Февруари е далече, но сега-бебо топли нашите сърца!

  • 13 908
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 45
Здравейте и от мен!Радолинка и Зима -Съжалявам за бебчетата!И на мен ми се е случвало-гадно е ама няма как.Живота понякога е гаден.За коремчето-като плондер съм.От 1сед. съм свежарка-няма гадене.Не ям много,а пък вече съм качила 3 кг.Шефа вчера ми каза ,че се движа 2мес. напред.И колежките не вярват,че съм в 8гс.Не знам на какво ще приличам до края.Таткото изчисли,че с това темпо февруари ще съм 40 кг. отгоре! newsm45 smile3514

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здравейте и от мен!Радолинка и Зима -Съжалявам за бебчетата!И на мен ми се е случвало-гадно е ама няма как.Живота понякога е гаден.За коремчето-като плондер съм.От 1сед. съм свежарка-няма гадене.Не ям много,а пък вече съм качила 3 кг.Шефа вчера ми каза ,че се движа 2мес. напред.И колежките не вярват,че съм в 8гс.Не знам на какво ще приличам до края.Таткото изчисли,че с това темпо февруари ще съм 40 кг. отгоре! newsm45 smile3514
  To и аз съм качила бая, ама единственото, което ме интересува и мен , и таткото е бебо да е жив и здрав, и да изплаче със силен рев в началото на Февруари!  supermama Не му обръщай внимание на таткото! Ако има други претенции, кажи, да се обърна аз към него!  fight fight fight fight fight fight

# 272
  • Мнения: 45
Споко!Това го мога и сама! fightТой така ме юрка,защото с баткото качих около 30 wflagАз съм се примирила с кг.После пак диети,глад и ще ги сваля някак.Дотогава хапка ,пиика и за душичката в мен. newsm22  261uuКакво да правя-явно съм предразположена към напълняване в този период.Бебо да е добре -другото майната му.Не разбирам жените,които се съобразяват колко ядат през бременноста.Не че трябва да се тъпчем,ама все съм гладничка smile3503Благодаря ти все пак Ред !

# 273
  • Мнения: 1
Радолинка и Зима, много съжалявам! Минала съм по този път! Не е приятно, но ще мине и ще се радвате на здрави бебчета скоро!
Аз бях днес на преглед и ураааа....... newsm44 - видях си бебочето и му чух сърчицето! И така се разревах, че сега не помня колко е голямо! Знаех си,че третият път ще е успешен!  Другата седмица ще ми направят картон и изследвания, ще регистрират бременността ми, абе въобще една голяма радост!  Пожелавам я на всички!
 Smile

# 274
  • Мнения: 356
Добро утро,мили дами!Малко витаминчета за закуска!

Идеята за заглавие на новата темичка на miminca ми харесва Wink Wink Wink
dideroncho ,много се радвам за теб,миличка!!!!!
Зима,ще чакаме да пишеш след втората консултация с лекар.Дано всичко се окаже ужасна лекарска грешка и да чуеш сърчицето на третото си детенце!
Момичета,аз пък нямам апетит и дори съм посвалила кг.

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
ДОбро утро и от мен момичета!
NAiema,благодарско за витаминчетата  Hug
ЗИма,чакаме те да кажеш какво стана Praynig
ХУбав петък и по-малко работете,че нали знаете,който много работел в петък..... Joy
На мен също ми харесва заглавието на miminca  Peace

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 08:02 от zabche

# 276
  • Мнения: 298
 Добро утро момичета,naiema благодаря за витаминчетата.
Колкото до килограмите,незная дали съм качила,но това не ни интересува искаме бебочето само да е добре.Пък и аз винаги съм била по едра от нормалното Embarassed.

# 277
  • Мнения: 356
Момичета,ще си мажете ли коремчетата против стрии?Ако да към коя марка се ориентирвате?

# 278
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Добро утро бремелинки  newsm51
Ей успях да се разпиша втори път преди да пуснат нова темичка. Много пишете бе  Crazy едва успях да ви изчета!

Zima силно се надявам да не е истина това и да са се объркали  Praynig

pretty никакво ставане от леглото  Naughty, да се пазиш  Hug

miminca и аз тръгнах от висок старт да пълнея  Embarassed ама какво да се прави, после ще му мисля. Важното е бебоците да са добре  Peace
vessito75 и аз имам чувството, че съм 2 месеца напред като си гледам корема  Embarassed

И като ви чета, че вече сте му чули сърчицето и такааа ви завиждам /благородно разбира се/ и нямам търпение да дойде 16 юли, че да отида на доки.

carbo ще търпиш какво да правиш. Ама искрено ти съчувствам, защото и аз трябва да се въздържам сега, пък какво му мисля на моя мъж ......... luvbed

Между другото Justice нещо ми се загуби  newsm78

naiema и аз това се чудя  Thinking

И да се пазите ей  pregnant никакви пируети в банята и вдигане на тежко  Naughty   Hug

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Хора, току-що, докато си закусвах и гледах в компа, от съседния блок се чуха викове, крясъци, абе като от цигански катун. Погледнах през прозореца и се чу падане, като от чувал. Някаква жена или мъж се самоуби!  newsm45 Сега отдолу има линейка, патрулка, народ, викове, а аз изпитвам такъв ужас! Страх ме е от умрели! Аз така или иначе вече се разплаквам от нищо, ама сега рева като .... пазете се ей, и мноооого спокойствие!

# 280
# 281
  • София
  • Мнения: 4 867
Момичета,ще си мажете ли коремчетата против стрии?Ако да към коя марка се ориентирвате?

Аз засега се мажа с лосиони за тяло, които си ползвам отпреди да забременея. След месец ще съм в Англия и ще си купя лосион за бременни на Палмърс с какаово масло. Много добри отзиви чувам за него.

А за заглавията на темите:
Трябва ли непременно да са някакви сълзливо-захаросани рими? Не може ли да се казват просто Февруари 2009?

# 282
  • Мнения: 30
РЕД,това направо е като от психо трилър.Не го мисли и не го взимай на вътре.Аз пък тая нощ сънувах някакви гадости,кървища,убийства smile3506 Cry
Но ще се опитам да не го мисля и да забравя....
А за крема бях писала,че ползвам на Palmer's cocoa butter formula за стрии и суха кожа,много е хубаво и мирише сладко сладко.Чух,че вече го има и в България,но незнам.Но като цяло има толкова много различни кремове.
Иначе за новите темички-пишем с такава скорост ,че до февруари ще имаме 100 newsm10
Ок,аз ще тръгвам по задачи приятен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт