Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 159 отговора

Като такива аз знам мазане със зехтин или бира ,а вуйна ми се маже с някакви етерични масла от които наистина че потъмня много бързо но лошото е че тази рецепта е за хора които фаштат тен бързо.А аз не съм от тях..  Crying or Very sad
Смятам да почвам когато нямам възможност да ходя по басейни да почвам да се пека на терасата и сега събирам идеи с какво да се мацам че да почернея по бързо .Това лято искам убийствен тен   Naughty Thinking.
Цитирай

Stara Zagora

Аз също много бавно почернявам,но това с бирата съм го пробвала у нас на терасата и определено има ефект.
Другото за което съм чувала,но не съм пробвала е да се мажеш със сладка вода.малко съмнително ми се струва,но така съм чувала.
Цитирай

не смея да се намажа с бира още че ще взема да цвърна  35  и да стана като домат #Cussing out,пък се пак басейни ме чакат ..  Very Happy
Цитирай

Stara Zagora

Аз за съжаление ставам винаги червена после се беля и почти не мога да почернея.Само леко потъмнявам.
И затова никога не мога да постигна убийствен тен. Crying or Very sad Успех дано постигнеш желания тен. Wink
Цитирай

София

Яж много моркови. Peace
Цитирай

това с морковите сериозно ли помага  35
Цитирай

В сигурни ръце

това с морковите сериозно ли помага  35

Да.Морковите съдържат каротин,който ускорява пигментацията на кожата.
За по-бързо почерняване съм чувала,че е добре кожата да се маже със сок от зелен лимон.В него се съдържат съставки/не си спомням наименованието им/,които пък ускоряват отделянето на меланин.А меланинът е пигментът,които прави кожата ни по-тъмна.
Цитирай

София

Aз знам една рецепта с която се мажехме всички вкъщи, майка, сестра ми и аз. Беше с олио, спирт и йод. Много действаше ама скоро не се бях сещала за нея и не съм я правила!
Цитирай

В сигурни ръце

Йод?Не става ли оранжева кожата от него?
Цитирай

София

Именно хахах. За кво ти е автобронзант, за кво ти е слънце като има йод. А за лимона - по принцип той избелва. Така, че темата бъка от полезни рецепти .... hahaha
Цитирай

В сигурни ръце

Именно хахах. За кво ти е автобронзант, за кво ти е слънце като има йод. А за лимона - по принцип той избелва. Така, че темата бъка от полезни рецепти .... hahaha

Хахаха,има какво още да прочетеш за ЗЕЛЕНИЯ лимон.
Цитирай

Aз знам една рецепта с която се мажехме всички вкъщи, майка, сестра ми и аз. Беше с олио, спирт и йод. Много действаше ама скоро не се бях сещала за нея и не съм я правила!

Ако се мажеш с йод, може и да не ходиш на плаж. Ще си станеш оранжево- кафява без много зор! Laughing
Преди години съм пробвала с олио, имаше ефект. Сега вече с топ не можеш да ме изкараш на слънце. Naughty
Цитирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

не само моркови, а всички оранжеви и червени плодове и зеленчуци.
те съдържат бета-каротин Peace

повече тиква, праскови, моркови, портокали  Peace

аз цяла зима пиех сок от моркови и портокал и по едно време се бях жлътнала в лицето 35
Цитирай

София

И аз съм чела за моркови, червени чушки и червени зеленчуци изобщо, но на практика не съм опитвала. Аз съм много бяла и хващам бавно тен, чак черна не ставам никога, дори цяло лято да се моткам по потник навън (след 2 години майчинство го изпитах). По правило мургавите чернеят яко и бързо, никога не изгарят, а по-светлите изгарят и почти не чернеят. Поне доколкото съм гледала таблото с 4-те групи кожа, първата група най-бели не потъмняват, податливи са на алергии, кожни болести и пр. Внимавай с мерака за почерняване. Naughty
Цитирай

Добре де,не е ли гадно да се омажеш цялата в олио?Бих го пробвала ама как ше си извадя бутилката на плажа! Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 159 отговора