Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юни 2008, 14:42 ч.

магазини за бременелки :)

• 536
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Маминки-и-и,
моля, помогнете с адреси на магазини в София за бременелки. Търся дънков комбенезон за приятелка.

Мерси   bouquet

# 1
  В София има доста магазини:
  На Фритьоф Нансен, на Княз Борис до Кърниградска, под колоните на Графа...
  ето ти няколко линка:
www.orchid-bg.com
www.deva-bg.com
www.butikmama.com
www.conti-bg.com- тук мисля, че има каквото търсиш
www.miro-style.com
www.mia-bg.net
www.boyorgirl-bg.com

а и първата тема в "На пазар" е посветена само на координати на магазини  Peace

# 2
Аз съм си купувала от orchid..., но мислех, че са нови ...пристигнха ми по куриер и нещата , които пристигнаха си бяха същите като на картинката...
За мен това е важно да го споделя, понеже много често при поръчки съвсем други неща получавах  Crossing Arms

Nya , ти от къде ги знаеш...на мене ми дадоха флайер...но така и не разбрах имат ли магазин или само он-лайн?

На тези по Княз Борис...въобще... не ми се приказва какви боклуци продават...

# 3
Daisi4ka, само он-лайн са, съвсем нови са в България.
Аз ги видях на Baby Expo, но тогава ми се сториха скъпички, а и бях тръгнала за друго и не ми се мереше...затова после търсих сайта в гугъл и така...наистина са много качествени нещата, вече имам 2 рокли и 1 панталон и само ме зарибяват с кодове за намаления  Money
И други мои приятелки си взеха, вече подозирам, че повечето им клиенти не са бременни  Laughing

Mishonda, сетих се за още един много хубав магазин, на втория етаж в Елемаг на Златовръх.  Peace

# 4
  • софия
На ул.,,Бигла" в Лозенец има един магазин за бременни.ГОЛЕМИ КОРЕМИ се казва.

# 5
 Mishonda, ако не те притеснява да купиш нещо от Продавалника, това ми се стори точно каквото търсиш: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=171003&cat=12

# 6
Има един щанд на втория етаж в сградата на "Малкия ЦУМ" на Пиротска. Дрехите са българси, аз оттам пазарувах като бременна. Взимала съм си много готини протрити дънки.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт