залъгалка чесалка

  • 2 230
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Момичета здравейте.Някоя виждала ли  е тези залъгалки чесалки на нашият пазар представлява като обикновенна залъгалка,но вместо биберон има чесалка от силикон

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Има залъгалки на Нуби,биберони са,но по тях има бобчета като тези на чесалките.Пак са направени за чесане на зъбите.

# 2
  • Мнения: 95
искам да се извиня,че съм пуснала темата няколко пъти,но ми показваше,че има грешка,моля администраторите да ги изтрият,а тези за който питам са такива http://cgi.ebay.co.uk/2-x-TOMMEE-TIPPEE-GUMMY-TEETHERS%2F-BABY-T … L0806141113a20435
 на мен ми я донесоха от Ирландия,но я загубихме и сега немога да намеря

# 3
  • София
  • Мнения: 1 424
изглежда много хубава тази чесалка, но за съжаление не съм виждала тук такива Confused

# 4
  • Мнения: 360
Току-що съвсем случайно видях на сайта на магазин Байби Планет, че имат такова нещо, но не изглежда като това от твоя линк, въпреки че пак има същата идея.

# 5
  • Мнения: 502
в премама продават продукти на тази фирма. аз имам шишета и помпа за цедене на тази марка. виждала съм тази чесалка на детето на моя позната и мисля че я е взела точно от премама.

# 6
  • Мнения: 95
а на твоята позната детенцето яде ли я?А за шишетата да ви кажа много трудно се мият Sad

# 7
  • Мнения: 502
ами яде я. аз даже в първия момент мислех че е залъгалка само. аз с шишето нямам проблеми- едно тумбесто е. мия го с едни четки за шишета- малка и голяма и не ми е създавало проблем. ти провери ли в премама за чесалката?

# 8
  • Мнения: 95
Аз съм от Бургас и тук няма,снаха ми ще види в София.

# 9
  • Мнения: 353
Премама със сигурност ги продават, обаче не винаги имат от всички видове. Те са  4 вида чесалки за различните групи зъби.
Виж ги ТУК на стр.162.

Ако не се отваря линка виж http://www.premaman.com/wapr/ms/index.jsp?m=2&country=BGR&shop=&lg=BG, каталог, стр.162.

# 10
  • Мнения: 2 663
Да, в премама ги има!
А по-страхотни шишета от тези аз лично не съм ползвала, като преди това минах през Чико, Бебеконфорт, Бифрии, Авент и какви ли не още

Общи условия

Активация на акаунт