Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, след изследвания на хормоните, се установи, че имам проблеми. Този месец лекарката ми предписа да пия пет дни "Фемара" като започна от 5-тия ден на цикъла. Моят цикъл е кратък - 3 до 4 дни. Днес сутринта изпих третото хапче. След обяд забелязах, че ми се е появило едно жълто-кафеникаво течение. Дали това е страничен ефект от Фемарата? Според вас да потърся ли лекарката си или да продължавам да си пия хапчетата? Нямам "листовка за пациента" и заради това се престраших да ви попитам. Благодаря ви предварително!
Цитирай

Лаленце, за съжаление не мога да ти кажа дали това е страничен ефект от лекарството , но ако нямаш листовка  попитай в някоя аптека и там ще ти дадат да прочетеш поне, но може би е най- добре когато се притесняваш от нещо да посетиш лекарката си Peace, дано няма поводи да се притесняваш
Цитирай

София

Моят опит с Фемара е за последните два цикъла.... нямам никакви подобни оплаквания и добре реагирах на стимулацията... най-вероятно причината е друга
Цитирай

Попово

Не съм много по темата, но дали става въпрос за една и съща Фемара,за която си мисля. Майка ми е оперирана от злокачествено образувание на гърдата преди години и отскоро й смениха стария хормонален препарат с тази Фемара ? На вас момичета за стимулация ли ви го изписват? Съжелявам за невежеството!
Цитирай
да за същите хапчета става въпрос те стимулират яйчниците ас също съм пила но при мен нямаше ефект, останаха ми малко ако някой иска мога да му ги подаря , те са доста скъпи
Цитирай

Попово

Благодаря ти Пепа Димитрова. Вярно е,че са доста скъпи . Успех желая на всички момичета!
Цитирай
            Благодаря ти Пепа Димитрова. Вярно е,че са доста скъпи . Успех желая на всички момичета!
как да ти го изпратя ?
Цитирай

Попово

А не,не! Изобщо не съм питала с такава цел. На майка й ги осигуряват безплатно от НЗОК. Успех пак да пожелая на всички!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.