Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-257 от 257 отговора
Довечера започва сериала. По рекламата, която пускат изглежда интересен. Има ли други, които мислят да го следят?
Американската теленовела “Американска наследница” съвсем скоро ще се завърти по бТВ. Теленовелата е създадена от телевизия MyNetworkTV, но в САЩ са излъчени само 26 от всичките 65 епизода.
Теленовелата е реймек на мексиканската теленовела “Наследницата” със Силвия Наваро и Серхио Басанес, която се излъчи у нас по Евроком.

Сериалът съчетава екзотиката на южноамериканската природа и блясъка на светския живот.

От 26 юни всяка седмица от понеделник до четвъртък от 21 ч. зрителите на bTV ще могат да гледат един от най-лъскавите сериали на "Фокс" - "Американска наследница".

Историята на сериала разказва за Елизабет Уейкфийлд, която е най-малката дъщеря на богатата фамилия Уейкфийлд. След като оцелява след самолетна катастрофа в Гватемала, тя се оказва изгубена в джунглата. Спасителните екипи не намират оцелели на мястото на кървавата трагедия, а семейството й я смята за мъртва и прекратява всички опити за нейното издирване.

Въпреки това Елизабет не е сама. До нея е капитан Джей Ди Брус, който спасява живота й след тежката катастрофа. Двамата трябва да устоят на изпитанията, които им поставя дивата природа – да намерят храна, подслон и път през джунглата, който да ги отведе у дома.

Лионел Уейкфийлд е главата на империята Уейкфийлд. Той е горд баща на пет деца. Най-големият му син Деймиан Уейкфейлд е алчен и отмъстителен. Неговото желание за победа на всяка цена не му позволява да се спре пред нищо, за да постигне целите си, дори и това да означава саботиране на всеки опит за спасяване на сестра му Елизабет.

Междувременно отлъчената от семейството майка – Джордан Уейкфийлд, се появява, за да предяви своите претенции към наследството на богатата фамилия.

След завръщането на Елизабет и Джей Ди връзката им отново е подложена на изпитание, този път от най-близките им и от трагичната заплаха, която непрестанно съпътства семейство Уейкфийлд...

Цитирай

Смятам дове4ера да го гледам, дано не се окаже някоя бозичка. Но все пак рекламата му ме заинтрегува!  Peace
Цитирай

И аз смятам да го гледам довечера  Peace
Ще видим какво ще излезе  Smile
Цитирай

и аз се нареждам на диванчето до вас Blush
Цитирай

И аз смятам да го гледам довечера  Peace
Ще видим какво ще излезе  Smile
Peace
Цитирай

Хареса ми на първо гледане  Smile
Приятно филмче се очертава, смятам да го следя  Peace
Цитирай

Хвърлях по едно око. Нещо не ме заинтригува първоначално. Ще видим по-нататък. Wink
Цитирай

да, и на мен ми харесва Peace
Цитирай

Ще гледам и утре, че ми стана интересно каква е развръзката  Thinking
Цитирай

Интересно изглежда Peace
Цитирай

А не ви ли се струва, че малко преиграваха актьорите?  newsm78 Едни физиономии, едно чудо... Но като за вечерно сериалче става, мисля да го следя, ако дечурлигата благоволят да не ми се качват на кратуната за един час...
Цитирай

Хареса ми!Ще го гледам! Peace
Цитирай

От понеделник до четвъртък ли ще се излъчва  Rolling Eyes
Цитирай

От понеделник до четвъртък ли ще се излъчва  Rolling Eyes
Да, мисля, че ще е така. Аз проспах половината сериал, че ми се спеше. Иначе по БТВ-то върви реклама с награди за въпроси свързани със сериала.
Цитирай

Някой знае ли къде има качена серията, че не можах да я гледам, а ми се искаше?   Blush
Цитирай

Някой знае ли къде има качена серията, че не можах да я гледам, а ми се искаше?   Blush
Ей сега видях, че има серии в youtube  Peace
Цитирай

Ей сега видях, че има серии в youtube  Peace
 bouquet
Цитирай

Снощната серия беше много интересна. Тия в джунглата постоянно се карат.  Laughing
Цитирай

Снощната серия беше много интересна. Тия в джунглата постоянно се карат.  Laughing
L 0 V E, би ли обяснила надве-натри какво стана снощи, че не можах да гледам.  Praynig
Цитирай

L 0 V E, би ли обяснила надве-натри какво стана снощи, че не можах да гледам.  Praynig
Разбира се, но имената им все още не съм ги запомнила, затова няма да ги пиша.
Оперераха бащата, но не пускат никой да влиза при него. Разбра се, че сестра им, която излетя със самолета е катастрофирала и всички "много" се притесниха. Пратиха да я търсят. В болницата им съобщиха, че не могат да я намерят и брат им- този дето направи така, че да катастрофира сестра им, каза да спрат да я търсят, а не беше минал и един ден от търсенето. Та май спряха да я търсят. Катастрофиралата си спаси багажа от водата. Спаси и единият от пилотите, който остана жив. После малко се караха в джунглата, защото тя не иска да му помага за лагера, които си направиха. Човека се мъчи да пали огън, докато тя имала запалка  Laughing . Той ходи да търси нещо за ядене в случая- банани и й поръча да събере дърва, а тя си сгъваше дрехите. Откачената им сестра отиде в една дискотека и там някакъв фотограф я снима. Най- притеснен за сестра им беше другият й брат. Ами долу- горе това се случи.
  Peace
Цитирай

Тенкс  Hug
Цитирай

Ама чистички, чистички бяха в джунглата... 35 По една рана мацната на челата и толкоз.  Laughing Нямам търпение да се залюбят тия двамцата, страшна двойка ще бъдат.
А празноглавата сестра изби рибата просто.  Shocked Да ти кажат, че самолетът на сестра ти се е разбил и тя най-вероятно е мъртва (как пък за един ден ги разбраха тези неща, ама айде) и баща ти да отърве живота на косъм, а ти да се държиш, кат' че ли си на абитуриентски бал и по-зле, е нямам думи направо.  Rolling Eyes
Цитирай

Нямам търпение да се залюбят тия двамцата, страшна двойка ще бъдат.

И аз нямам търпение. Страшни са   Love
Цитирай

Снощната серия така се точеше като латино сериал. Чак ми се прииска тия в джунглата да ги изядат крокодили, пирани, туземци или каквото се намира там наоколо. 35
Цитирай

Снощната серия така се точеше като латино сериал. Чак ми се прииска тия в джунглата да ги изядат крокодили, пирани, туземци или каквото се намира там наоколо. 35
Laughing Laughing Laughing 35
Тоя Дениал е много коварен  #2gunfire .
Цитирай

Laughing Laughing Laughing 35
Тоя Дениал е много коварен  #2gunfire .
Вчерашната серия направо си беше латино сапунка.
Баси' и жалките опити за свалки бяха.  35
Цитирай

Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  35 Милите деца...  Laughing
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.
Цитирай

Ще падне голяма борба за наследството.  Very Happy
Цитирай

И на мен ми хареса сериалчето!Обичам такива филми да гледам вечер-неангажиращи,тип сапунки,подобни на Грозната Бети. Very Happy
Цитирай

Пльос на дивана и от мен!
Цитирай

А не ви ли се струва, че малко преиграваха актьорите?  newsm78 Едни физиономии, едно чудо... Но като за вечерно сериалче става, мисля да го следя, ако дечурлигата благоволят да не ми се качват на кратуната за един час...

И на мен ми се струва, че преиграват, но мисля, че това се получава от озвучаването на филма.
Тия гласове са от латиносериалите, неопитни някакви, мрънкащи. Все едно някой ми го рзказва филма.
Затова се получават тия "физиономии", защото интонацията на озвучителя не е както трябва.
Но не е лошо филмчето, ще го следя и аз  Peace
Цитирай

Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  35 Милите деца...  Laughing
и аз се цопвам в темата ,след този точен пост!!!Филчето е неангажиращо ,ама много ми ветрее нещо..чак издиша 35 35
Цитирай

Доста ми е тъпо и предвидимо до сега. Дано нататък стане по-добре, но няма да си давам зор да го следя... Crossing Arms
Цитирай

А някои участва ли в играта на сериала?
Цитирай

А някои участва ли в играта на сериала?
Лично аз не, за другите не знам  Peace
Цитирай

Някой знае ли от къде мога да изтегля целия филм или сериите до сега,но на БГ? Rolling Eyes
Цитирай

айде да видим тази вечер ,лошото момче на сериала  Дейниън  ,какви ще ги надроби.Ама май има по голям злодей тук-мама Джордан.......Абе дано малко се пораздвижи филмчето ,че доста кухарски е в повечето моменти.Аз не съм участвала в играта bowuu
Цитирай

И аз не съм учавствУвала, нямам и намерение.  Mr. Green
Честно да ви кажа, с много по-голямо нетърпение очаквам "Кашмирена мафия", имам усещането, че ще бъде доста по-интересен. Този бозица излезе, но ме човърка какво ще се случи, въпреки мудното действие.
Цитирай

И аз не съм учавствУвала, нямам и намерение.  Mr. Green
Честно да ви кажа, с много по-голямо нетърпение очаквам "Кашмирена мафия", имам усещането, че ще бъде доста по-интересен. Този бозица излезе, но ме човърка какво ще се случи, въпреки мудното действие.
Бозица,а ?  Whistling
Цитирай

Добре де, бозище.  Mr. Green
Цитирай

тя и темата ни такава ,мудна и заспала Whistling
Цитирай

и аз съм фенка тук  Peace
Цитирай

тя и темата ни такава ,мудна и заспала Whistling
Ами няма на кого да прилича.....
На сериала само Laughing
Цитирай

Пилотът е готин. Mr. Green
Цитирай

Сега да кажа-много смешен този злия тип- Дейниън!!! Прави едни физиономийки ,присвива едни очичики ooooh!сякаш ти казва "Ейю сега ще видиш какво съм скроил"  WhistlingМного ми беше смешничък ,като "рибка на сухо ",кагато татенцето му буквално ингорирайки го напълно -демонстрира доверието си на онзи другият- адвокат ли беше ,къв ли newsm78Пък "злодеят" гледа като на умряло ,ПО ТОЧНО  hahahaкато на запсало и проявява"твърд характер".Ама с гОООлям зор артиста го докарва този образ...на моменти изфирясва напълно.А иначе богатият татко е пич от класа PeaceДано само да не разреши маман Джордан да го катурне отново в  #Crazyлукавите си обятия.
Ами толкоЗ от мен за тази вечер bouquet
Цитирай

Пилотът е готин. Mr. Green
Много  Love
Цитирай

и аз се цопвам в темата ,след този точен пост!!!Филчето е неангажиращо ,ама много ми ветрее нещо..чак издиша 35 35

Точно казано!  35 Доста ветрее, и актьотрите едни.... ама поне са хубави  Mr. Green

Ама като приспивам дребоса в 21 часа ми трябва нещо за гледане, а то друго освен това сега нямам (преди гледах по това време по Холмарк "Среща с Джордан", ама свърши  Confused , след това "Отчаяни съпруги", ама и той свършу пусто).
Цитирай

Тоя филм като нищо може да е 9000 серии като гледам как се точи.
Започна да ми писва от лиготиите на ония двамата, ама пък ми се иска да видя развръзката между тях  Very Happy
Цитирай

Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.
Цитирай

Да ме извинят феновете, ама мнооого слаб филм - ужасни актьори, блудкав сценарий, визия като на латино сериал или "Дързост и красота".  Sick Гледах 2 серии, защото не предполагах, че БТВ ще пуснат по вечерно време такава пълна боза. То си излезе баш сапунка, от долнопробните.
Цитирай

Снощи -Принцесата Елизабед  и Пилота успяха да забегнат от хватките на бандягите.Няколко пъти Пилота /с бяля ризка ,неизцапана от мръсотиите в джунглата/ изкача и скача отново в храстите,докато направи самоделни бомби ,за да сплаши лошите апаши.Накрая започна да ги мята ,онези се объркаха ,разбягаха....той хоп използва паниката и влезе при мацИто.Половин час /забързано и задъхано/ряза въжето ,с което ръцете и бяха вързани.После я гепа за ръчичката и двамцата се впуснаха в луд бяг.Обаче онези надушиха на къде търчат и започна гоненица из храсталаците.В един момент момчето го раниха.Така продължиха бягството си.
Другите-в цивилизацията чакат  уж стария Лайанъл да мре ,ама той жилав и след двата инфаркта.Няма да им се даде.Даже мислеше скоро да се връща в офиЦа ,което пък хич не зарадва Мракобесния Дейниън.Лошото момче на филма продължава кроежите как да премахне татото-богаташ от пътя си и да си се вихри ,както му се ще.
мама Джордан се навърта покрай така наречените си деца и се мъчи да ги спечели отново.Те обаче не и се дават-мразят я отвсякъде.
Стриптизьорката ,любовница на Мракобесния/ последовател на Макиавели/-дочу за неговите черни сделки с оръжия.Така ,че беше осъдена -да бъде убита от ръката на любовника си.Самият Дейниън я причака пред колата и и заби нож в корема .Онази горката невярващо се свлече на земята и.....май умря !!!
Дъщерята -Лорън продължава да се вихри по купони ,да се кърши чаровно по барове ,да пие и простее.Тъй  като беше удобно простичка и не загря какви тъмни сделки върти Дейниън -животът и бе пощаден.Ако беше включила -щеше да последва любовницата му към небитието.
Спасителната група ,изпратена да търси Елизабед продължава да се лута из гори и паланки ,разчита някакви сателитни снимки и се подготвя за удара.
Това е накратко. Smile

Съгласна съм с elfpath ...!!!Ама  всеки си гледа каквото му е кеф...
Цитирай

Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.
Джей Ди спаси Елизабет и тръгнаха да бягат из джунглата, а Дейниън намушка с нож оная чернокожата, тъй като знаела прекаленно много неща за него. Това е накратко.
Цитирай

Сериала наистина се развива прекалено бавно, ама и аз искам да разбера какво ще се случи по- вататък. Това с катастрофата е вече банално, че те от началото на сериала стоят на тоя остров и много ме нервят. Ми така си е- до сега да бяха ги спасили. Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed
Цитирай

Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed

и устните също Rolling Eyes 35 35 35
Цитирай

Има страхотно излъчване   CrazyLove
Цитирай

О, да за това няма две мнения.
Цитирай

Ето малко снимки на героите:
Тая много ли я гримират за сериала не знам, но е страхотна.

тоя е отвратителен

тук изглеждат страхотно

Цитирай

страхотна мацка е -няма спор bowuu
Цитирай

О, да за това няма две мнения.
Определено!
На него никоя не би му простила  Very Happy
Цитирай

Определено!
На него никоя не би му простила  Very Happy
Laughing
Цитирай

Ето малко видео-
http://vbox7.com/play:3781e296
Цитирай

Ето малко видео-
http://vbox7.com/play:3781e296

Ееее Супер
Цитирай

на един от кадрите май е Елизабед ,триумфално завръщаща се у дома Laughing
Цитирай

Със зелената рокля ли?
Цитирай

Най-накрая благоволиха да ги спасят принца и принцесата  Mr. Green
Цитирай

Със зелената рокля ли?

да със зелената рокря,хванала двата кавалери от двете и страни Peace
Цитирай

да със зелената рокря,хванала двата кавалери от двете и страни Peace
Да, видях.
Джей , така е. Най- накрая ги спасиха. Ми така зе. То вече банално беше станало  smile3506
Цитирай

Страхотна е! Peace

Цитирай

Уф, на моменти много издиша тоя сериал. И ми е много странно това на края с Деймиън и мислите на известни люде, не ми се връзва с вятърничавия сценарии.

Страхотна е! Peace

Не ми харесва тази. Май най-мноог ми допада като външност Деймиън  newsm78 , другите са ми прекалено захаросани.
Цитирай

Този Деймиън е голям симпатяга  Crazy , но ролята му е кофти.
Цитирай

Наистина ли ви харесва? Според мен има отвратителна форма на лицето и малки очета. Много му отива ролята на злобюл, на гОркия.  Tired
Цитирай

Наистина ли ви харесва? Според мен има отвратителна форма на лицето и малки очета. Много му отива ролята на злобюл, на гОркия.  Tired
Да, верно  Peace
Цитирай

може ли някой да разкаже как ги спасиха, защото пропуснах снощната серия
Цитирай

може ли някой да разкаже как ги спасиха, защото пропуснах снощната серия
Те не ги спасиха снощи  Peace Май не само снощната серия си пропуснала.
Спасиха ги набързо. Бандитите ги нападнаха и междувременно ги спасяваха. Една обърквация.
Цитирай

Този сериал ужасно ми напомня "Наследството на Гулденбургови". 35
Цитирай

Този сериал ужасно ми напомня "Наследството на Гулденбургови". 35

Rolling Eyes Това пък за първи път го чувам...Сериозно!  Smile
Вчерашната серия ми беше интересна...особено като се сбиха брятята, че и майката и дъщерите  Laughing ....Още по- хубав беше последният момент, когато бащата се усмихна, подозиращ, че Елизабет е влюбена
Цитирай

Гледам го всяка вечер, ама нещо почна да ми доскучава като че ли
Цитирай

Нали? Елизабет не спира да се дърпа.  Tired
Цитирай

Нали? Елизабет не спира да се дърпа.  Tired

Да, и Лорън с нейното пеене, и Джордан, нещо определено се забави действието.
Цитирай

забави действието.
много се забави  Tired
Цитирай

daninka   видя ли кога Елизабет беше със зелената рокля- на рожденият си ден в четвъртък. Забравих да пиша тогава. Аз съвсем забравих темата. Това между нея и Джей Ди много бавно се развива, но въпреки това го следя с интерес. Опитите за убийство на Деимиън не спират обаче....
Цитирай

Момичета, днес даваха ли го филма  Rolling Eyes
Към 20.40 като пуснах ТВ-то даваха мач  Thinking
Цитирай

Момичета, днес даваха ли го филма  Rolling Eyes
Към 20.40 като пуснах ТВ-то даваха мач  Thinking
Не са, имаше мач на Левски с някви други..Жалкоо
Цитирай

Май темата е позамряла Smile
Това русото момиче, бременно в 7-я месец от къде се появи?
Цитирай

И аз това се чудя - коя е.
Този сериал взе, че живна малко - мистериозно гадже, застрелян баща, почна да става за гледане, за убиване на времето.  Mr. Green
Цитирай

Кой застреля бащата, изпуснах го!Видях снощи направо погребението.
Цитирай

Е как кой - обичния му син.   Tired Peace Голямо говедце е. Обаче брат му го подозира, тъй че сигурно ще разнищят историята. Т.е. - със сигурност ще я разнищят, ще видим кога.
Цитирай

Е оня приятеля му не успя ли да го спаси? С пистолета на дъщерята, който беше в чантата на майката ли го застреля?
Цитирай

Ами сигурно с него ще да е, защото видях в предната серия, че фиксира пистолета, но кога и как го е взел, не съм видяла. Приятеля му нищо не знаеше, Соломон ли беше. Баща и син просто се скараха, бащата каза, че знаел за историята с Карлос и му нареди да прекъсне веднага връзките си с него, оттам се скараха, онуй недоносче се изнерви и гръмна баща си. Елизабет го намери. После Деймиън се обади на Соломон, разказа му и двамата инсценираха скандал в нощно заведение, като алиби. Платиха на един фотограф да публикува снимки във вестника.
Цитирай

Той бащата може и да не е умрял напълно-нали така става в тези сапунки....съживяват се изненадващо по няколко пъти ,след като или са инсценирали смъртта си или някой незнайно как е подменил трупът им с гумена кукла например. Mr. Green

Да застреля го привърженика hahaha на Макиевалските сентенции- с пистолета на кукувицата Лорън ,която щеше да застрелва онзи маймуняк Солоном. 35 35Луда работа!!!
Цитирай

Аааа, Данинка, ти бъркаш с един друг сериал.  Laughing Но като се има предвид, че и двата сериала прозилизат от едни и същи географски ширини  hahaha - кой знае...
Цитирай

Аааа, Данинка, ти бъркаш с един друг сериал.  Laughing Но като се има предвид, че и двата сериала прозилизат от едни и същи географски ширини  hahaha - кой знае...
не бъркам ,не бъркам аз...то сапунките от едни мъдри глави се мъдрят 35 35 35
Цитирай

Тя май и майка им подозира, че Деймиън е убиеца ( всъщност й е ясно че е той ) .
А аз така се надявах да има вече някакво развитие в отношенията Елизабет-Джей Ди  Crazy Сега ще се наложи да чакам още толкова серии.
Цитирай

тази ми ти стюардеса дали е заченала наистина от нашия хубавец?! newsm78
Цитирай

Според мен го мотае. Бебето сигурно е от друг, но той я е зарязал.....И тя се е присетила за пича-пилот Smile
Цитирай

Лелеее, ние с мъжът ми като се върнем от фитнес веднага се чува команда "Пускай ТВ" за гледаме сериала. Този Деймиън какви физиономии прави  35 35 35 умирам от смях
Цитирай

И аз да се запиша тук, като фен на сериала. Писна ми да чакам да се развият отношенията между Елизабет и Джей Ди. А тази русата стюардеса 100% не е бременна от ДЖей Ди Peace
Цитирай

Аз не го бях гледала многоо време и вчера включвам последните минути и гледам погребение. Shocked Пилотчето и и наследницата ще са много сладка двойка иначе! Smile
Цитирай

И аз да се запиша, в началото изобщо не успявах да гледам, но от седмица го следя и вече съм навътре с интригата  Mr. Green
Цитирай

Според мен го мотае. Бебето сигурно е от друг, но той я е зарязал.....И тя се е присетила за пича-пилот Smile
И според мене. Ще видим днес какво ще стане.
Иначе ми стана жал, че убиха бащата.  Confused
Дано принцесата успее да се справи сама с нападките на брат си.
Нищо не казаха за завещание. Кога ли ще го четат!?
Цитирай

Лорън и дъртака бяха ужасна гледка. Sick
Цитирай

Лорън и дъртака бяха ужасна гледка. Sick
Да...И как умря накрая
Цитирай

Снощи го изпуснах, но една приятелка ми разказа че Деймиън накарал Лорън да се омъжи за оня тип Соломон.....и тя се съгласила  Rolling Eyes
Наистина трябва да четат вече завещанието. И най-вероятно Деймиън ще фигурира в него  Sick
Цитирай

С това завещание не ми стана много ясно. Защото Лионел написа друго и го даде на женка си д го занесе на Паркър, обаче Соломон нали и той фалшифицира някакво и него май додоха на Паркър. Има и нещо друго, майката нали взе диска със записа на убиеца, така че ако Деймиън е наследникът, тя ще го изнудва 100% А пък Лорън ми е много смотана, като умря тоя що не звънна на другия си брат, той нямаше да я изнудва да се жени за Соломон. Понякога е много плосък тоя сериал.
А тази бременната и тя откъде се взе, били гаджета не знам какво. Сега Джей Ди ще вземе да се ожени за нея. Абе голяма тъпотия. ДА ви кажа скъсах се да го търся тоя сериал в нета да си го изтегля, дори и по американските торенти нищо не открих, много ме е яд.
Цитирай

Снощи гледах само отчастти по няк. секунди и много неща от коментарите ви не са ми ясни. Кажете какъв е този дъртак и как е умрял.
Другото, което не ми стана ясно е защо Джордан натири секретарката? (Това го гледах - как й дава самолетния билет и й казва да се разкара, но не схванах какъв е конфликта).
Цитирай

Анту, Лорънчето беше изгонена от Деймиън от къщата, защото само срамяла името на фамилията и тя тръгна да  звъни на бивши гаджета да се спасява да не остане на улицата. Та едното от бившите гаджета беше този въпросния дъртак, който искал да се жени за нея. Тя го викна да пият вино и да правят сещаш се какво Laughing след което той заспа.... завинаги Crazy Уморила го с тялото си, както се изрази Деймиън Peace
Цитирай

Ама и тая Лорън много смотана, не каза на Деймиън да си гледа работата-да не е единствен наследник.
Цитирай

Ама и тая Лорън много смотана, не каза на Деймиън да си гледа работата-да не е единствен наследник.
Да бе. Имам чувството, че тя не разсъждава изобщо- в смисъл ролята й е такава.
Аз пък мисля, че всичко ще прибере Елизабет. Самото заглавие на сериала ме кара да
мисля така  newsm78
Цитирай

И аз съм на същото мнение.
Тъй като мъжът ми и той гледа сериала, ме вбесява с неговите разсъждения" Защо Паркър се занимавал с тая торба Елизабет, а не на.бе това готиното парче Лорън, която му се слага" #Crazy #Crazy
Цитирай

Давам линкче за един форум на сериала ако разгледате страниците има всички епизоди излъчвани до сега с бг аудио ! Smile
http://tvnovelasbg.4.forumer.com/index.php?showtopic=6497
Цитирай

Никой ли не го гледа вече този сериал Smile
Цитирай

Снощи погледнах малко, защо ми се струва,че актрисата, която играе Елизабет, е бременна и се опитват да го скрият с дрехите? А актьорът който играе Деймиън, няма начин да е толкова добър артист, ако и той самия не е такъв в живота.
Цитирай

Обаче тази Джордан е кучка от класа Smile Как само прикотка най-добрия приятел на мъжа й. Сто процента нещо е наумила, да го изнудва, както ще направи и с Деймиън.
Цитирай

Много се накефих като прочетоха завещанието  Mr. Green
Цитирай

и аз се изкефих на завещанието ,само дето Лорън се прекара /меко казано/ с прибързания си брак с онзи Соломон ooooh!
Цитирай

и аз се изкефих на завещанието ,само дето Лорън се прекара /меко казано/ с прибързания си брак с онзи Соломон ooooh!
Даааа, но кво да се прай...
Принцесата взима всичко.  35 понякога е в полза да си "на тати момичето"  Laughing
Цитирай

Обаче не ми е ясно какво точно цели Джордан!!Много загадъчно си запази козовете ...да притиска синчето -злодей!
Цитирай

Момичета изпуснах серията в четвъртък - вечер.Случили се нещо интересно newsm78
Цитирай

Лорън се вихри по барове да изневерява на мъжО . Соломон беснее!!Злодея-брат склони да запознае т.нар си майка със мафиота Карлос!!!Елизабет беше хваната от Соломон да рови из кабинета на брат си-злодея.Джей Ди се опитва да се примири с мисълта ,че ще става баща.Човърка го въпросът какво ще стане с чувствата му към Елизабет.Двете сестри си поговориха за нещата от живота ,за любимите мъже ,за това с кого трябва да продължат живота си!Джейди беше хванат от Матю в  кабинета на агентката  и беше обвинен  ,че се е  натискал на Елизабед в интерес на разследването .Наемен килър се опита да застреля  Кени --не успя ,защото Джей Ди влетя и спаси положението.КРАЙ!!
Цитирай

daninka Благодаря ти love001
Цитирай

Малей, Матю умря ли бре?  Shocked Как се озова бомбата в ръцете му, че не видях?
Цитирай

Аз не съм го гледала два дена  Embarassed , но разбрах, че е умрял. Тая вечер обезателно ще го гледам Peace
Цитирай

Според мен не е умрял Матю, защото сестра му каза, че двамата /Матю и Серина/  са закарани в болницата. Иначе ще доскучее филма.
Цитирай

Малей, Матю умря ли бре?  Shocked Как се озова бомбата в ръцете му, че не видях?
Соломон сложи в колата един подарък бомба, уж от Серина. А тя преди това му беше казала, че му е подготвила подарък, така че не се усъмни.
Цитирай

Аха, схванах.
А ако след тази здрава експлозия е оцлелял младежът, този филм ще е мега яко фентъзи.
Цитирай

Тоя Деимиън ще ги избие всички  Laughing
Цитирай

Тая гад Деймиън не се спира пред нищо. Ама майка му сега що реве, ако го беше предала, нямаше да убие брат си! Сега се чудя от къв зор Деймиън накара доктора да излъже онзи човек, че е болен от левкемия,  Embarassed забравих му името?
Цитирай

Паркър.
Цитирай

Ееее как можаха да убият и Матю. Confused Не мислех,че няма да оцелее честно казано!
Много тъпо...накрая да не стане така,че само наследницата да остане жива. Laughing
Цитирай

Сега се чудя от къв зор Деймиън накара доктора да излъже онзи човек, че е болен от левкемия,  Embarassed забравих му името?
Според мен за да го махне от компанията доброволно
Цитирай

брей тоя филм нещо много бързо почна да се развива(крайно време беше),тоя Деймън голям звяр,изби половината си семейство. Rolling Eyes Все си мисля,че накрая ще се окаже,че той не е син на Лайънъл. Thinking
Цитирай

Като нищо може и да не му е син, виж, че всички са бели, руси, синеоки, а Деймиън мургав и тъмноок.
Цитирай

И аз си мисля, че Деймиън май ще се окаже не на татко си издънка. А може да е на баща си, но не и на майка си. Иначе не мога да си обясня тази злоба майка-син. Тя с всички се сдобри, освен с него. Има нещо гнило в Дания, оп, в Деймиън, ама ще видим.
За Матю и на мен ми стана кофти.  Confused Сигурно майката се тръшка, че не е предала овреме Деймиън, но късно вече.
За Паркър и аз не разбрах що му трябваше на Д. да го изкарва болен?
И още нещо - Соломон кого уби с нож в предната серия?
Цитирай

И още нещо - Соломон кого уби с нож в предната серия?

Този, който направи бомбата за Матю, но не е убит, а в критично състояние.
Ето и полицайката премахнаха от разследването.
Цитирай

Аз понеже по това време гледам "Трета смяна" по AXN и хващам само 10 минути от края на този сериал и все нещо изпускам.
Цитирай

И на мен ми стана мнООООго тъжно за Матю-еготи доброто същество,нежно ....уфффффффффф.
Според мен Паркър е неудобен ,защото първо е много верен на Елизабед и следи за нейните интереси и второ ,защото е много на "ти"със свички сделки в компанията и на Деймиън това не му отърва-пречи на спокойствието на сделките му с оръжие.
Според мен тази Джорда се разчуства ,но замалко!!!И някак си при последната прегръдка с Елизабет ,когато щерката и каза "Сега имаме нужда от майка"-Джордан не беше майката от която имат нужда.... newsm78може и да греша,ама пази боже от такава майка ooooh!
Цитирай

И този Паркър не е най..... при поставена дигноза левкимия/или там каквато беше/ и срок на живот 6 месеца макс не бихте ли отишли и до още един лекар?
Елизабет така и не успя да мистане симпатична.
Лорън ми е симпатична още от началото.
Деймиън е много странен-направо неестествен някак си....
Ще го хванат накрая-трябва да е сапунка все пак....
Цитирай

А тази Ашли от къде се взе?И въобще бременна ли е?И Джей Ди бащата ли е? А Деймиън няма ли някой да дойде и да го  #2gunfire ?!!!Много ме нерви това същество!
А майката е кучка от всякъде.Много пресметлива и нагла.Дано скоро да го издаде! Smile  А Лорън как върти Соломон! Smile че и дете ще си раждат сега  Laughing
Цитирай

Не знам защо, но ми се струва че Матю не е умрял.
Имам чувството, че приятеля на Лайънъл (забравих му името) прави капан на Деймиън и затова може би искат да си мислят, че е мъртъв.
То ако и Матю умре тоя филм ще загуби смисъл. Мен ми писна да гледам само касапските изпълнения на Деймиън  ooooh!
Цитирай

Да и на мен ми се струва,че не е мъртъв.Но знае ли човек. Rolling Eyes
Цитирай

Дааа, тая Лорън нещо е намислила. И аз имам чувството, че Матю е жив.
Цитирай

Аз пък не мисля, че Матю е жив. Но времето ще покаже. Не ми е ясно защо ....забравих й името- майката.... не каже какво знае за Деимиън?? Защо го прикрива като вижда че избива всички????
Цитирай

И аз искам да разбера защо тая Джордан иска толкова да се набута при тоя Карлос и защо продължава да прикрива Деймиан, нещо не мога да и схвана играта.
Цитирай

Колко епизода е сериала всъщност?
Кой епизод гледахме снощи? /опитвам се да се ориентирам колко остава Embarassed/
Тоя Деймиън като октопод бре. То един го изкара болен-умиращ, уби баща си и брат си, пренася оръжие,Бремелинката нахака на пилота,омъжи сестра си за Соломон-кога има време да яде тоя човек?! Thinking
« Последна редакция: Пет., 29 Авг. 2008, 10:54 от Наоми »
Цитирай

65  Peace
Цитирай

Ама историята с бремелинката пак на Деймиън ли е дело?!  #Crazy Леле, тоя е неизчерпаем!  ooooh! Накрая как ще се оплете в собствените си л**на, не е истина!
Дано сте прави за Матю, макар че след такава експлозия... не знам...
Наоми, написала си точно неща, които си мислех и аз - да ми кажат, че умирам и аз да седна да се самосъжалявам, вместо да потърся и друг специалист, при това имам и възможности. Странна работа. Елизабет и на мен не може да ми стане симпатична.
А аз забелязах един гаф  Smile (те кой знае колко са) - след погребението на бащата на приема в семейството Елизабет нали си тръгна, за да отиде при Джей Ди. Та в двата отделни кадъра - у тях и у Джей Ди, беше с различна прическа.  Very Happy
Цитирай

- след погребението на бащата на приема в семейството Елизабет нали си тръгна, за да отиде при Джей Ди. Та в двата отделни кадъра - у тях и у Джей Ди, беше с различна прическа.  Very Happy

35 35 Аааа, и аз го забелязах. Като говорим за гафове ще изляза мъничко встрани от темата: В рекламата за Сървайвър, корабокрушенецът нали изяжда 1 мида и намира в нея 1 перла.... Като я върти мужду пръстите си, тя е с дупка35 35 Кой знае от кой гердан е измъкната.
Цитирай

Тая дупка и аз я видях! Very Happy Те мидите ги прозвеждат готови, с дупки.
Цитирай

И такива кръгли и шлифовани и задължително с този размер. Набереш си 20-30 миди и огърлицата готова.  Mr. Green
Цитирай

65  Peace
А колко са минали?  Mr. Green Hug
Цитирай

Май 33 или 34 епизода досега.
 Интервю с Деймиън: Тук!
Цитирай

На мен взе все повече да ми прилича на сапунка, но като прочетох в началото на темата ми стана ясно защо, но пусто любопитство щего изгледам до край.  Laughing

Иначе това с различните прически и дупката в мидата и аз го забелязах  hahaha
Цитирай

65  Peace
А колко са минали?  Mr. Green Hug
Нямам си и на идея.

Май 33 или 34 епизода досега.
Но мисля че приблизително толкова.
Горе-долу от около месец и нещо го дават филма  Peace
Цитирай

Всъщност какво цели Лорън със Соломон? Та той е супер недоверчив. Сега дете ще му ражда. Накрая така ще се оплете, че няма да може да се измъкне от него.
Цитирай

А Паркър как не пукяса -нали нагълта една шепа хапчета??? newsm78После Елизабет го прекъсна за следващата доза-ама как нищо не му стана от вече нагълтаното Rolling Eyes
Как се предаде на хищницата Лорън  Mr. Green
Цитирай

Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?  Tired
Цитирай

Сега дете ще му ражда.
Аз пък мисля, че го лъже и детето което ще роди няма да е негово, а на Паркър. Лично мое мнение, но е два ли ще тръгва да ражда от Соломон.
Дано вече да хванат Дейимиън, че вече ми писна....Остава още някого да убие.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78
Цитирай

.
Защо си мисля, че детето на Ашли не е от Джей ди....иии тя само го лъже.. newsm78[/b][/color]

аз мисля,че много правилно мислиш.Така ще излезе накрая!!!
Цитирай

Цитат
Публикувана от: Джей 
Вмъкни Цитат
Тоя филм взе да ми писва вече.
Трябва да минат 100 серии, за да видим развръзката ли?
и мен почна да ме дразни много,голяма сапунка стана
Цитирай

Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired
Цитирай

Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя
Цитирай

Майката нещо на я разбирам.много плоска играта и някак си. Кършене, подхвърляне,лигавене и изведнъж цупи устни и за почва да говори за бизнес Thinking ooooh!
В живото дали така става? Tired
Майката се прецака.Уж иска да отмъщава, но май нищо няма да направи с човека на Карлос. Оня ще си я ползва безплатно, защото се пише много умна.
Цитирай

Да бе  bowuuголямо прецакване за Джордан hahahaобичала да спи с влиятелни мъже ,пък то накрая не улучи правилния човек 35 35не ми се мисли ,като разбере за "грешката е вярна"как ще се почувства печената хиена Shocked
Цитирай

Тая Джортан се навира между шамарите ама да видим какво ще стане ,дано се усети ,че я врътка тоя и не е Карлос за който се представя
Аз пък защо съм останала с мнението, че този с когото спи Джордан се казва Карлос??  newsm78
Другият- баш шефа не се казва така. Имаше друго име, но сега ми изскочи от главата. Нали е бил годеник на Даниел...Ехххх как се казваше. Забравих, но не се казва Карлос. В това съм сигурна 100%  Peace
Цитирай

За пред всички ,той /бившето гадже на Динеел/не е Карлос.Никой не го нарича така/тя му казваше май Дейвид/НО всъщност той е истинския КарлосМондрагон  ,другият е подставено лице ,което се представя за него.Така един вид -самоличността му се пази в сянка и е предпазна мярка !!!
Цитирай

Аз сякаш друг сериал гледам. Коя е тази Даниел бе? И кой последно е Карлос - виждали ли сме го, не сме ли?  newsm78
Цитирай

Аз сякаш друг сериал гледам. Коя е тази Даниел бе? И кой последно е Карлос - виждали ли сме го, не сме ли?  newsm78
Даниел е детектива, Карлос- контрабандиста.  Peace
Цитирай

Даниел е агентката от ЦРУ-Хопкинс/май така беше/.А Карлос е бившето гадже на Даниел/тя го нарича Дейвид ,при последната им акция като агенти ,него уж го застреляха и тя страда за него,но напразно,защото е жив и е най- hahahaстрашния престъпник на престъпниците 35 35/.Та вторият мъж от бандягите ,дето все ходи с онзи мнимия Карлос /дето прелъсти мамчето Джордан/ е истинския бос на мафията  Карлос Мондрагон Peace
Цитирай

НО всъщност той е истинския КарлосМондрагон  ,другият е подставено лице ,което се представя за него.Така един вид -самоличността му се пази в сянка и е предпазна мярка !!!
А мое би той си е Дейвид. Просто сега всички го мислят за умрял и за това използва името на онази негова пионка Карлос.
Или може би Карлос е просто име, което не принадлежи нито на единият нито на другият, за да може да прикриват самоличостта си.
Определо той не се казва Карлос, а Дейвид, както каза, защото ако не се казваше Дейвид, полицията бързо щеше да разбере. Все пак да не забравяме, че той също е рамотил в ЦРУ....
Много заплетено стана  Tired може никои да не разбере какво искам да кажа.  Thinking
Цитирай

Мерси, момичета, схванах какво имате предвид. Мале, голяма плетеница тука. Не го очаквах от този муден сериал.  Mr. Green
Цитирай

Или може би Карлос е просто име, което не принадлежи нито на единият нито на другият, за да може да прикриват самоличостта

]
така е  Peaceважното е кой го играе "боса на босовете ,"а това е точно този екс-годеник на агент Хопкинс.
То всичко е мацаница,защото сценаристите са го намацали и нацапали набързо. Mr. Green
Цитирай

То всичко е мацаница,защото сценаристите са го намацали и нацапали набързо. Mr. Green
Така е. Не го очаквах от този филм. Но някак си от ден на ден става все по интересен и забъркан. Поне на мен ми харесва, не знам за вас.
Дали път Паркър няма да разбере, че не е болен от левкимия....и сега примерно Лъорън, ако е забременяла от него, няма да се съберат. Всичко е възможно. Таааа предполагам, че накрая Лорън и Паркър ще се съберат...Изглеждат толкова красива двойка.
Мисля, че Ашли ще загуби бебето  newsm78
Цитирай

Мисля, че Ашли ще загуби бебето  newsm78[/b][/color]
А аз пък си мисля, че Лорън ще се окаже бременна от Паркър  Laughing
Цитирай

Аз пък предлагам да извикаме капитан Вентури и екипа му за да разплетат цялата работа има няма за две серии всичко ще се изясни  35 35 35 35 35
Цитирай

Може ли някой да ми разкаже какво се случи вчера....Започнах да го гледам послудните 15 минути...Щях да си го гледам целия, но уви.  rolleyes
Цитирай

Подтикван от Деймиън да сподели какво се случва с него Паркър му сподели ,че умира и не му остава много.Деймиън стана да сипе питиета ,за да се уташат двамата от лошите вести ,сложи тайно в чашата на Паркър някакви две таблетки.Появи се Елизабет и под влияние на думи казани от Деймиън ,Паркър реши да  и разкрие мрачната си тайна-ще умира.Тя се разтрои ,а той в един момент  пльооос припадна на земята/от незнайните хапчета на злодея/.Като се свести -настанаха едни нежни думи между него и Елизабед ,той я помоли да стане негова жена и да сбъдне един вид предсмъртното му желание-да бъде негова.Тя му обеща да си помисли.
Джордан набара една бележка в дрехите на мнимия Карлос -там бяха посочени координати ,час и подробности за предстояща оръжейна сделка.Реши да доложи на приятеля на мъжО си-Ричард,той пък каза на агент Хопкинс и така ...ЦРУ се озова на мястото-но се оказа ,че складовете на празни -ни оръжие,ни чудо.Деймиън ,воден от някаква си своя интуиция преместил мястото на сделката,без да каже на когото и да било и така остави ЦРУ на сухо.
агент Хопкинс продължава с опитите да пъхне прекрасната /забравих името на асистентката на Лорън и гадже на Матю/ в ръцете на Деймийн ,та да можело той да и се довери  и тя да го изпързаля.Ама онази се дърпа,не ще да прелъстява злодея.
Накрая филма изненадващо свърши -без "Макиавели е казал......"
Цитирай

Да бе  bowuuголямо прецакване за Джордан hahahaобичала да спи с влиятелни мъже ,пък то накрая не улучи правилния човек 35 35не ми се мисли ,като разбере за "грешката е вярна"как ще се почувства печената хиена Shocked
Незнам тя кога ще разбере ама Карлос вече разбра , че тя е провалила акцията и незнам какво ще става с нея довечера,дано не е само  #2gunfire
Цитирай

... А Карлос е бившето гадже на Даниел ...
Shocked А, това съм го проспала. Уж всяка вечер го гледам, ама...  Very Happy
Цитирай

Подтикван от Деймиън да сподели какво се случва с него Паркър му сподели ,че умира и не му остава много.Деймиън стана да сипе питиета ,за да се уташат двамата от лошите вести ,сложи тайно в чашата на Паркър някакви две таблетки.Появи се Елизабет и под влияние на думи казани от Деймиън ,Паркър реши да  и разкрие мрачната си тайна-ще умира.Тя се разтрои ,а той в един момент  пльооос припадна на земята/от незнайните хапчета на злодея/.Като се свести -настанаха едни нежни думи между него и Елизабед ,той я помоли да стане негова жена и да сбъдне един вид предсмъртното му желание-да бъде негова.Тя му обеща да си помисли.
Джордан набара една бележка в дрехите на мнимия Карлос -там бяха посочени координати ,час и подробности за предстояща оръжейна сделка.Реши да доложи на приятеля на мъжО си-Ричард,той пък каза на агент Хопкинс и така ...ЦРУ се озова на мястото-но се оказа ,че складовете на празни -ни оръжие,ни чудо.Деймиън ,воден от някаква си своя интуиция преместил мястото на сделката,без да каже на когото и да било и така остави ЦРУ на сухо.
агент Хопкинс продължава с опитите да пъхне прекрасната /забравих името на асистентката на Лорън и гадже на Матю/ в ръцете на Деймийн ,та да можело той да и се довери  и тя да го изпързаля.Ама онази се дърпа,не ще да прелъстява злодея.
Накрая филма изненадващо свърши -без "Макиавели е казал......"

Благодаря ти много  Hug bouquet
И аз забелязах, че сериала завърши без "Макиавели е казал......"  hahaha
Цитирай

Прави ли ви впечатление, че на Елизабет на всеки 5 минути и се сменя прическата - при Паркър къдрава, у тях, когато каза за годежа вече с права коса? И много лошо и правят косата - отгоре полуплешиво и загладено, а надолу гъсти букли, много неестествено с тази присадка.
Цитирай

Прави ли ви впечатление, че на Елизабет на всеки 5 минути и се сменя прическата - при Паркър къдрава, у тях, когато каза за годежа вече с права коса? И много лошо и правят косата - отгоре полуплешиво и загладено, а надолу гъсти букли, много неестествено с тази присадка.
Напълно права си  Peace
Да видим какво ще спечели Даниел от това което й каза Серина. Дали ще разоблечи Деймиън...
Цитирай

Първо и аз си мисля ,че от подметнатата инфо.от Серина ,агент Хопкинс ще започне да души и тя ще бъде hahahaспасителката на Паркър и ще му помогне да разбере истината ,че  hahahaще живее.
Друго си мислих ,понеже малко разсеяно /покрай децата/ гледах една част от филма... ТА Джордан ,като я гепаха ,нали се мазнеше и правеше разни чупки около другия/не любовника си /а Виктор му казаха май на горилата.Та тя ли му бутна в джобчето онзи кибрит ,на който беше написан номер и с който отърва един вид кожата.Нали тогава Карлос и Карлос-Дейвид "разбраха" ,че онзи бил предател newsm78,а не тя?????????????
Цитирай

...
Има нещо такова....  hahaha много е умна тая Джордан
Цитирай

Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.
Цитирай

Хуните ми се прибраха от лятна ваканция при бабите и не мога да гледам сериала.  Very Happy Добре, че сте вие!  bouquet
Цитирай

Някой може ли да ми каже какво стана след като Елизабет каза, че ще се омъжва за Паркър.
После видях, че на Лорън и стана доста криво и каза, че отива да спи.
След това обаче не можах да го гледам.
Сещам се ,че Деймиън да не остане назад каза ,че ще се ожени за Серина.Тя излетя вбесена от това ,че обявява нещо за което не я е питал.
Елизабед се обади на Паркър да го светне по въпроса ,че е обявила сватбата им.Успокои го ,че е запазила в тайна болестта му.
Серина се измъкна от леглото на Деймиън и се срещна с агентката ,да я информира за някакви неща ,които видя в тефтера на Деймиън.После и сподели ,че нещо странно става с Паркър ,тъй като според нея горкият добродушен човечец може да се окаже плячка и журтва на машинациите на Деймиън.Агент Хопкинс се замисли над казаното.
Цитирай

Снощи изпуснах епизода Sad
Горе-долу разбрах от думите ви следното:
- Елизабет ще се жени за Паркър
- Деймиън и Серина са преспали
- той е заявил,че ще се женят;
-тя е снесла инфо на Хопкинс
-Джордан са я гепили?!-какво е станало с нея точно? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди? Той научи ли за омъжването на Елизабет?
Цитирай

? Има ли развитие при блемелинката и Джей Ди?
аха Crazyизточи на ДжейДи цялата кредитна карта ,за да си напазарува,най-необходимото Party
Цитирай

Джей Ди май отиде да търси сметка на Елизабет за това, че ще се омъжва. Нали приятеля му, му показа новината от вестника.  35

ПП: Ще разберем чааак понеделник. Що го няма качен в нета тоя фелм.
Цитирай

Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Цитирай

ха-ха
снощи мъжа влиза и вика ,какво става,кой е този филм?... казвам, този я отвлече тази от сватбата и..... той гледа ,гледа...вика на детето...гледай тате, тая отвлечената как я е толкова яд и страх от похитителя,че му разкъса дрехите и се сблече доброволно 35
Цитирай

дам, при отвличането Елизабет, толкова силно викаше че направо оглушах   Mr. Green hahaha 35 hahaha
Цитирай

Добре , че я отвлече Джей Ди Елизабет , че да не направи грешката да се омъжи за Паркър , а да има дете от Джей Ди (защото ми се струва , че е бременна с това леко прилошаване)  Thinking
Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing
Цитирай

Че те допреди това правили ли са секс  newsm78 Аз мислех че са само на целувчици  Laughing
мисля ,че снощи им беше сефтето.Досега само на"принцесо" и "не ми викай така" я караха.А след снощната бурна секси-вечер ,най-вероятно Елизабет ще забременее ,но според мен все пак ще се омъжи за Паркър.
Но сцената с бурните мятания ,бЕлото и бельо и боричкането по леглото ми бяха някак си малко смешни.
Цитирай

Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?
Цитирай

Аз пък с глас се смях пак на прическата на булката, така се изсмях та дъщерята дотича да види какво става. Като започна да се целува с пилота и висеше един кичур от прическата, в следващия момент продължават да се целуват, но висящия кичур е вече прибран в кока. Кога има време да го прибере, като ръцете и бяха заети?
Доста гафове има в този филм  обаче,когато се събличаше Джей Ди беше с черни боксери с сива лента , а после като легна в/ху Елизабет бяха на раета Laughing и прическата на Елизабет - в единия кадър с изправена коса , а в другия навита изобщо......
Цитирай

стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа 35 35
Цитирай

стига бе Mr. Green ooooh!аз това с боксерките съм го пропусналааааааааааааааааа 35 35
и аз досега не бях забелязала гафовете ,но като ви четях тук и взех да гледам по задълбочено.
Цитирай

Леле колко сте наблюдателниии бе мацки, аз се бях вече ядосала на Елизабет и Джей Ди, дотегна ми да гледам едни и същи безмислени караници и исках да се взема най-макрая.
Сега обаче и аз си мисля, че тя ще вземе да забременее Wink
Цитирай

Ох,,момичета снощи наистина щяд да падна на земята от майтап.Тези хора ,дето го"правят"филма или са пълни смешници или нещо ние тук не сме в час.Категорично обаже техниката на монтажа им куца!!!!
ТА снощи-гледката беше следната в моите очи:
Седналите на дивана Лорън и Джордан първо  са кръстосали и двете еднакво ляв върху десен крак-стоят и отговарят на въпросите на разследващия изчезването на Елизабет.
СЛЕДВА -Кадър -2 сек. те нещо казват -секунди ,в които в кадър е полицаят -следва кадър пак на мацките с метнати крака на обратно ,пак кадър с полицая -пак те отГоварят с крака отново  преметнати  В ОБРАТНА посока ooooh!В рамките на половин минути в редуващите се кадри /буквално за 1-2 сек/ краката им бяха мятани ту ляв -върху десен ,ту обратно.И на двете мацки винаги в еднаква посока.Явно като са монтирали серията -не са били особено внимателни.Щрак кадър двете шматки- ляв върху десен-щрак въпрос на полицая,щрак пак мацките десен върху ляв..... Whistlingи така преброих поне 20 .......после спрях Mr. Green
Цитирай

Ох, момичета, развеселихте ме с тези гафове! Определено този сериал чупи всички рекорди!
Данинка, представям си ги бясно премятащи крак връз крак: леви-десни, десни-леви, лев-десни, и просто ме напушва на смях.
Започвам пак да следя сериала и ще гледам само за гафове.  Laughing Автоматичната прическа на Елизабет е номер 1. Дали има някаква джаджа за автоматично променяща се прическа?  newsm78 Цък копче - къдрава, цък копче - права, цък копче - на опашка...  Crazy
Цитирай

Данинка моите поздравления за наблюдателността ти. Страшна си.
Цитирай

Снощи не успях да гледам серията.Дайте моля нещо в резюме!
Цитирай

Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78
Цитирай

Видяхте ли рекламата - в събота ще има от 21 часа, даваха кадри от някаква вечеря, където са всички и Карлос. Дали няма да е последната серия тогава  newsm78
И аз се учудих newsm78?
Цитирай

На мен филма все повече ми заприличва на комедия!
Цитирай

хайде моля ви Praynig-дайте двете последните серии в резюме!
Цитирай

Паркър ,разбра че не е болен от рак.Сподели това прекрасно свое "изцеление"на Елизабет.Двамата решиха да не разкриват какво са открили ,за да бъдат един ход пред Деймиън.
Елизабет и ДжейДи отново бяха в прегръдките си.
Бременната продължава да тормози ДжейДи ,че не и обръща внимание и ,че синът им има нужда от баща си.
Деймиън подари на Серина пръстен ,тя не го сложи .
Соломон потърси сметка на Лорън -за това ,че го мотае ,че флиртува с други мъже и че не правят секс.Тя го вбеси ,като му каза ,че е била принудена да се омъжи за него и изобщо не и пука за него.Соломон реши да я вразуми ,като помисли ,че ще я надвие и ще получи това ,което му се полага.Тя обаче като подивяла тигрича го тропяса.Деймиън уж уплашен от разразилия се скандал извика поличия. Арестуваха Лорън.
В същото време Джордан реши да пребоядисва къщата ooooh!в някакви по свежи цветове/разбирай нЕкакво роз-пембе/.Елизабед се върна и я изхваша с четката и боичките.Скараха се и Джордат бутна Елизабед ,така че тя повреди скъпия портрет на баща си.Тогава започна и тупаника на века.Блъскаха се ,ритаха се ,хапаха се.Джордан блъсна Елизабед  и кохата с роз-пембето се настани на русите и къдри Mr. GreenИ така оцветени /комедийно и смешно беше тук де/ продължиха тупаните.Полицията дойде пак и последва следващият арест-на двете дами. Събраха се тринките  Shockedзад решетките.
Туй то в кратце!!!
Тази серийка беше доооста смешна.
Цитирай

страхотни сте
Цитирай

Боят снощи беше върха. Както и репликата на Йорданка, предизвикала кютека: "Тази къща прилича на декор от сапунен сериал!" (или нещо такова).  hahaha  hahaha  hahaha С мъжо се попикахме от смях.
Анонсът за съботния епизод и мен ме учуди. Нямат ли си филми за тогава, или този епизод ще е по-специален?  newsm78 Да не би да е последен, да не му се надява човек?
Цитирай

и как беше захапала Shockedщерка си по глезена Hugне е истина.
И аз си помислих да не би това да е  последен епизод,преди някаква почивка newsm78.Да не тръгва някакво предаване от понеделник :roll
:
Цитирай

daninka   специални благодарности bouquet
Паркър  как разбра,чене е болен? Разбра ли,че Деймиън му е скроил шапката?/този добър негов приятел hahaha/
ще гледам да наваксам в събота със специалното издание Smile
Цитирай

Паркър припадна и го взеха в болница за преглед.Там доки му каза -айде нищо ти няма ,здрав си като камък 35 35Паркър се ококори и му вика7А бе здрав съм ,като се има предвид ,че съм болен от рак.Доки му се облещи-какъв рак ,какви пет лева.Тогава Паркър разбра ,че Деймиън го е излъгал и започна да му крои шапка ooooh!
В СЪБОТА МНОГО КУЛТОВА  се очертава серийката bowuu
Цитирай

Мдааам, в десет часа всички тука да си обсъждаме.  Laughing
Данинка, и аз блгодаря за всички преразкази, и аз не бях разбрала Паркър как се е светнал, че е здрав. Все още не ми побира ума как няма да поиска второ мнение и на Деймиън с кой акъл му хрумна такава простотия, но нищо, то само това да бяха гафовете... Whistling
Цитирай

Що я дават днес тая боза?
Цитирай

Абе досега не съм изгледала нито една цяла серия, но много се хиля като хвана някоя част от филма и видя разни грешчици.Днес от 21 ч. ли е?
Цитирай

Абе досега не съм изгледала нито една цяла серия, но много се хиля като хвана някоя част от филма и видя разни грешчици.Днес от 21 ч. ли е?
Да, чакам с интерес  Laughing
Цитирай

Благодаря! Hug
Цитирай

Днес не можах да гледам. Видях само, че секретарката на Лайънъл се е върнала и че агентката разбра, че Карлос = Дейвид.
Ще чакам преразказ.  bouquet
Цитирай

Нека някой друг се включи да преразкаже, Данинка  Hug, мен хич ме няма  Sad
Забележете какво ни очаква по програма тази седмица:
15.09 - филма от 20 и 21ч две серии
16.09 - 20ч
17.09 - 20ч
18.09 - 20 и 21ч две серии
иии за финал 20.09 събота от 20 до 22.30ч три серии  Mr. Green