Кога бебчо започва да се смее с глас?

  • 16 802
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
На 3 месеца и нещо беше-като го гъбеличках по тумбата -голям смях беше  Flutter

# 16
  • Мнения: 165
3 месеца и половина... Laughing

# 17
  • Мнения: 1 919
около 5 месец при сина ми

# 18
  • София
  • Мнения: 6 954
На 1 месец вече се смееше с глас, имам я документирана на видео дори   Laughing

# 19
  • Мнения: 3 929
Сега проверих в бебешкия дневник - някъде към края на 3-я месец.

# 20
  • София
  • Мнения: 521
При нас беше 2 дни преди да навърши 3 месеца. Беше по време на консултация  Laughing Докато си говорех с педката, баща и започна да я повдига и спуска бързо със столчето за кола и като започна един смях  Joy Много сладък момент  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 336
Моят син започна на два месеца. Той се засмя с глас, а аз се разревах съвсем насериозно. После едва се успокоих. Той беше много ревливо бебе в началото и този момент беше невероятен за мен. Бях много развалнувана.

# 22
  • Мнения: 1 477
Около 4-5 месец започна.Преди това и да го е правил е било скоро несъзнателно  newsm78

# 23
  • Мнения: 14 488
на шестата седмица

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
Сигурно при всяко детенце е различно.
Нашето съкровище се смееше на глас още първия месец...насън. По-късно вече почна да се смее и осъзнато. Засега не повтаря да се смее на едно и също нещо, но усещането е прекрасно  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 4 753
Не помня вече точно кога, но май беше края на втория месец... Като го целувам по коремчето много се смее и като го нося и правим фъррррррррр (обаче внимателно)...  Wink

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дъщеря ми започна да се смее с глас на 4 месеца

# 27
  • Мнения: 105
Към края на 3-я мес. Преди това само се усмихваше, но един ден когато й сменях памперса и пеех поредната глупава песничка - тя започна да се кикоти с глас. И сега все още го прави - много е мило!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 716
Не си спомням вече но май към 4 ия месец! Embarassed

# 29
  • Мнения: 1 168
на 5 месеца

Общи условия

Активация на акаунт