Американска наследница

  • 23 157
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 6 264
Все едно гледах второкласници.  hahaha "Обичаш ме!" "Не те обичам, мразя те" "Ама я как ме гледаш" "С отвращение те гледам".  Joy Милите деца...  Laughing
Маман се появи. Тя ми е по-интересна какви ще ги върши.
и аз се цопвам в темата ,след този точен пост!!!Филчето е неангажиращо ,ама много ми ветрее нещо..чак издиша Joy Joy

Точно казано!  Joy Доста ветрее, и актьотрите едни.... ама поне са хубави  Mr. Green

Ама като приспивам дребоса в 21 часа ми трябва нещо за гледане, а то друго освен това сега нямам (преди гледах по това време по Холмарк "Среща с Джордан", ама свърши  Confused , след това "Отчаяни съпруги", ама и той свършу пусто).

# 47
  • Мнения: 3 459
Тоя филм като нищо може да е 9000 серии като гледам как се точи.
Започна да ми писва от лиготиите на ония двамата, ама пък ми се иска да видя развръзката между тях  Grinning

# 48
  • Мнения: 4 509
Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.

# 49
  • Мнения: 154
Да ме извинят феновете, ама мнооого слаб филм - ужасни актьори, блудкав сценарий, визия като на латино сериал или "Дързост и красота".  Sick Гледах 2 серии, защото не предполагах, че БТВ ще пуснат по вечерно време такава пълна боза. То си излезе баш сапунка, от долнопробните.

# 50
  • Мнения: 2 960
Снощи -Принцесата Елизабед  и Пилота успяха да забегнат от хватките на бандягите.Няколко пъти Пилота /с бяля ризка ,неизцапана от мръсотиите в джунглата/ изкача и скача отново в храстите,докато направи самоделни бомби ,за да сплаши лошите апаши.Накрая започна да ги мята ,онези се объркаха ,разбягаха....той хоп използва паниката и влезе при мацИто.Половин час /забързано и задъхано/ряза въжето ,с което ръцете и бяха вързани.После я гепа за ръчичката и двамцата се впуснаха в луд бяг.Обаче онези надушиха на къде търчат и започна гоненица из храсталаците.В един момент момчето го раниха.Така продължиха бягството си.
Другите-в цивилизацията чакат  уж стария Лайанъл да мре ,ама той жилав и след двата инфаркта.Няма да им се даде.Даже мислеше скоро да се връща в офиЦа ,което пък хич не зарадва Мракобесния Дейниън.Лошото момче на филма продължава кроежите как да премахне татото-богаташ от пътя си и да си се вихри ,както му се ще.
мама Джордан се навърта покрай така наречените си деца и се мъчи да ги спечели отново.Те обаче не и се дават-мразят я отвсякъде.
Стриптизьорката ,любовница на Мракобесния/ последовател на Макиавели/-дочу за неговите черни сделки с оръжия.Така ,че беше осъдена -да бъде убита от ръката на любовника си.Самият Дейниън я причака пред колата и и заби нож в корема .Онази горката невярващо се свлече на земята и.....май умря !!!
Дъщерята -Лорън продължава да се вихри по купони ,да се кърши чаровно по барове ,да пие и простее.Тъй  като беше удобно простичка и не загря какви тъмни сделки върти Дейниън -животът и бе пощаден.Ако беше включила -щеше да последва любовницата му към небитието.
Спасителната група ,изпратена да търси Елизабед продължава да се лута из гори и паланки ,разчита някакви сателитни снимки и се подготвя за удара.
Това е накратко. Simple Smile

Съгласна съм с elfpath ...!!!Ама  всеки си гледа каквото му е кеф...

# 51
  • Мнения: 3 459
Я кажете накратко снощи какво се случи, че гледах гърбом и слушах с половин ухо и нищо не разбрах.
Джей Ди спаси Елизабет и тръгнаха да бягат из джунглата, а Дейниън намушка с нож оная чернокожата, тъй като знаела прекаленно много неща за него. Това е накратко.

# 52
  • Мнения: 6 003
Сериала наистина се развива прекалено бавно, ама и аз искам да разбера какво ще се случи по- вататък. Това с катастрофата е вече банално, че те от началото на сериала стоят на тоя остров и много ме нервят. Ми така си е- до сега да бяха ги спасили. Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed

# 53
  • Мнения: 2 960
Харесва ми как Джей Ди нарича Елизабет "принцеса". Много добре го казва  Wink , а и очите му са страхотни. Embarassed

и устните също Rolling Eyes Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 3 459
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes

# 55
  • Мнения: 6 003
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes
О, да за това няма две мнения.

# 56
  • Мнения: 6 003
Ето малко снимки на героите:
Тая много ли я гримират за сериала не знам, но е страхотна.



тоя е отвратителен

тук изглеждат страхотно


# 57
  • Мнения: 2 960
страхотна мацка е -няма спор bowuu

# 58
  • Мнения: 3 459
Има страхотно излъчване   CrazyHeart Eyes
О, да за това няма две мнения.
Определено!
На него никоя не би му простила  Grinning

# 59
  • Мнения: 6 003
Определено!
На него никоя не би му простила  Grinning
Laughing

Общи условия

Активация на акаунт