стари алуминиеви радиатори - какво направихте с тях

  • 9 381
  • 13
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами това ми е въпроса - могат ли да се предадат за метал или?
и ако да - имате ли идея къде?
ние сме в Младост - някаква идея нещо наоколо?
благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ми ние лично ги оставихме пред контейнера. Въпрос на свободно време, желание и възможности!

# 2
  • Мнения: 2 160
Ние лично ги хвърлихме също на контейнера, но пред блока ни постоянно минават роми на каруци и изкупуват разни неща, но не ми е хрумвало да ги питам...

# 3
  • Мнения: 331
ние дори извикахме роми да си ги вземат те, защото сме без асансьор. Има такива пунктове за метал, ама докато ги занесете ще останете без кръст, бе хора. Пазете си здравето.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Леле, как при контейнера?! Знаете ли колко е висока изкупната цена на алуминия?! В събота свекъра и мъжа с един багажник желязо (а то е по-евтино от алуминия) са взели 80лв Grinning Ако са ви излишни стотина лева, дайте ги на мен Mr. Green

# 5
  • Мнения: 581
 Баща ми преди няколко месеца ги даде в един пункт за вторични суровини някъде срещу зеленчуковата борса в Дружба-1.Взе около 200лв.
Има такива пунктове за метал, ама докато ги занесете ще останете без кръст, бе хора. Пазете си здравето.
  Става и с автомобил, що трябва да се влачат на гръб. Laughing

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
благодаря ви , дами!
ами ще потърся пункт ако мога да взема 200лв няма да са излишни
пак благодаря

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой знае ли къде в софия може дасе продадат такива радиатори - аз търсих при мен в район Надежда - няма, но съм готова даго закарам и по далече , стига да знам къде

# 8
  • София
  • Мнения: 39 744
Ние ги метнахме до контейнера. Ромите се погрижиха.

Някой знае ли къде в софия може дасе продадат такива радиатори - аз търсих при мен в район Надежда - няма, но съм готова даго закарам и по далече , стига да знам къде
Имаше пунк за изкупуване на старо желязо точно отстрани на църквата във 2ра част. Даже мисля, че има и още един, но не съм сигурна.

http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=dc8e7e3b91cbc … 0c910df31028d2ed9
http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=278231a231530 … cd1978cfab50397bb

Провери и на двете места.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря, ще проверя и на двете места и ще пиша за резултат   bouquet

# 10
  • Мнения: 606
 НАДИН - разбира се! В лявата елипса долу са базите.

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
С чугунените какво е положението?

# 12
  • Мнения: 606
С чугунените какво е положението?
Чугун се изкупува на 0,55 лв/кг.
Алуминиеви сплави - 1,59 лв/кг.

# 13
С чугунените какво е положението?
Чугун се изкупува на 0,55 лв/кг.
Алуминиеви сплави - 1,59 лв/кг.
ВАЖНО !!!
Искам да попитам, възможно ли е като си предавате радиаторите, да ми продадете някой друг радиатор и естествено не на тези цени. Интересувам се защото ми трябват 3-4 радиатора - разбира се не са за мен, щом ги търся втора употреба  Laughing
За контакти тел. 0885357849 Мерси Предварително!

Общи условия

Активация на акаунт