Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Здравейте на всички, искам да попитам някой знае ли добра козметичка за почистване на вежди в Пловдив?  Rolling Eyes Питам, защото положението е много лошо при мен, има бая работа и ми се иска да е човек, който си разбира от работата!  Wink Мерси на всеки, който може да помогне, надявам се тук да можем да обсъдим и различните козметици из града!  Hug  Peace
Цитирай

Пловдив

да в салон мания-ели се казва
Цитирай

Пловдив

аз ходя в салон максима в капана, казва се Вени мацката
Цитирай

А някакви координати може ли?  Smile
Аз мислех да ходя преди в един салон в капана - кати стил или да отида при козметичката ми в арлет, защото там се постригвам, ама доста се размислих и реших да питам тук, защото ме е страх да не станат още по-зле нещата  Laughing
Преди съм ходила в дома за красота и мода при една нели, но не ви го препоръвам - не ми хареса отношението... ама хич!  Naughty
Цитирай

В една Дупка.

Мацки, имената на хората се пишат с главни букви,  Wink
Цитирай

Пловдив

Козметичен салон Полина в капана това е най-добрата козметичка за мен,а веждите ти ги прави невероятни думи нямам
Цитирай

София

Козметичен салон Полина в капана това е най-добрата козметичка за мен,а веждите ти ги прави невероятни думи нямам
А името на козметичка как е?Или е само една в този салон?Ако може и цена и адрес по-точен Hug
Цитирай

А името на козметичка как е?Или е само една в този салон?Ако може и цена и адрес по-точен Hug

И аз също моля  Hug , дано да могат да се оправят моите.  Sad Напоследък си мисля, че дори ще трябва да се боядисват, за да се дооформят, някой от вас знае ли колко горе - долу струва това и колко е трайно?  newsm78
« Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 19:16 от lsweety »
Цитирай

Пловдив

А можете ли да ми кажете добра козметичка за почистване на лице?
Цитирай

Пловдив

И за вежди и за лице, мацката се казва Лучия и работи във Fabio salsa в Рилон центъра на втория етаж. Особено за почистване на лице е много добра. Телефона и е 0883336162   bouquet
Цитирай

Пловдив

А при Венета в Максима съм ходила, но хич не я харесвам. Много зле се държи с клиентите. И е много скъпо при нея.
Цитирай
Съвсем случайно попаднах на този форум и прочетох изказването на дамата под ник" Talisman_01" относно козметично студио Максима!
Виждам, че някои хора съвсем не са наясно със себе си и не могат да преценят кое е добро и кое не!
Скъпи участници във форума, категоричен съм, че козметично студио МАКСИМА е едно от малкото места - не само в града, където човек може да получи КОМПЕТЕНТНО  и ПРОФЕСИОНАЛНО обслужване, едно от местата, където се предлагат КОЗМЕТИЧНИ РЕШЕНИЯ И АКТИВНИ ТЕРАПИИ!
И нека не забравяме, че качеството струва пари!  Отбелязвам, че там продуктите не са на Българска Роза и Ален Мак, а Academi, Becos, Schrammek и пр. - демек професиоанлна козметика от висок клас! Така че който може да си позволи да отиде в МАКСИМА при Венета - няма място за чудене, който не може - сам си избира.....!
Що се отнася до това, че Вени се държи зле с клиентите напомням, че козметичното студио не следва да е място за всевъзможни клюки и коментари, КОЗМЕТИКЪТ НЕ Е АНИМАТОР, а човек, грижещ се за подобряването на външния вид!
Успех на всички!
Цитирай
NightWalker ,добър опит за реклама,само,че не минава в този форум.Отношението към клиента е едно от най-важните характеристики на специалиста,когато човек заплаща за определена услуга,той има претенции относно обслужването,а когато не е доволен,отива другаде,където са възпитани ,мили и знаят как да спечелят клиента,така ,че Венета може и да умее да работи,но не е зле да се научи на обноски,конкуренцията е достатъчно голяма !
Цитирай
 Laughing
Интересно ми е какви ли ще да са гостите в този форум, че да не мога да ги заблудя! ....нямам намерение да заблуждавам никого, споделям добър опит! Ясно е, че не може даден човек да се хареса на всички, а понякога гроздето е кисело, нали знаете  Smile
А говорейки за конкуренция съм ходил в УЛТРА лъскави студия, където те черпят кафета,  сладкиши и какво ли не, много изкуствено усмихнати, леко клоуни в поведението.... на това аз не му казвам отношение!
Цитирай

Извинете, но може ли да се придържате към темата? Всеки има собствени изисквания към обслужването, тук идеята ми беше да се обсъдят впечатленията от професионалните умения.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора