Да се поотпуснем и бебеудоволстваме !

  • 899
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,  виждам, че навън вече е меко казано прекрасно   Nature Sunny, а по форумите всички са се затръшкали, дори аватарите ни станаха някак тъжни и унили, като моят и още някои, които ще дам , после за пример, за да се посмеем заедно, как сме провесили носове.

Обаче не само, че всички се тръшкаме , ами и навсякъде използваме ужасната дума: бебеправенеnewsm35все едно имаме норма или график, а също така ми напомня за времето на преизпълнените планове за петилетка, в рамиките на по-малко години ... Не ви ли се струва, че напрежението направо така ни е смазало, че от него става само още по-лошо, навсякъде виждам истории на пренапрегнати жени, които когато са си казали: КРАЙ, стига, не мога повече , да става каквото ще! wflag - и примирени са забравили за своите тревоги, изведнъж -  се е оказало, че  някой вече обитава коремчето...  kyllmg

Реших да отворя една тема за отпускане на нервите, за един вид релаксация - да се поотпуснем и помечтаем за ... за начина по който ще посеем най-желаното от нас...   Two Hearts

Да се поотпуснем и да спрем да мислим за проблеми цяло лято, да се съсредоточим само и единствено върху това, което трябва действително да направим: да направим детето си с ЛЮБОВ.
Да помислим за бебеудоволстване!
Да мислим за ласки, за милувки, за всичко хубаво и лудо, което ни се е искало да направим, а досега сме си забранявали или отлагали, а може би не сме и намирали време - да намерим време за това - сега, това лято! Да изпълним лятото с дъх на страст и любов!
Ще видите, това ще бъде най-прекрасното и  чудесно лято на вашия живот, обещавам ви го! След това просто ще ми протъркате темата от хвалби и благодарности!
babydust7

Нека всяка да измисли своя план за бебеудоволстване за всичко което ТОВА ЛЯТО, този път ще направи и да го постне тук, а после ще държим на репортажи от мястото на събитието... sun


Темата ми , надявам се да се заформи, като място за забвно отпускане - да споделим, кой какво мисли да направи през това лято!

# 1
  • Мнения: 939
Престани да пускаш нови теми! Ако си нямаш работа и се чудиш как да си убиеш времето - излез навън на разходка - вече захладня. Не съм срещала до сега потребител, който на втория ден от регистрацията си да напуска 3 нови теми, които са общо взето безсмислени.

# 2
 Hug Не бъди и ти озлобена, отпусни се, светът не ти е крив! Whistling И имам само една тема, другата е изнесен въпрос, като нова тема, не съм виновна аз. А и да ти кажа, честно и аз не съм виждала досега потребител, като теб, който вместо да участва във форума - с писане! , следи като куче следотърсач другите и души, какво са правили  и какво не....

# 3
И веднага ще се включа първа в темата си:
Аз съм жена която след някоя и друга годинка ще наближи  30-те, нямам дете и от две години се влача по доктори, от стреса полза нямах, освен, че си навлякох болести, затова сега и аз казвам: КРАЙ, стига! Това лято няма да се измъчвам с лекари , с поверия, с диети , с билки, с хапове, с томове медицинска литература и куп глупости....
Това лято , аз ще бебеудоволствам, ще използвам всеки хубав и слънчев ден за да го направя, този път край с умопомрачителните и подтискащи истории!

Ще отида още утре и ще си купя такова бельо, че моичкият , да поиска да го разкъса със зъби на секундата, няма да жаля пари, ще си купя рокли без да се съобразявам, колко са къси и кой идиот ще ме заглежда - нека ме заглеждат, това лято ще съм най-секси бъдещето мамче, защото вярвам - следващата година ще съм и СЕГА Е МОМЕНТЪТ да се понося, като за последно със секси дрешки, преди да пусна един огромеееееееееееен корем, който ще е не по-малко секси и на мода догодина  Party
Ще направя списък с най-закътаните и хубави горички с поляни , извън София, където ще замъквам моят мечо , всяка събота и неделя , въоръжени само с храна и постелка  Heart.... - широка постелка , като за разюздани бъдещи мамче и татенце, там ще се вихрим  и ще правим по три бебета на час, ще викаме и ще стряскаме поуморените туристи, които, като ни чуят ще предизвикат демографски бум догодина и ще ни ядосват, защото ще са ни конкуренция в конкурса "Снимка на най-сладко бебе"...
Ще запазя стая на морето в най-романтичното хотелче, малка стя , с едно легло, тясно и всеки следобед ще ходим  да търсим усамотен плаж, като за нас...
Ще си купя бански, като от ревю на Виктория Сикрет, защо не и крилца от пера... #Crazy
Ще потърся в интернет всички храни афродизиаци и ще гледам всяка вечер да има поне по два от тях на масата.
Ще си купонясваме всяка седмица , ще се отпускам и ще пийвам по чашка винце или друго...
Ще танцувам всеки ден поне по един час за да се зареждам с настроение и сила....
Ще ям , колкото си искам, защото жената е хубава, когато си има всичко, не когато прилича на малко момченце...
Ще си направя коремчето стегнато , за да мога да си го показвам по-често....
Ще си купя по-романтичното спално бельо и някоя добра книга за възбуждащи масажи и масла...
Ще  си взема най-накрая оня филм от Фантастико - с йога към по-добър секс... Не че ми трябва , но може да стане и по-добър, ако има накъде...
И най-накрая ще си купя и аз тая прослувута течна сметана, за която се говори
smile3538

Това е от мен момичета, смятам това лято да си направя бебето с КЕФ, обещавам си го, тук и сега! И ще ви докажа, че когато човек иска всичко може да постигне!

# 4
  • Мнения: 1 284
Айде мацко,спри се вече.Не усещаш ли че попрекали, а? Mr. Green

# 5
Офф , какви свекърви сте, само нареждате, какъв ви е проблемът, това е оптимистична тема, може би дори най-оптимистичната в този раздел, защо се опитвате да хвърляте сянка, да би да ви е дошло ....
в повече   Joy?!  Crazy

# 6
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 643
Мило момиче, тези бебеудоволствия на някои от момичетата изобщо няма да помогнат. Огледай се, попрочети пък после пиши такива неща. Това тук е проблемно забременяване, не ти е летен курорт. Naughty Мислиш ли, че и на нас не ни се иска да си направим прекрасни планове, да се отпуснем и да си обещаем, че ще си направим бебето с "КЕФ" Confused Такива планове е имала всяка от нас толкова дълго преди ти да се появиш, че едва ли можеш да ни кажеш нещо ново... Просто си помисли, преди да пишеш каквото и да било и ако ти е скучно тук и се чудиш какво да правиш - заеми се с плановете си и ни остави да живеем спокойно и без да ни ровиш в душата Confused
П.С. Пък след поста ти съвсем не си за тук Sick

# 7
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Медовина, ти наистина не си за тук - потърси мястото си другаде. Твоите теми не са подходящи за изтерзаните души, бродещи, търсещи и намиращи утеха именно в "проблемното". Нали не си мислиш, че никоя от нас не знае как да се забавлява или че няма желание да го прави? Този подфорум е създаден, за да могат момичета, страдащи от този проблем, да намерят помощ и утеха в болката си, а не розови картинки, каквито им предлагаш. Този подфорум е за онези, които не са намерили разбиране извън него или поне не такова, каквото има тук. Всички знаем как да направим живота си красив. Но точно тук не търсим това, което вече имаме или знаем как да имаме, а онова, което нямаме и се учим как да запълним зейналата пропаст в сърцето си. Предварително ще те помоля да ме извиниш за това, което ще ти кажа, но темите и изказванията ти звучат прекалено инфантилно и определено не на човек, който има нашите грижи. Не приемай думите ми като проява на враждебност, но определено постовете ти са ужасно дразнещи!

# 8
  • Мнения: 176
Mедовинка,
как точно си представяш жена, която се готви за инвитро да спре да прави планове и графици, как да си стегне коремчето и да сложи секси рокличка, когато е качила 10 кг от хормонални лекарства...
 Вярвам, че не си пуснала темата, за да накараш някого да се почувства зле от написаното и че си искала да дадеш малко повече оптимизъм преди всичко на себе си и след това на другите, но - искрено и лично - аз по-скоро се депресирах ...  Sad
Поне аз нямам нужда от наивен "оптимизъм" - имам нужда от вяра, че правя всичко, което е по силите ми, за да сбъднем мечтата ни...
Искрено се надявам наистина за теб да е вълшебно лято и да станеш мама скоро.  PeaceЖелая ти успех!

# 9
какво толкова лошо съм казала ?! Защо сте така мрачни и злобни, понзвала съм нного жени с вашия и МОЯ проблем, много преди дори да ми дойде до главата и всичките до една са били злобни като вас! Добре, нека да съм инфантилна, но да знаете, не лесно човек да го постигне, за да стане човек като дете, най-напред трябва да си очисти душата от злобата и негативизма. Аз вярвам, че някой тук ще се зарадва на моята тема и ще му се сбъднат мечтите. Щом ви дразня - добре и не ме очудвате още преди това , когато смао ви четях забелязах, как една по една интересните личности , биват изяждани от вас във всеки един подфорум, вие просто не търпите красивото и ведрото и  искате да сте задръстени и гадни, ок, ваша воля, заминавам си!

# 10
  • Мнения: 1 768
Медовинка , чудно мила .Екстра решение, да хванеш гората и полянките и да не се връщаш без бебе.Малко съм груба , но хормоните са ми виновни.Без теб ще сме доста по добре - изказванията са ти доста просташки и не намирам нужда да те цитирам.

# 11
  • Мнения: 1 062
какво толкова лошо съм казала ?! Защо сте така мрачни и злобни, понзвала съм нного жени с вашия и МОЯ проблем, много преди дори да ми дойде до главата и всичките до една са били злобни като вас! Добре, нека да съм инфантилна, но да знаете, не лесно човек да го постигне, за да стане човек като дете, най-напред трябва да си очисти душата от злобата и негативизма. Аз вярвам, че някой тук ще се зарадва на моята тема и ще му се сбъднат мечтите. Щом ви дразня - добре и не ме очудвате още преди това , когато смао ви четях забелязах, как една по една интересните личности , биват изяждани от вас във всеки един подфорум, вие просто не търпите красивото и ведрото и  искате да сте  задръстени и гадни, ок, ваша воля, заминавам си!
Лесно е да търсиш грешките в другите, но не и в самия себе си !
Всеки иска да си направи желаното до болка дете с любов и "прост" секс, НО....не става.
Разбирам защи Дечко се депресира. 
Hug , Дечко
Но не мога да разбера, защо ти не разбираш, а вместо това дори обиждаш  Confused
Много мразя така широката употреба на думите: "злобен, озлобен, злоба....." и производни...
Вярата е хубво нещо, секса за кеф също, но понякога не са достатъчни.....напоследък доста често за съжаление.... Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 2 908
Медовина чуваш ли се какво говориш,я без такива обиди задръстени,злобни и прочие сме били всички тук.Я вникни първо в темите в които се пише в този подфорум пък след това пиши.Тук никой не е злобен,задръстен и незнам си още какъв,няма нужда да ни даваш уроци как да прекаляме лятото,как да се обличаме и т.н.Като знам какво ми предстои ми е само до секси роклички,романтично спално бельо и незнам си още какво.Ние знаем как да се забавляваме,как да се обличаме,как да си правим удоволствие- ти не ни мисли за това.И наистина спри да пускаш нови теми които се припокриват една с друга и които май се отклоняват от темите в подфорума,ок?

# 13
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Медовина, тук можеш да намериш всякакви други чувства, но не и злоба, ненавист или пък някой, който да е "гаден" и изпълнен с негативизъм. Относно мрачните настроения - да, често ги има - по разбираеми причини. Има и много болка, но и това е разбираемо.  И, за съжаление, в този подфорум се приемат нови момичета, на които им се подава с готовност ръка. Казвам "за съжаление", защото бих искала никой да няма нужда да бъде тук, но пък оптимизмът ми явно не достига, за да се случи това. Така че, замисли се по-добре каква е причината ти да не бъдеш посрещната по подобен начин. Не търси нещо, което е очевадно, там, където го няма.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Да дадем време на Медовинка да се ориентира.
Определено реакцията не е според очакванията и.
Просто заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт