Нокия 6280 - смяна на панел ?

  • 943
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Здравейте. Интересува ме, дали има някой , който си е сменял панела, защото си спуках предпазителя на дисплей-а, но не съм сигурна че го има този вариант за смяна на целия панел, ами вероятно само на предпазителя..
http://www.samstores.com/_images/products/no6280_00.jpg

Става въпрос за този телефон.

# 1
  • Мнения: 2 161
Абсурд да се смени целия панел.Аз имам N 95 и мисля,че на слайдерите няма как да се сменят панелите.

# 2
  • Мнения: 1 224
И аз така си мисля. Но пък тогава каква е логиката да се продават панели за тях..

# 3
  • Мнения: 2 161
Аз не съм виждала панели.Веднъж съм сменяла панел на телефон с капаче и беше около 100 лева.

# 4
  • Мнения: 1 224
В ebay има всякакви разновидности. То с капаче и със слайдер май е еднакво сложно..  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 161
С капаче не е сложно.Но слайдър....Какво точно си счупила?

# 6
  • Мнения: 1 224
Ами това.. пластмасовото, дето е пред дисплей-а.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 161
Незнам,Тополинка,занеси го там,откъдето си го купила.Може и да ти помогнат.

# 8
  • Мнения: 1 224
Купен е от Италия  Mr. Green Ще пробвам в някой сервиз .. Мерси, Шанел   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 161
Дано не съм права в предположенията си.

# 10
  • Мнения: 1 224
Аха,дано  Confused

# 11
  • Мнения: 370
отиди до сервиза на нокия на бул.българия 102.там няма начин да не намерят вариант с какво да го сменят.имат части.аз имам същия тел. и нещо май не саги направили много сполучливи. Crossing Armsнещо в софтуера им куца,а бях фенка на нокия.е ,това е друга тема де,но моя съвет е да отидеш до сервиза.

# 12
  • Мнения: 18
Сменя се без проблем  Peace ... само трябва да намериш панел  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 224
Значи ще поръчам един от ибей и отивам да го сменят Simple Smile Благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 10
Провери в Хенди , ако нямат дори има възможност за доставка поне преди беше така.а пък за смяната ако искаш веднага отиваш в някое малко сервизче  за 5 мин  работа е.За панела има 2 варианта само на капаците преден и заден и на целия корпус като съответно първия е доста евтин и дори мисля че може сама да го смениш т.е не са нужни специални инструменти.

Общи условия

Активация на акаунт