Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Трябват ми сладкарски бои доста спешно,но в кварталния магазин няма.Вкъщи имам останали бои за яйца,но не знам до колко могат да заменят сладкарските.Може би трябва да добавя,че сладкишът няма да се яде от малки деца.
Цитирай

Прегледай опаковката, обикновено пише подходяща ли е и за сладкиши.
Цитирай

Варна

Няма проблем, само провери да не е солена.
Цитирай
Нищо не пише на опаковката...Съдържанието и е E102,E110,E122,E133 и магнезиев стеарат
Цитирай

София

Боята за яйца се ползва и като сладкарска. Няма проблем, пише че е безвредна  Very Happy
А че има е-та, то във всичко има......
Цитирай

Shocked Не бих използвала, ако не пише, че става и за сладки изделия!
Цитирай

Банкя

Винаги оцветявам с бои за яйца.Български.Е то нали яйцата се пукат пък са и шуплести.Да сме се изтровили на всеки Великден.Кока -колата е по-отровна.
Цитирай

Аз също използвам само бои за яйца, от тези, които са в твърдите желатинови капсули. Пише, че са безвредни.
Цитирай
Те и тези са такива...желатинови капсули...ами вече ги използвах...пък ще видим
Цитирай
 Иаз се заредих по Великден с бои повечето в капсули ,защото сега ,ако потърсиш няма ,поне във Бургас или аз не знам къде да търся,
Цитирай

Добрич

Аз също използвам само бои за яйца, от тези, които са в твърдите желатинови капсули. Пише, че са безвредни.
И аз използвам същите. Доволна съм като цяло, но са на различни фирми. Имам предпочитания към боя за яйца "ИЛИАНА". И други бои съм ползвала и за сега проблеми не е имало.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.