Американска наследница

  • 23 164
  • 257
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 124
ихааа супер  tv Popcorn

# 226
  • Мнения: 2 960
Е те направо се уляха с тези ударни серии #Crazy

уф какво ли става-то вече ми стана една бозЪ в главата от толкова серии.
Снощи изтървах началото ...ама подразбрах  ,че агент Хопкинс се  събуди от заблуждението си и разбра ,че нейният прекрасен годеник е Карлос.Отиде на онзи ми ти "таен " остров и там се срещнаха.След като тя напусна ,Карлос =Дейвид нареди да я посетят скоро и да и видят сметката.
Елизабед разбра ,че ДжейДи работи за ЦРУ  и нстъпиха пак едни разправии ,една кавга .. ooooh!шамароса го няколко пъти и го обвини ,че я е използвал ,за да шпионира семейството и.Караха  се ,той се опрадвада ,тя си знае нейното.Опасенията и бяха ,че няма да хванат ДЕЙМИЪН  и обвиненията ще съсипят компанията ,градена толкова време от баща и. Така и стана.
Акцията на ЦРУ се оказа безпладно-Деймиън изпревари агентите и заедно със Соломон унищожи всички възможни доказателства ,свързващи него и фирмата с каквито и да било оръжейни сделки.
Агентите пристигнаха пред офиса ,направиха "професионална"обсада ,атакуваха по всички правила и намериха hahahaпразен и чист офи.Удариха отново на камък.
Агент  Хопкинс щеше да си изяде ушите от яд...ама факта си е факт -Деймиън отново беше на стъпка пред останалите. bowuu
В момента на нахлуването на агентите в сградата Елизабед реши да изтрие някакви файлове от компа на баща си и да си ги прехвърли на дискета ,за да запази и малката възможност разследването да не навреди на фирмата ,на клиентите ,на акциите и на работата  на компанията.Демек-да си запази паричките и наследството Peace
Лорън реши да навести Джей Ди за да го накара да вразуми Серина ,да не се занимава с ужасния Деймиън.Нещо и стана кофти,което ни подсказва че май има  baby_neutral от Паркър.Заформя се интригатааааааааааа #Crazy
Деймиън завари в леглото си сънената и приятно ухаеща Серина.Вмъкна се при нея и започна цуни-гуни .Тя обаче като хитра лисица промълви едно "Оооо ,Матю..."Онзи се сепна  и се дръпна от нея.А тя едно невинни "Какво ..да не казах нещо ,о аз съм сънена още..." JoyТака си спести едно неприятно задължение -секс с Деймиън.Онзи се врътна на другата страна и нацупено се отказа от ласки Mr. Green
Това е от мен!!!!  bouquet

Последна редакция: вт, 16 сеп 2008, 10:40 от daninka

# 227
  • Мнения: 3 459
Момичета, аз ли съм в грешка, или наистина не даваха филма във вторник и сряда?  Rolling Eyes

# 228
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Момичета, аз ли съм в грешка, или наистина не даваха филма във вторник и сряда?  Rolling Eyes
Даваха го, но от 20 часа. Днес ще е от 20 и 21 часа

# 229
  • Перник
  • Мнения: 396
Така обичам да гледам сериали - по няколко епизода на куп. А иначе като дават по един епизод в седмицата, забравям за какво изобщо става въпрос в еди кой си филм.  Peace

# 230
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Изтървах - защо Паркър и Лорън се криеха, и къде изчезна Соломон?

# 231
  • Перник
  • Мнения: 396
То и аз гледам с едното око и слушам с едното ухо, ама разбраха - май от Джордан - че са в опасност и отидоха в дома на Паркър. Обаче Соломон ги видя през прозореца да се целуват и влезе вътре да  fight , просна Паркър на пода, ама Лорън бързо взе една ваза/часа и право в главата. И така остана на пода - дишащ или не, не разбрах. И след това пак се криеха, ама и аз не разбрах къде.

# 232
  • Мнения: 4 511
Тия се изпотрепАха в тоя филм.  ooooh! Йорданка и Елизабет колкото пъти се разприказват, толова пъти хвърчат шамари. Лорън и тя бойна мацка. Абе голям екшън.
У дома обаче екшънът бе по-голям днес, та от двете серии и 5 мин. не съм видяла, затова благодаря за всички преразкази и коментари.   bouquet
Отивам да наням.  Tired

# 233
  • София
  • Мнения: 15 453
Момичета, само на мен ли ми се струва, че филма вече го направиха като евтина Хонг-конгска комедия?Много се смях снощи, то бива  бива, но снощи се отнесоха с фантазиите.Не може Джордан и Елизабет да са толкова тъпи, Даниел също.Гафове колкото искаш: Когато Соломон отиде в Паркър, Паркър и Лорън се целуваха отвътре пред вратата, а Соломон уж стоеше пред вратата, а им видя осветените като с прожектор сенки на прозореца.Като влезе те все още си бяха пред вратата, а вътре беше сумрачно.. И оня, не му помня името, май Робърт, дето се направи,че получи инфаркт, защо не си стоя мирно ,като го помислиха за умрял, а започна да се бие с убийците? Имаше още гафове, но не ги запомних всичките.И ЦРУ и Джордан, хем видяха, че не иска да стои в мотела, хем им оставиха само един охранител да ги пази.А вечерята с Карлос малко ми заприлича на един филм, където канеха гости,хранеха ги,  сипваха им отрова ,а после умрелите ги заравяха в двора и садяха домати върху тях. Накрая сами се изпотровиха.Ама ще го догледам, нищо, че вече е комедия, искам да видя какви гафове още са измислили.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Тайна, мъжа ми си умря от смях точно заради това. Той следи Семейство Сопрано, и ми вика - давай да превключваме на истинските гангстери, какви са тези аматьори тука  Joy

# 235
  • Мнения: 4 511
Момичета, само на мен ли ми се струва, че филма вече го направиха като евтина Хонг-конгска комедия?Много се смях снощи, то бива  бива, но снощи се отнесоха с фантазиите.
Joy  Joy  Joy Не обиждай хонгконгските комедии, моля те.  Mr. Green
На мен са ми много смешни ЦРУ-ските им акции.  Joy Като че ли ше ловят Осама бин Ладен, голямо театро играят. Laughing

# 236
  • Мнения: 2 960
  "Тайната вечера "  Mr. Green на тиквите снощи направо беше капака на комедията,ама на най-слабата комедия.ooooh!Всички приличаха на сбирщина от слаби актьори с неясни послания към драгия зрител, гарнирани с набързо скалъпен сценарии, несвързани действия на някои герои -уж ще трепе някой ,уж хвърля заплахи и изведнъж незнайно от къв зор се отказва/визирам Карлос=Дейвид/.И невероятно тъпо онзи "избраният"изигра сцената на отровен от арсеник WhistlingСлаба работа!!! Mr. Green

# 237
  • Мнения: 1 312
Момичета тази вечер май няма да го дават  smile3506

# 238
  • Мнения: 4 511
Не, днес е петък - ден за хумор, макар че аз по-смешно нещо от Американска наследница в скоро време не съм гледала.  Laughing
Споко, утре има ударна доза (ударна, щото мъжа ми ще получи удар направо Crazy) - три епизода един след друг.  Flutter

# 239
  • Мнения: 3 459
Аз не можах да го гледам във вторник, сряда и четвъртък  Confused
Имаше ли нещо интересно?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт