ТОГАВА! СЛЕД РАЖДАНЕТО ОСТАНА САМО ЩАСТИЕТО ОТ ПОЯВАТА И  Grinning! ТА ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ - ЯСНО МИ БЕШЕ , ЧЕ СА ПОДГОТВИТЕЛНИ , НО КОЛКОЧЕСТО Е НОРМАЛНО ИЛИ ПАК ПРИ ВСЯКА Е РАЗЛИЧНО? АЗ ГИ УСЕЩАМ ОКОЛО 10 ПЪТИ ПРЕЗ ДЕНЯ ЗА ОКОЛО 10 - 30 СЕКУНДИ. ЗА ПРЕЗ НОЩТА НЕ СЪМ СИГУРНА КАКВО ТОЧНО СТАВА ... Thinking

# 22
  • Мнения: 945
понякога и подготвителните контракции могат да направят беля като скъсяване на шийката на матката, което пък води по преждевременно раждане. За това лекарите проверяват от една определена седмица нататък всеки път как е шийката. Тик в Германия след 30тата седмица ти правят всеки път СТG, което е zаписване на тоновете на бебето и проверка дали имаш контракции.

Говори с лекаря си следващия път като си на прегляд или ако се притесняваш си zапиши утре час при него. най чЕсто предписват почивка и магнеzий. Ако ти е късена шийката ще ти се наложи да лежиш беz да ставаш, а ако лекаря ти прецени, чЕ е опасно ще те прати и да полежиш в болница, където ще ти дават хапчЕта, които спират контракциите.

А zа болките в срамната кост и zа ходенето често до тоалетна... честито, бременна си. Детето вече е по голямо и или ритка с крачета по пикучния мехур или вече е zабило главичката си там долу. За това те боли.
Но не се притеснявай да питаш лекяря си, понякога няколко симптома сами по себе си нищо не zначат, но събрани накуп...

А, и още нещо... ако контракциите са ти на определен интервал от време и постоянни и почваш да иzпитваш болка при тях, то бегом веднага в болницата, че вероятността раждането да е zапочнало е голяма.

# 23
  • Попово
  • Мнения: 687
Подготвителни контракции но придружени с болка и постоянни, може и да е започващо раждане... посъветвай се с док  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз съм на същия хал в момента, но моите са си подготвителни контракции. Доки каза да си пия лекарствата, но ти за всеки случей е по-добре да се консултираш с наблудаващия те лекар Peace

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с доктор щом имаш болки

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Не подхождай безотговорно и веднага се консултирай с наблюдаващата те лекарка. Не искам да те плаша, но може да ти се наложи да лежиш до края на бременността. Аз се събудих една прекрасна сутрин в 7 месец с такива симптоми + 2 см разкритие  Crazy и пазих леглото докрая...
Дано да не е нещо обезпокоително при теб.  Praynig

# 27
  • Мнения: 254
още утре отивай на преглед,с контракциите шега не бива па макар и подготвителни

# 28
  • Мнения: 4 753
Подготвителни контракции но придружени с болка и постоянни, може и да е започващо раждане... посъветвай се с док  Peace

 Peace

Консултирай се с лекар... Имам приятелка, на която бебето е било надолу с главата през почти цялата бременност и е имала малко разкритие, лежала е в болница през цялото време...

Общи условия

Активация на акаунт