Юлски бебета '08 (Тема 72)

  • 11 303
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 111
Бухтичка, днес ми излязоха кръвните изследвания, хемоглобинът ми е 107, докторът каза, че е нисък и ми изписа Малтофер 3*1. Тъй че, мъжа ти правилно е реагирал. Аз си ги пия и ми е вкусен даже - прилича на едновремешния фарингосепт (поне на мен).

Освен това да споделя съмнения, че на втория час след секциото ще ти е до гледане на бебето. Аз предния път 2 дни не помислях за него Embarassed. Даже мъжа ми се беше изплашил къде са ми майчинските инстинкти. ooooh!  (Сега се оплаква, че са ми в повече  hahaha)Все пак те вдигат около 24ч след операцията, а преди това не можеш, а и не искаш да мърдаш. Естествено дано не съм права и на 2рия час да си гушкаш/ме бебо. Освен това докторите ти викат "Никакво вдигане на тежко", а тези от неонтологията "Това дете няма ли кой да го гледа?" JoyМамината беше 4 600 и се бях видяла в приключение........

Не го казвам за да ви плаша, а за ориентация.

# 46
  • Мнения: 1 427
 smile3515......жега....киселини.....комари.......още един месец......

# 47
  • София
  • Мнения: 1 946
Днес спите твърде много.  Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 631
Криша ти си единствената която чувам да харесва "фарингосепта" и аз така го наричам наричах толкова много съм изпила от него през предишната бременност пиех по 3 на ден сега по едно време пиех по 1бр на ден, но изключително много дразни стомаха ако имаш чувствителен стомах ще забележиш че ти става лошо че се / извинявам се / уригваш по цял ден на малтофер и че имаш като спазми стягащи болки в стомаха ....
не ти го пожелавам разбира се такава беше реакцията при мен
да ти кажа едно природно средство за вдигане на хемоглобина смесваш си мед с орехи и настъргана кора от лимон в едно бурканче и по няколко лъжици на ден например направи си едно бурканче от конфитюр днес и върви си изяж го до понеделник / аз много го обичам това / и върви си премери хемоглобина ще видиш че е хвръкнал .... а с малтофера / е зависи в каква доза го пиеш / не става така бързо
аз миналата бременност бях в болницата за задържане и при няколкократни изследвания хемоглобина ми отчете 86 стойност въпреки че пиех в същото време по 3 малтофера на ден ...... заедно с фолиева киселина и 3бр витамин С също нали на ден
и тогава като ме стреснаха че при такива ниски стойности на хемоглобин се прави кръвопреливане и една акушерка ми каза това с меда и орехите и изядох две бурканчета от конфитюр за една седмица и хемоглобина ми стана 117
след това не съм яла мед и орехи в такива количества и с такива темпове / просто една лъжица дневно / ми държеше нещата в ред
честито на 26юншната мама да е жива и здрава и тя и бебето и
успех на всички днешни
аз днес съм на една лекция за кърменето ме покани на моя доктор акушерката .... / нескромно казах че ако нещо не знаете мога да ви кажа по този повод тъй като Владимирчо 2,7м още си посуква сладко сладко и ако не забрави за 3-5 дни в които ще съм в болницата за "етито" си ще направя и тандемско кърмене /
чао на всички
тази нощ не съм сомнамбулствала

# 49
  • Мнения: 631
Криша всичките ми приятелки които са със секцио им дадоха бебетата мисля около 12 часа след операцията за кърмене за първи път / това е в Габрово / и си ги кърмиха първите дни само в легнало положение
те просто ти го слагат някак си отгоре на гърдите / то е мъничко / и си суче
или леко встрани се извърташ и готово
те бебенцата са много малки ще видите / моите по 3600 ми се виждаха като мишлета /

# 50
  • Мнения: 631
когато раждах първото дете преди 10г при нас в болницата беше абсурд да влезеш ... а аз бях нормално раждане но много ми беше зле държаха ме 10 дни след раждането / няма да описвам детайли / та първия ден като родих се изредиха поне 10 посетители и то все долу да ме видят ... а аз за да стана от леглото ми трябваха 2минути - чесно , бях с Т 38,7 и като парцал но нали мерак всеки да те види / то какво да ти гледа сега ако ме питаш / ама тогава и аз глупаво ходя нагоре надоло като побъркана / е с асансьора но .... / и мъжа ми се появи и той тогава към вечерта и една лекарка цял ден нали все ме вижда долу да говоря с този и онзи ... и като му се скара на него че вместо да си лежа че съм имала нужда от почивка / то си е така / цял ден съм прекарала тук на крак и как съм стояла още не знаела като съм била "прясна родилка" и с "висока температура" и съм можела да се заразя от една обикновенна настинка и да се влоша още повече и ....... мъжа ми ЕИИИИ такива очи отворил и гък не може да каже ......
та лично той беше забранил всякакви посещения .... от роднини
след това положението тук се поотхлаби и тези които са по така да ги нарека нахалнички се изтърсват направо в стаята ти , което също не е много логично защото аз примерно съм легнала и не ми е до никой ....
е стига сладки приказки вече съм ви говорила
хайде хубав ден на всички

# 51
  • Мнения: 58
Добро утро и от мен момичета!
Няма да споменавам метереологичните(хич не съм сигурна, че така се пише) условия,щото трябва да стана много нецензурна!Будна съм от 5.30 и не ,че не ми се спеше ,ама бебока беше решил да си тича в корема ми и съответно не можах да заспя,а като не спя огладнявам и в 6 претършувах хладилника Crazy
Аз да се похваля вчера любимия ме изненада и ходихме да купим кошарка за бебо(точно вечерта се оплаквах ,че само мойто е останало да спи на земята)от Метро на промоция!Та сега си имам синята на Бертони!Малко се опъвах ,защото си бях харесала зелената,но нямаше този цвят,а пък синята не ми допадаше на снимките ,но като я разгънахме ,всъщност много си я харесах,много свеж цвят се оказа Heart EyesТа по този повод искам да ви питам(тези които имате същите) 1. имат ли гаранция и 2.колко са ви пласмасовите щипки, с които се захваща повивалника(мислех,че трябва да са четири ,а вътре имаше само две Rolling Eyes)

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Добро утро Hug
Няма ли родили Whistling

АЗ изчезвам на прегледи и да ми източат малко кръвчицата. ПОради тая причина за срещата в *** няма да се класирам и по-добре, че там каквито кулинарни изкушения има хич не е за мен с тия 100 кила Sunglasses

Пърли, сестра ми пита кога ще раждаш Mr. Green Викам - чакаме, че докторката и е в отпуск и не може сега. Стана и много забавно как ги поръчваме тия бебета като доставки - моето си чака бабата от Америка да пристигне в събота, твоето пък докторката Party

Душичката, каква е промоцията? И ние сме харесали зеленото Бертони,ти в кое МЕТРО провери?

# 53
  • Мнения: 1 427
Души4ке,аз си взех залената на Бертони,ама колко обикалях докато я намеря.Дори писах на вносителите-оказа се 4е и те я нямат в момента и не знаели кога ще пристигнат Sad Най-накрая я открих,последната останала във Варна,в едно забутано магазин4е. И моите щипки са две и още не можем да разберем как се монтират newsm78  Най-странното е 4е щипките на второто ниво са ми оранжеви(май не би трябвало),но ще го преживея.Гаранцията е 6 месеца.

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 07:59 от eli-pate

# 54
  • Мнения: 2
Добро утро  и от мен HugИ аз станах малко раничко , изпратих мъжа на работа и ... веднага в хладилника Joy
Относно отпуската за бащите , аз още миналата седмица чух по ТВ и казаха че ще се решава от НС, но в сряда или четвъртък в в-к Телеграф пишеше че вече е официално решено и е само за семейства сключили брак...но дано нещо се промени че да може всички да ги огрее...а и не пишише откога влиза в сила newsm78

# 55
  • Мнения: 479
Добро утро  Simple Smile

Аз чакам нови бебета да се появят вече  bowuu baby_neutral

Иначе бебка не признава ни ден, ни нощ, все мърдоли  jump С баща й почваме да се плашим, че хич не спи и ако е така и като се роди ....  #Crazy

# 56
  • Мнения: 223
Пърли, сестра ми пита кога ще раждаш Mr. Green Викам - чакаме, че докторката и е в отпуск и не може сега. Стана и много забавно как ги поръчваме тия бебета като доставки - моето си чака бабата от Америка да пристигне в събота, твоето пък докторката Party

Кажи й да се помоли за бедната ми душа Simple Smile То аз утре вече мога да раждам, обаче кьорава контракция нямам, цъ-цъ... Ама не знаех, че и ти чакаш още Simple Smile

През нощта ставах да пишкам 3 пъти, а преди малко се събудих, защото... зверски ми се пикаеше! Екстри колкото щете...

# 57
  • Мнения: 479
Пърли, на мен не само ми се пишка по n на брой пъти на нощ, но и всеки път като ставам да пишкам ме гони нечовешка жажда, все едно не съм изпила няколко литра по-рано и така си осугурявам следващите ставания  hahaha

# 58
  • Мнения: 58
НБМ ,ами цената и е 112 лв с ДДС ,но има само оранжева и синя и става въпрос за Метро На Цариградско шосе!
eli-pate значи явно така се продават с по две щипки!Ние ги монтирахме само от едната страна,защото така видях на една снимка в интернет(Всъщност и с две си е стабилно),но после видях на друга тези двете разположени шахматно от двете срани на повивалника,та мисля и това да го пробваме!
gnidka и аз съм така и имам чуството ,че пия през нощта повече вода отколкото през деня!А не ям много солено!

# 59
  • Мнения: 223
Точно. Аз ако не пия вода веднага след пишкане - едва ли не колабирам от жажда и обезводняване...

Общи условия

Активация на акаунт