Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,може ли да ми дадете координати за добър УНГ специалист за възрастни? Какво ви е мнението за д-р Лолов, ако може и негови координати. А някой ходил ли е в Токуда при д-р Герова, какво ви е мнението за нея. Тя в момента ме лекува, но вече незнам дали да й имам доверие.Благодаря ви предварително.
Цитирай

София

За мен най-добрият е доц.Тодоров.Работи в Исул.Частен кабинет:ул."Димитър Хаджикоцев"102А тел:865 10 71.Горещо ти го препоръчвам.Сестра ми също си води детето при него.Доволни сме.
Цитирай

София

Здравейте,може ли да ми дадете координати за добър УНГ специалист за възрастни? Какво ви е мнението за д-р Лолов, ако може и негови координати. А някой ходил ли е в Токуда при д-р Герова, какво ви е мнението за нея. Тя в момента ме лекува, но вече незнам дали да й имам доверие.Благодаря ви предварително.
Да те питам за д-р Стефан Лолов от Траспортна ли става за въпрос,ако е той,за мен е Peaceпиши ми на ЛС,aко е той имам неговия GSM
Цитирай

София

Писах ти на  лични,но ако вссе пак  на някой му трябва тел. на доц.Стефан Лалов УНГ от Транспортна болница  0888514977
Цитирай

Sofia

д-р Френгов от Транспортна болница.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.