Все повече щастливи ЮЛСКИ мами гушкат свойте беборани (тема 71)

  • 12 071
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 79
За магнезия на мен ми бяха казали да го спра на 15.06. (дотогава пиех и други хапчета за задържане) тъй като термина ми е на 03.07., аз си мислех, че като спра лекарствата и хоп още на следващия ден ще родя, но уви вече почти две седмици няма никакви изгледи бебка да се ражда скоро и вече почвам да се тревожа да не пренося. Както треперехме да я задържим за  да порасне, че беше много мъничка сега стои и се ослушва, даже сега като се замисля  не съм се чувствала така добре през цялата си бременност както през последните две седмици newsm78

# 271
  • София
  • Мнения: 979
Здравейте, кукли!  Hug
Честито на мамчетата, които вече си гушкат новородените бебчета!  Hug  Живи и здрави да бъдат всичките!   bouquet
Малкият ми син има рожден ден утре - 27.6 (терминът ми тогава беше 12.7). Коя от вас ще роди на неговата дата?  Hug
Леко раждане на всички, на които им предстои!  Praynig
Прасковке, мерси много за пожеланието !!!
Да ти е жив и здрав  сина, а понеже идва юли - ще ти е късметлийски и ще чакаме хубави вести от теб!!  Hug Hug Hug

# 272
  • София
  • Мнения: 114
Малииии колко сте изписали  #Crazy

Запис и се връщам да чета, после ще давам отчет за днешната ми среща с мойто диване  Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 75
kokolin,
аз бях вътре в приемния кабинет с една шарена блуза, и многоооо голям корем.Ти си с много по дребничка, какво бебенце чакаш, видях от линийката ти че имаш май момиченце, аз имам момченце на 5г, и сега се очаква да е момченце. а в кой коридор те изкарват с носилката, при стъклените врати ли?Преди 5г, като ми правиха секцио не беше така, направо ме откараха в реанимацията. Ти и първият път ли беше секцио? Знаеш ли какво още се чудех, преди поне беше така, на следващия ден като те вдигнат от леглото и ти махнат катетара, на нас  не ни даваха да си обуем бикини, и стискайки си парче превръзка трябваше да отидем до стаята, което беше ужасно. Сега си мисля в малкото пликче да си взема едни бикини и превръзки, дали вече е различно. Ти във ВИП стая ли ще бъдеш? Мен ще ме оперира д-р Григорова.

# 274
  • Мнения: 2
Киса,и на мен ми го предписа по 2 ампулки на ден само че ми каза да го пия след хапване , точно защото може да ми става гадно , ако не съм яла преди това.И първата я изпих днес на обяд и засега нямам странични ефекти... Praynig

# 275
  • София
  • Мнения: 137
Честита бебка на Кетито! Толкова трепери с това бебе, най-после сигурно е спокойна  Hug

sisoni, честито дипломиране! Голям герой си в това състояние да защитиш дипломна thumbsup

Тони, честит рожден ден!  bouquet Бъди много щастлива и скоро една горда мама на красиво и здраво детенце Peace

Да ви се похваля, нашата бебка има вече легло, няма да спи на земята. hahaha

Белинда, благодарение на теб си имаме и педиатър  bouquet Много благодаря за препоръките. Hug Днес се запознахме с Шекерова, много разбрана и приятна ми изглежда.

# 276
  • Мнения: 2
Ками, аз съм в 6-та Надежда , а Дуци е в 2-ра, но живот и здраве като родим може да се виждаме за разходки Wink, а и едната баба на моя мъж е в 2-ра така че ...а и парка ни е близко Laughing

# 277
  • Мнения: 2
Пумичке, браво на вас , честито легълце WinkИ аз днес като се прибирах от докито , ходих да го видя това което си го бях харесала и утре ще ходим да  си го купим newsm44

# 278
  • София
  • Мнения: 123
Оф,два пъти си пиша поста и все нещо обърквам.Явно жегата ми се е отразила.Нищо по-късно ще се разпиша пак.

Ина4е сега при нас заваля,но задуха си остана,дано малко поне да разхлади нощес.

# 279
  • Мнения: 4 371
Руми, къде е това при вас? Ох, излезнах на балкона и само дето не коленичих да се моля за дъжд. Ба*ти тежкото време Tired

# 280
  • София
  • Мнения: 114
ЧЕСТИТО НА МАЙМУНКА И НА КЕТИТО   bouquet ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И КРАСИВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ  newsm51

Тони, newsm67

Аз днес бях запоследно при моята док от Токуда, в неделя заминава Sad. Беболината  Heart Eyes расте в норми, папка, скоро нямало излиза, щях да кажа, че и слушка ама явно е решила на финала да показва характер  ooooh! Два месеца стоя с главата надолу, а сега е решила да се обърне седалищно и даже по-скоро напречно  smile3516 Подозирам някакви инати от нейна страна. Ще видиме другата седмица новия мой док какво ще каже, че почвам да си вкарвам разни мисли в главата. В този ред на мисли, моля да ме пишете в Тина Киркова  Peace

Най-накрая минах да си взема и спечеления парфюм, никак не е лош  smile3521. Ходих и на зъбар, и по магазините, казано накратко хаймана  Blush

# 281
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Аз се замислих върху лекцията, която описа Душичката.
За бащите - малко буквално май го приехте. Аз мисля, че тя е имала предвид следното - новородените бебчета не разпознават никого. Те не могат да фокусират, не виждат. Познават мама по мириса на мляко, по инстинкт, по гласа, който са чували докато са били вътре в нас. Всичко друго, включително и таткото са странични общи шумове. Докато бебето не започне да фокусира и разпознава то може би не възприема таткото като нещо различно от всички останали наоколо.
За ЕБХ - съгласна съм, според мен по-скоро може да предизвика травма, отколкото да е полезно. Верно, че преди не е имало памперси, но е имало пелени, нали?
За кърменето - ето тук ми е интересно какви са и доводите да не се кърми безкрайно дълго. Признавам, че и на мен безкрайното кърмене на 1-2 годишни деца ми се струва неестетвено (да не се обиди някой, мое мнение си е само), но ми е интересно как психолога го обяснява? newsm78

ПП. Абе последно остана ли някой да ражда в Токуда? Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 62
Апамче исках да ти пратя нещо на лични но кутията ти е пълна

# 283
  • Мнения: 2
Сега ще я изчистя,Сисони!!!Дуци , при нас преваля за 10-тина минутки и сега спря , а и стана още по-голям задух #Cussing out

# 284
  • Мнения: 2
Сисони, готова съм..О, Деситка е тук , как си ,а бебока?Още мъничко ти остава Wink

Общи условия

Активация на акаунт