Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

sofia

Здравейте момичета!
Търся спешно да купя една или две опаковки "Lefax" за мои познати. Бебка много се мъчи, а те са пробвали всичко налично на нашият пазар. Ще ви бъда много благодарна. И бебката също  Smile
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Инфакол пробвалили са Thinking
Цитирай

sofia

Пробвали са "Инфаколик"- гръцките и не са им помогнали. И аз ги пробвах с малката без успех. А "Инфакол" май също няма на нашият пазар...
Цитирай

Няма,но тук има една теми4ка в която мами предлагат Инфакол http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170828.0 Аз от тук си ги купих,тези капки направо ни спасиха.Само споделям,на нас много ни помагнаха,но,ако не те устройват дано намериш тези,който тьрсиш Hug
Цитирай

sofia

Вероятно ще вземат и от тях. Благодаря ти. Hug
Цитирай

Бургас

В събота ще ми носят от Германия Lefax .Ако ми донесат повечко опаковки,ще услужа ( но не обещавам със сигурност)
Цитирай

sofia

Много ще ти бъда благодарна без да те ангажирам, разбира се. Много исках да помогна на бебочето, но се оказа доста трудно да се намери Лефакс Crying or Very sad
Цитирай

Вероятно ще вземат и от тях. Благодаря ти. Hug
Дано да помогнат,при нас направо направиха 4удо Peace
Цитирай

София

Не знам дали си пробвала Hylands, американско е но аз само с това си спасих 2те деца. Малко трудно се намира но в София съм го виждала в Piggy's House и Бебе Маркет.  Убедена съм че ще помогне.
Цитирай

sofia

Не съм го пробвала с моите деца. Но със сигурност ще им кажа и за него. Благодаря ти.
Цитирай

Бургас

Уф ,моят 'умен' приятел купил Lefax ,ама на таблетки (ще го гръмна) ... и сега се чудя какво да го правя .Дали могат да се разтварят и да се дават на бебето (вероятно не)! А някой да знае как се прилагат на възрастни ?
Цитирай

sofia

Thinking
Нямам представа. Консултирай се с педиатър.
Цитирай

София

Здравейте. Ако някой има останала нова опаковка Лефакс, да ми пише.
Днес пробвах да поръчам Инфакол през ето този сайт, но не мога да вляза в него.  Confused
http://www.shop.edirectory.co.uk/pharmacy_2_u/pages/moreinfoa.as … 45208&cid=217
Цитирай

зад монитора

Преди две години поръчвах Лефакс от една аптека в София, доставят до  2 седмици
Ще ти дам телефона тел.958 81 62, намира се в кв. Стрелбище, ул."Деде Агач" бл.11А

Провери дали доставят по телефона, защото все пак моята информация е доста стара Peace
Цитирай

София

Boshi-Moshi , много ти благодаря. Ще се обадя да проверя и ще пиша какъв е резултатът.  Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора