Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

София-до езерото

Къде изчезна сайта с линка Пилатес и др.? newsm78От 10 дни не се отваря,а не успях да сваля всичко Crying or Very sadАко някоя мама знае нещо по въпроса PraynigМОЛЯ нека даде инфо.,иначе ще си останеме дебели Embarassed
Цитирай

Пловдив

И при мен не се отваря  Rolling Eyes но имам няколко изтеглени, ако имаш голяма поща мога да ти изпратя..
Цитирай

Vela,
И аз имам няколко свалени, мога да ти изпратя.

uni_wipes,
Да ти се намира Winsor Pilates Buns and Thighs? Много ми допада, но вече го нямам на диска.
Цитирай

София-до езерото

Аз си изтеглих WINSOR PILATES WORKOUT.mpeg-20min. Не знам защо обаче не са 20 а 11мин newsm78?
Явно нещо не съм направила както трябва Embarassed
Цитирай

София

Ето ги всичките .  WinkТук са и на Сидни и на Клаудия Шифър,даже и толкова нашумялото напоследък " Bellydance" .В Хъба на Data.bg също ги има ..приятни тренировки.. Very Happy
Цитирай

In transit

Courage мерси много от мен Smile
Цитирай

София-до езерото

Ето ги всичките .  WinkТук са и на Сидни и на Клаудия Шифър,даже и толкова нашумялото напоследък " Bellydance" .В Хъба на Data.bg също ги има ..приятни тренировки.. Very Happy
ЗЛАТНА СИ!!!! newsm51 smile3525
Цитирай

Варна

А пробвахте ли да изтеглите нещо от там????

На мен не ми се получава Sad Sad 
Цитирай

Пловдив

Виждам, че сте успели да ги намерите. Ами аз не знам точно кои имам у нас, сега съм в офиса. Аз просто така си ги бях изтелила  да ги имам, сега не мога да пробвам , защото съм бременна. А вие, момичета какво ще кажете, ефективни ли са наистина??
Цитирай

In transit

А пробвахте ли да изтеглите нещо от там????

На мен не ми се получава Sad Sad 

Ами при мен тръгнаха ама с много бавна скорост, но аз по-принцип от дата-та не тегля с много. Забелязах нещо друго, което може би е от значение, че в момента ги качват тия филмчета на дата-та и може затова да не могат да се теглят.
Цитирай

Варна

Ще чакам да ги качат в датата, че с тая скорост ще се свали след ......223 часа  #Shocked #Shocked
Цитирай

София-до езерото

В момента правя 2 опит за сваляне.Първия беше неуспешен #Cussing out smile3511Ще ви информирам какво става,ако въобще стане нещо newsm78 #Crazy
Цитирай

София

Много съжалявам,че не става..аз специално го пуснах и си тръгна съвем нормално.. Rolling Eyes.Явно имате проблем с дата-та.Пробвайте с Хъба,може би там скоростта ще е по добра.. Confused
Цитирай

Варна

newsm12 май незнам за какво става въпрос  Embarassed Embarassed
Можеш ли да обясниш по-подробно?  newsm03
Цитирай

uni_wipes ,
Според мен не са толкова ефективни колкото каланетиката, но са модерни.  Wink
А и нямам филмчета с каланетика, за разнообразие е добро.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора