Падане на пъпче?

  • 17 253
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 227
ще падне, ме се притеснявайте, ако няма гноища и усложнения, няма проблеми, съвсем скоро би трябвало да падне.. Peace

# 31
  • Мнения: 52
Нашето пъпче  педи го махна на 14-ят ден.Каза че не било хубаво да стои след 10-ят  ден Rolling Eyes.Тя беше детска в родилното.А една акушерката ми каза че нямало проблем колко ще стои,стига да не се зачерви нещо.По добре се обади на доки.  Peace Hug

# 32
  • тук и сега
  • Мнения: 124
...Ако не секретира и не е зачервено не се притеснявай ще си падне когато му дойде времето.
Peace
Аз също мисля, че е нормално. Пъпчето на Тони падна на 10-тия ден, доколкото си спомням. Ако много се притесняваш, консултирай се с педи, нали е затова. Peace

# 33
  • Мнения: 374
На Нели пъпчето падна на 14-тия ден. На моя приятелка на сина и - на 35 дни, така че не се притеснявай, стига да не секретира и да не е зачервено Peace

# 34
  • Мнения: 1 546
и нашето падна на 17-тия ден доколкото помня.

и нашето там някъде  Wink

# 35
  • Мнения: 29
Ще падне, мила! Спокойно! Peace

# 36
  • Мнения: 645
Падна на 17-я ден.

# 37
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не се притеснявай! На моят Ники пъпчето му падна на 19-ия ден.

# 38
  • Мнения: 4 335
На Денис пьп4ето падна на 8-ят ден,бяхме още в болницата.

# 39
  • Мнения: 1 168
Като чета другите отговори, ние май ще бием рекордите - нашето падна точно на 1 месец Simple Smile!
Така си мислиш Laughing - на племенника падна почти на 40-я ден. Много беше дебела таз пъпна връв. То и при нас беше така, но на 3-та седмица доки го махна и после още 2-3 седмици спирт, Топоцин и марли, докато се прибере.

# 40
  • Монтана
  • Мнения: 220
На Мария пъпчето падна на 24-ия ден.Така се бях уплашила,че я водих на доктор,но тя ме успокои,че няма дете,на което да не му е паднало.Не се стряскай.  Hug

# 41
  • Мнения: 1 512
Споко.Не се шашкай.Нашето падна на 14 ден.

# 42
  • Мнения: 741
На сина ми падна към 20-тия ден

# 43
  • Мнения: 1 674
нашето падна към 10-ия ден

# 44
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
На малкия му падна пъпа след 20 ден.

Общи условия

Активация на акаунт