62 Луни около Юпитер - нова американска тема

  • 26 785
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 98
искам да честитя на рождениците, които  съм пропуснала   bouquet много здраве и късмет!
снимките на миз са страхотни  Heart Eyes
и на мен ми прави впечатление, че мъжете тук спортуват повече и изглеждат (в повечето случаи) по-добре от партньорките си Thinking

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 18:48 от stella_ars

# 286
  • Мнения: 1 593
стела, сетих се да погледна и твоите снимки - и твоите щерки мнооого хубави  Heart Eyes - то очи, то дълги коси - финес от малки още. Обаче те съзрях на няколко снимки и тебе, и ми стана ясно отде хубавия ген  Hug

МрсГ, вижте как добре сте ме разбрали, тъкмо за туй идеше реч  Grinning

# 287
  • Мнения: 3 491

Хора, някой да има опит с търсене на човек за помощ в домакинството за баби и и дядовци, но вие като сте тук? Някой от вас наемал ли е така? Къде да търся, какви са цените? Някой ако има идея, моля споделете, може и на лични. За сведение, интересувам се за средно голям провинциален град, не за София.
МрсГ, нямам опит, но темата ми е интересна с оглед на бъдещето.  Rolling Eyes Само една идея да споделя: моят съпруг като студент в София е имал хазяйка със семейство в Америка, и тя е получавала редовно помощ в домакинството. От две жени обаче - редували са дните. Хазяйката така е искала - за да има между тях конкуренция и да се контролират взаимно. А и е по-сигурно да не зависиш от един човек само, освен това за възрастните е по-интересно да си приказват с повече хора.
На мене ми се струва добро като решение, и за тази жена е работело добре.

# 288
  • Мнения: 384
Фея, добре че сте намерили Лили. Твоята случка ми напомня , за моето коте , което първата вечер се скри зад един скрин , а ние пощуряхме да го търсим 3 часа, като го намерихме беше свито на кълбо. В интерес на истината най са ми мили спомените с Томи / лек му косъм/ , когато беше малко бебе-куче не искаше да си спи в кошничката, една вечер отивам да го проверя, той я преобърнал и се захлупил с нея и скимти едно жално, жално,взех си го при мен и така 13 години делихме едно легло Grinning Laughing Е и още една случка с него, нямаше и 1 годинка когато го откраднаха, децата от блока ми казаха " какичко, едни момчета го взеха"/той миличкия беше толкова любвеобилен/, обява пусках и по телевизора и по радиото, пари давах, ами никой не се обади, 3 дена по - късно когато се прибирам от кръжок , точно пред нас Томи стои и чака някой да му отвори вратата. То рев, то сълзи, то сополи, после прегледи, ваксини и оттогава не даваше на чужд човек да го вземе

# 289
  • Мнения: 1 800
Тина и Джена, мерси!
Май не си заслужава този спрей тен. Ще взема да пробвам с друго мазило от селф-теннинг шелфа.
Проблема е, че не само краката са бели, но имам и доста разширени вени и капиляри и с белите крака още повече бие на очи Rolling Eyes

Биз, мерси за поздрава!

Фея, какви преживелици само! Дано свиква скоро и да не се плаши и крие така.

за наднорменото тегло- май по-често се среща в по-бедните щати и райони с концентрация на уайт траш. Този тип хора, не ги интересува как изглеждат или нямат достатъчно пари, за да си позволят здравословна храна. Плодове и зеленчуци струват доста повече, отколкото меню в Макдокълдс.
Също е свързано с гените на семейството. Имаше някакъв хормон, от който влияеше теглото, забравих как се казва.

# 290
  • Мнения: 8 163
МVK, радвам се, че провокирам хубави спомени...

Плодове и зеленчуци струват доста повече, отколкото меню в Макдокълдс.

Аз ей тия им на изчисления не ги разбирам. Една зелка струва ... айде, $2, е да е органик. Плюс едно пиле, пак органик, ... аре, $6-7. Като ги сготвиш ти стават 5-6 порции, в зависимост от размера на зелката. А сега умножи $5х5 и ще видиш, че готвеното е по-евтино. Хем за джоба е по-добре, хем за организма, хем за самочувствието.
И винаги съм се чудела, откакто влачих 9-месечен бременен корем: абе как се обслужват тия свръхдебели хора?  newsm78

# 291
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Фейо, това са 5-6 порции за твоята стройна 40 кг снага, за 150 кг живо тегло си е предястие, сметката не излиза Wink

# 292
  • usa
  • Мнения: 2 113
за наднорменото тегло- май по-често се среща в по-бедните щати и райони с концентрация на уайт траш. Този тип хора, не ги интересува как изглеждат или нямат достатъчно пари, за да си позволят здравословна храна. Плодове и зеленчуци струват доста повече, отколкото меню в Макдокълдс.
Също е свързано с гените на семейството. Имаше някакъв хормон, от който влияеше теглото, забравих как се казва.


наднорменото тегло е долу-горе равномерно разпределено по щатите - между 50 и 65% от населението на всеки щат, включително и холивудска калифорния, е с наднормено тегло. виж, степентта на наднормата е значително по-впечатляваща в южните и трашовите райони. аз бях очудена да разбера, че според статистиката и в нашия щат 50% от населението било с наднормено тегло, а всъщност рядко се виждат по улицата дебели хора и такива с преливащи южняшки сланини почти не съм виждала.

# 293

Общи условия

Активация на акаунт