Пак за числата, имаше такава тема

  • 1 271
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
С риск да ми се изсмеете и да ме помислите за крейзи, искам да попитам при вас такова нещо случвало ли се е и какво е обяснение ще дадете.Да виждате едно и също число навсякъде, където погледнете или различни числа?? Thinking.Не че при мен е абсолютно същото, но намирам такива числа навсякъде, на малки квадратни листчета.Отначало ги намирах на пода или в книги, в разни шкафове, мислих си, че са някакви бележки на майка ми , след това ги намирах в кутии с лекарства, превръзки и т.н.Мислих си, че са партидни номера някакви.Не знам, защо но имам чувството, че те са предназначени точно за мен, т.е. само аз мога да ги разшифровам и разбера.Надявам се да дадете някакво обяснение, има ли други хора станали свидетели на такива странни случки.Чета в нета за някакви incarnated angels или earth angels, но това според мен са абсолютни глупости.

# 1
  • Мнения: 606
Гледах го този филм. Става горе-долу.  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 386
От колко време продължава това?

Трябва ти Мишон. Според мен.

# 3
  • Мнения: 1 111
 И какво успя да разшифроваш досега, какво е посланието?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пусни тото, играй ги комбинация.

# 5
  • Мнения: 5 539
Хм, кои точно числа виждаш? Thinking

# 6
  • Мнения: 606
И какво успя да разшифроваш досега, какво е посланието?
24

# 7
  • Мнения: 4 916
И какво успя да разшифроваш досега, какво е посланието?
24

Това е 42 наобратно. Отговорът на всички въпроси.  Flutter

# 8
  • Мнения: 2 386
Последните два поста ми изпълниха душата.  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 675
Различни са, нямат нищо общо с тотото, примерно 154, 4-5, 95, някакви такива.Мислих си, че някакви номера на стоки примерно.Каква е тази Мишон?За посланието не знам какво е?! Mr. GreenИначе това ми се случва от 4 години.

# 10
  • Мнения: 2 386
5 и 4 е 9, 5-4 е 1, пусни тото с 1,5, 44, 45, 9, 14 примерно.

# 11
  • Мнения: 3 675
С риск да ми се изсмеете цялата тази работа започна през 2003 г. след като се върнах от къщата на дева мария в ефес, веднага след моето връщане от там.Чудя се дали да ходя на някакъв екстрасенс, какво ли ще ми каже?

# 12
  • Мнения: 3 675
Ако е така, че пускам тото.Ще си вписвам числата и ще ги пускам, може и джакпота да ударя. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 677
Според мен мъжът ти ти ги слага навсякъде, за да те психира. Сложи си скрита камера, вземи отпечатъци и след това ще разбереш, че е нямало смисъл да го правиш. Просто пак прочети първото ми изречение.

# 14
  • Мнения: 3 675
Дайте инфо за Мишон, с какво може да ми помогне, тя ли пусна предишната тема?Много ми е интересно как ги слага в лекарствата и превръзките като първа аз ги отварям и ги намирам.Дори намерих едно листче на бюрото си, а мъжът ми на работата никога не е стъпвал.

Общи условия

Активация на акаунт