Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Монтана

Днес  бях на зъболекар и неочаквано излезе че имам полпит ( извинявам се ако го пиша грешно). Изобщо не бях подготвена , зъболекарката ми сложи лекарство в зъба, а аз дори не се усетих да кажа че кърмя  Embarassed
Вече мина едното хранене на малката и аз изведнъж загрях че може да е потивопоказно  Crying or Very sad
Много ви моля за спешни отговори за да зная дали последното хранене да го заменя. Лекарството е едно такова розовеещо и не съм сигурна дали зъболекарката не каза арсен. Ужасно съм претиснена и се извинявам ако пиша хаотично и неразбрано
Цитирай

София

ами спокойно, при мен имаше съмнение за пулпит преди няколко месеца, добре че не се оказа такова. И по този повод разпитах зъболекарката и тя ми каза, че няма от какво да се притеснявам, нито арсена, нито лекарство което слагат за да лекуват зъба не преминава в кърмата и са в много малки количества.
Цитирай

Испания и Стара Загора

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132272
виж тук,дано да ти помогне Peace
Цитирай

Айтос

За тия 3.7г бая зъби правих  даже вадих, не се тревожи кърми си спокойно, единствено ако ползваш упойки или ти предписват АБ предупреждавай че кърмиш, има съвместими лекарства.
Цитирай

Монтана

Момичетааа, направо ми олекна след отговорите ви! До сега кърмих, но с притеснение и само се тренчех в малката да не й стане нещо. Мнооого ви благодаря  Hug
Ще се старая друг път да съм по-внимателна за да не стигам до такива излишни страхове  Embarassed
  bouquet
Цитирай

Даже е много добре, че лекуваш зъба си. Нелекувани тлеещи възпаления в организма на кърмачката не са никак полезни за детето, а и за самата майка. То и без да е кърмачка пак не е добре, де  Sick
Цитирай

Анкх-Морпорк

Аз съм питала зъболекаря и той каза, че лекарството въобще не излиза от зъба, защото ако излезе, че умъртви тъканите, където попадне. Важно е да отидеш да ти го извадят навреме. (лекарството де)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.