Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

Ако някой е почивал миналата година на камчия нека сподели впечатления от бунгала, плаж, цени и т.н . и ако може телефони
Благодаря предварително
Цитирай

София

И аз търся мнения от Камчия.
По миналата година ходих на Мечта, малко беше мизерно, но пък имаше топла вода, когато си искаш, чаршафите бяха чисти, останах доволна. Все пак за парите който беше, си е супер.
Тази година разбрах че Мечта вече не работи и се чудя къде да ходя. Предпочитам бунгалата от другата страна, където не е реката, по ми харесва местността. Та и аз моля за съвет и телефони, кой бунгала стават и каквото се сетите пишете   bouquet
Цитирай

Ние резервирахме тук
http://vilirai.hit.bg/
Цитирай

Наши приятели почиваха в Камчия миналата година и не са доволни от мизерните условия.А пък за комарите,с които е пълно там нямам думи.
Цитирай

При гларусите

Много е мизерно не ходете там...
За децата ще е ужасно
Аз съм от Варна и знам!!
Цитирай

София, ж.к. Младост

върна ли се някой от Камчия - как е тази година?? Пишете моля за отзиви.

днес резервирах тук: http://vilirai.hit.bg/

Доста рискуваме, че сме с малко бебе на 1г. 3 мес., но се надявам да имаме късмет и да ни хареса.  Praynig
Цитирай

София

И аз се интересувам от Камчия ?!
Цитирай

Sofia

Побутвам, че и мен ме интересува.
Цитирай

При гларусите

Момичета не е хубаво много е запустено и няма никакви развлечения....
Иначе плажът е огромен и спокоен.
Зависи кой какво търси.
Няма и магазини - 2 бяха миналата година като единия е лафка не много хубава.
Иначе накрая на плажа няма никой и човек все едно е на частна лагуна.. Love Embarassed
Цитирай

по пътя на светлината

Тази година Камчия е нападната от много комари.....Едно семейство принудително са си тръгнали от там още на другия ден...поне това беше тяхната версия за преместването им в нашата база.
Цитирай

София

върна ли се някой от Камчия - как е тази година?? Пишете моля за отзиви.

днес резервирах тук: http://vilirai.hit.bg/

Доста рискуваме, че сме с малко бебе на 1г. 3 мес., но се надявам да имаме късмет и да ни хареса.  Praynig

А вие вила Самоков или вила Финландия резервирахте? И какво ви казаха, как стават резервациите и всякакви такива неща ме интересуват.И тези вили са от страната дето не е реката, нали? Защото пише че са на устието на реката, но и в същото време на 50 метра от плажа, което е малко странно, а и помня че съм ги виждала, но не са на устието, аз затова нещо съвсем се обърках, къде са точно  Thinking
Цитирай

София, ж.к. Младост

Ние резервирахме във вила "Финландия". Обадих се по телефона и резервирах.
В противоположния край на реката са, до уличката за плажа ( вярно е за 50те метра  Peace ).

Надявам се, като не са до реката, да няма комари.  Praynig Жената ми каза, че тази година са пръскали и в момента няма, но не знам как ще е в началото на август...

Цитирай

София

Тази година Камчия е нападната от много комари.....Едно семейство принудително са си тръгнали от там още на другия ден...поне това беше тяхната версия за преместването им в нашата база.

Ама то далеч не е само тази година, а от край време. Няма да забравя как бяхме седнали на едно капанче в гората и със сядането собственикът запали на три места около масата ни нещо да гори против комари. Да, но дъщеря ми реши да ходи до тоалетна - в момента, в който излезе от периметъра я нахапаха. Като се върна запалихме колата и бегом да ни няма.
След като сте с малки деца се запасете изобилно с Аутан Peace
Цитирай

София

Преди две години ходих и нямаше 1 комар, а мен комарите много ме обичат  Smile. Щом е пръскано, не би трябвало да има проблеми.
Комарите са повечко в другия край, където е реката или поне аз така си мисля.
Balonesa мерси много   bouquet
Цитирай

7800

Ние ще ходим там другата седмица. Има ли хранителен магазин или трябва да си носим някои неща? Да не вземем да умрем от глад?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора