Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 26 юни 2008, 19:55 ч.
  • Преглеждания  2 733  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, след изследвания на хормоните, се установи, че имам проблеми. Този месец лекарката ми предписа да пия пет дни "Фемара" като започна от 5-тия ден на цикъла. Моят цикъл е кратък - 3 до 4 дни. Днес сутринта изпих третото хапче. След обяд забелязах, че ми се е появило едно жълто-кафеникаво течение. Дали това е страничен ефект от Фемарата? Според вас да потърся ли лекарката си или да продължавам да си пия хапчетата? Нямам "листовка за пациента" и заради това се престраших да ви попитам. Благодаря ви предварително!

Реклама
# 1
  • Мнения: 3 246
Лаленце, за съжаление не мога да ти кажа дали това е страничен ефект от лекарството , но ако нямаш листовка  попитай в някоя аптека и там ще ти дадат да прочетеш поне, но може би е най- добре когато се притесняваш от нещо да посетиш лекарката си Peace, дано няма поводи да се притесняваш

# 2
  • София
  • Мнения: 32
Моят опит с Фемара е за последните два цикъла.... нямам никакви подобни оплаквания и добре реагирах на стимулацията... най-вероятно причината е друга

# 3
  • Попово
  • Мнения: 541
               Не съм много по темата, но дали става въпрос за една и съща Фемара,за която си мисля. Майка ми е оперирана от злокачествено образувание на гърдата преди години и отскоро й смениха стария хормонален препарат с тази Фемара ? На вас момичета за стимулация ли ви го изписват? Съжелявам за невежеството!

# 4
да за същите хапчета става въпрос те стимулират яйчниците ас също съм пила но при мен нямаше ефект, останаха ми малко ако някой иска мога да му ги подаря , те са доста скъпи

# 5
  • Попово
  • Мнения: 541
            Благодаря ти Пепа Димитрова. Вярно е,че са доста скъпи . Успех желая на всички момичета!

# 6
            Благодаря ти Пепа Димитрова. Вярно е,че са доста скъпи . Успех желая на всички момичета!
как да ти го изпратя ?

# 7
  • Попово
  • Мнения: 541
           А не,не! Изобщо не съм питала с такава цел. На майка й ги осигуряват безплатно от НЗОК. Успех пак да пожелая на всички!

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт