За какво служи любовта?

  • 4 575
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Аз слушам постоянно френска музика и обожавам Едит Пиаф.Днес се сетих за тази песен.За какво е любовта?За какво служи тя?Текстът е много простичък и обикновен.Без натруфени фрази.И сега си седя на терасата,пия кафе и чета в.Труд.Заглеждам се в некролозите,публикувани там,снимка на хубава жена и над снимката пише "Преди 9 години с теб отлетя и смисълът на живота ми".Колко просто е обяснена любовта.
Вие можете ли да намерите естествени думи за любовта си?

# 1
  • Мнения: 592
Любовта ми е всичко което съм искал и имам!

# 2
  • Мнения: 606
Седи, че ме хвърли в размисъл.... Различни неща се обичат различно. Ако питаш за между мъж и жена, стигнах до извода, че тази любов е на сексуална основа. Що един педал не обича жена? А покрай обичта си, прообичва и да го наболява тук таме...

# 3
  • Мнения: 502
   Всичко,от което се нуждая,е любов!(Джон Ленън)

# 4
  • Мнения: 516
Любов няма. Всичко е хормони и удобство.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Ще ти кажа според дъщеря ми какво е любов: "Мама, тати и аз" - кратко, просто и ясно.

# 6
  • Мнения: 5 622
За мен любовта е тръпката..Да се събуждаш с мисълта за другия.......когато тя си отиде, остава друго нещо и друга любов...

# 7
  • Мнения: 12 662
На ? - "служи" за продължение на рода.
А иначе
Любов - жестока ласка, нежен ад,
от хаоса новосъздаден свят...

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Част от цикъла на размножаване е по принцип, води до замъгляване на съзнанието и вземането на решения които не би взел ако не си надрусан с хормони. Тъй де наркотично състояние ... нирвана или там каквото кажат поетите.

# 9
  • Мнения: 274
За оправдание, естествено...

ПП Правилно ли сложих запетайката?

# 10
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Любов няма. Всичко е хормони и удобство.
Колко категорично Thinking
Не е така...

# 11
  • Мнения: 184
Да изкарва и отглежда доброто у мен.

# 12
  • Мнения: 212
Любов няма. Всичко е хормони и удобство.
Колко категорично Thinking
Не е така...

Така е. Това важи за любовтта между хората - Флор го е описала изчерпателно - хормони и удобство.
Вярно е че има и друга любов - чиста, свята и неопетнена. Това е любовтта към Господ.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Защо трябва да служи за нещо? Тя си е просто любов - дишаш я, живееш я и не мислиш.

# 14
  • Мнения: 836
За храна. Laughing
Душевна (в някои случаи духовна).

Общи условия

Активация на акаунт