Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 109 отговора
Моля за мнения за тези училища, относно нивота на подготовка след 7-ми клас!
Цитирай

31 Peace
Цитирай

Благодаря за отговора! Затруднена съм в подреждането на училищата като желания след изпитите за 7 клас, тъй като  сме отскоро в София! За това имам нужда от помощ  с мнения за тези училища!
Цитирай

32, 33 и 7 са добри. 2-ро нека да е по-накрая в подредбата - не се преучват децата там, иначе горе-долу става. За 30 и 31-во нищо не мога да кажа - нямам информация за тях.
Цитирай

Поздрави, Дери!
Преди две години бях пред същата дилема с подреждането, но тогава дъщеря ми отстоя твърдо позицията си и написахме на първо място 7-мо училище. Учи в езикова паралелка немски език и се чувства удовлетворена и щастлива, а това е най-важното за мен.
Ако обаче детето ти иска да учи английски, съвсем отговорно мога да ти препоръчам 19-то училище. От една година съм учителка там и мога да дам информация "от кухнята". Дано не ти прозвучи просто като реклама. Имам преки впечатления от 4-5 училища в София, все с добър имидж, но толкова внимание и грижа за децата, както е в 19-то, не съм срещала. 
Цитирай

Здравейте.И мен ме тресе треската на кандидатстването.И аз съм в голяма чуденка.Моля за съвет като Дери.d7037 по повод това което си написала и аз почнах да се спирам на 7 Отговори ми като дъщеря ти учи там и то с немски и ние сме на този вариант какво е нивото на научаване на езика.Дават ли някакви сертификати 2 език учи ли се.Тъй като си преподавател и верно си най в кухнята помогни ни.например 31,18 или 7 СОУ.Предварително ти благодаря.Дано ни стигне бала за 35 но трябва да решаваме ако не какво ще пишем.
Цитирай

Дано мога да съм ви от полза. Нивото на немския на дъщеря ми е вече доста добро и то по мнение на специалисти, а не по мое. Самото училище не издава някакви  сертификати. Тази година - 9-ти клас приключиха с всичко от граматиката и идеята ни е да се яви следващата учебна година в Гьоте - институт на изпит за сертификат. А учителите по немски в 7-мо са просто за позлатяване. Подготвителен клас - Катя Байкушева - много взискателна, с изключителен подход и им вдъхна най-важното - любов към езика. Тази година - г-жа Маркова, много помогна на дъщеря ми специално да усъвършенства изказа си. Само хубави неща мога да кажа още много, много... Laughing
Цитирай

А ,да втори език - английски. По-малко са съответно часовете и за да вземе сертификат ще са необходими допълнителни курсове. За 35 - то съм чувала също много добри отзиви от мои приятели, чиито деца учат френски, а за другите две училища нищо не мога да кажа.
Цитирай

Дъщеря ми завърши 32 у-ще, добро е, атмосферата е спокойна, учителите са на ниво.
Цитирай

Страшно съм ти благодарна за бързия отговор.Ясно за сертификата но щом нивото на преподаване е високо то езика се научава и мисля,че за сертификата децата да го вземат не е проблем.А що се отнася за анг.ясно ние го учим вече5год.по школи и вървим напред затова мислим за др.език и се спираме на немски.Още нещо,ако не досаждам много.В 9 клас като в  езиковите учат ли се предмети на немски.Разбирам колектива от преподаватели е на ниво.По бел.и мат. как е.Радвам се че дъщеряти си е намерила мястото където да се чувства добре,щастлива и удовлетворена.Дано и ние да сме така.За 91 не мечтаем.След изпитите 73 и то май отпадна и сега се надяваме на 35 но ако не май 7 ще е нашето.Как е училищната база,децата .Айде стига че прекалих.
Цитирай

здравейте на всички! Почти се бях отчаяла, че ще има отговори по темата и каква изненада като я отворих!  Very Happy? d7237 благодаря ти за изчерпателния отговор! bouquet И ние мислим да го пишем седмо с немски на 1-во място! Проверих резултатите от приема по бал миналата година и тазгодишните матури! Интересно е че тези училища са показали много добри резултати! Е има и други но ние искаме комбинацията немски и английски! Естествена първо ще пишем немската и двете английски но може би за там няма да ни стигне бала! Аз продължавам проучването си нета и вече имам почти готова таблица ! Ще я пусна като я довърша!
Цитирай

Учат химия, физика и география на немски. Химията -май повече на български говорят и си обясняват, но може би това е за добро. Имат стол, сандвичи, относително добра материална база, активно работещо училищно настоятелство и естествено за над 120 годишно училище имат установени традиции почти за всичко. За българския се въздържам да говоря, а с математиката нещата стоят нормално.
Цитирай

а как са нещата с английската паралелка! Имаш ли някакви наблюдения!
Цитирай

За английския не зная нищо конкретно, но по празници чувам, че децата си вземат сертификатите успешно.

Все пак, с риск да стана досадна за английски ще ти препоръчам 19-то. Идвете колежки са специализирали в Кеймбридж и са млади, амбициозни, активни, пък и ние останалите не сме за изхвърляне Wink
Цитирай

Ще го пиша и него а втория език немски ли е!
Цитирай

1-14 от 109 отговора