Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Искам да попитам запознатите с този продукт на ФЛП-прочетох на опаковката, че е само за външно приложение.
Тук обаче съм чела много добри отзиви при възпалено гърло и хрема, че се впръсква и дава много добри резултати.
Така ли е? Ние сме на 1г. 7 м., но имаме проблеми с 3та сливица - вече 3 пъти стигаме до антибиотик нищо друго не помага.
Реших да опитам някакви алтернативи, защото с тези антибиотици ...
Ще са ми от полза всякакви съвети за ползването на този продукт и най вече безвредно ли е?
Цитирай

На мен си го впръсквам в гърлото, но на сина ми не бих, въпреки че е вече голям. Някои хора проявяват алергия към алое, по-добре не предприемай вътрешно впръскване на дете.
Цитирай

Ако напръскаш от вътрешната страна на лакътя и кожата не реагира, значи детето понася алоето и билките, които са в него. Моята дъщеря беше на 6 когато започнах да и пръскам гърлото с фърста, но на племенницата ми , поради честите ангини , пръскахме още от двегодишна възраст. Нямахме никакви проблеми.
Алоето, което произвежда Форевър е без кора и подкорие, така че няма предпоставки към алергична реакция. По скоро биха могли да възникнат реакции към прополиса или лайката - затова преди да се пръсне в гърлото е добре да се провери за евентуална реакция.
Цитирай

Аз също ползвам Алое Фърст за пръскане в гърлото на дъщеря и съм доволна, не е правила алергична реакция при употребата му.Според мен обаче този продукт няма да реши изцяло проблемите с третата сливица, но би могъл да помогне да избегнете взимането на антибиотици.
Цитирай

Мили момичета,някой от вас може ли да ми каже от къде си купувате Алое фърст в София Thinking
Досега майка ми ,ме снабдяваше  от провинцията.Ще съм ви много благодарна,ако го има и в София и знаете къде. bouquet
Цитирай

Мили момичета,някой от вас може ли да ми каже от къде си купувате Алое фърст в София Thinking
Досега майка ми ,ме снабдяваше  от провинцията.Ще съм ви много благодарна,ако го има и в София и знаете къде. bouquet
Продуктите на Форевър се разпространяват само чрез дистрибутори независимо от кой град си.
Цитирай

Бихте ли ми дали телефон на  някой дистрибутор тук във София.Бих искала да си го взема,а няма откъде и ако може горе-долу цена да ми кажете.
Може и на лични.
Цитирай

Бихте ли ми дали телефон на  някой дистрибутор тук във София.Бих искала да си го взема,а няма откъде и ако може горе-долу цена да ми кажете.
Може и на лични.
Плииз Hug Hug
Цитирай

Цената на една опаковка алое фърст е 38лв - опаковката е 473 мл и на мен ми стига за една зима
Цитирай

Каква му е трайността, няколко пъти се спирам да го закупя, защото не намирам информация за начина на съхранение и трайността.
Цитирай

Трайността му е 4 години от датата на производство - пише я отдолу на голямата опаковка. Аз си пресипвам в една малка опаковка от 50 мл и си я държа в шкафа с лекарства, а голямото шише съхранявам в хладилник.
Цитирай

Аз също съм впръсквала в гърлото,няма алергични реакции.
Цитирай

Мерси mama Tin
Цитирай

forever living products-0886009105-г-жа Руска драганова дом.тел 9576773 Ползвам ги добри са.Там ще получите и инфо.
Цитирай

Момичета заинтригувахте ме с тези продукти   Thinking имат ли някакъв сайт да разгледам и как си откриваш дистрибуторите  Благодаря предварително ! Може и на лични !
Цитирай

1-14 от 16 отговора