Гледах , опитах се, не ми хареса...

  • 1 537
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 648
Здравейте,
Знам, че съм новак и не е редно да се обаждам, камо ли да пускам тема, но мисля, че ще е полезна.

Номинирам Enchanted - гледахме реклами, трейлър, заинтригува ме като нещо леко, приятно, но... пълно разочарование.

# 1
  • Мнения: 1 312
Естествено,че имаш право да пускаш теми,нищо,че си новак Wink
Само,че на тази не и давам дълъг живот,понеже има подобна.
Озаглавена е "Най-тъпият филм на света"/доста субективно,но абстрахирайки се от заглавието можеш там да постваш това,което не ти е харесало/.
Иначе споделям мнението ти за филма,въпреки,че аз се преборих само до половина-не го издържах повече.

# 2
  • Мнения: 12 648
Прозвуча ми много силно - Най-тъпият...на света. И по-тъпи съм гледала. Simple Smile

# 3
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
На мен Enchanted много ми хареса, въпрос на вкус Heart Eyes.

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
И на мен ми хареса. Даже го гледах 2 пъти, втория с не по малко удоволствие.

# 5
  • Мнения: 3 826
аууу, защо така
Омагьосана - любим филм , бях очарована , очаквах стандартната приказзка , и бях много изненадана
другият любим - Звезден прах

# 6
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Мда, и Звезден прах много ми хареса newsm10.

# 7
  • Мнения: 1 352
The bucket list - опитах се да го гледам (два пъти), след толкова положителни коментари, вярвах, че ще е много хубав, но уви, не можах да изтърпя фейса на Джак и гърлените му звуци. Може и да не съм била настроена за поредната "драма", а и не крия, че Джак Никълсън е голям антипатяга Sick.

P.S. I love you - и в темата писах, поредната сълзлива боза. На Хилари кой и е казал, че става за актриса? И във фейса има нещо отблъскващо.

Untreasable - не ме грабна, скучен ми беше и безинтересен.

Има и още, но тези са най-пресните, ще допълвам.

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Да се запиша.

# 9
  • Мнения: 289
Споделям мнението за P.S. I love you - трейлърът изглеждаше обещаващо, а наистина се оказа боза. Добре поне, че имаше два секси екземпляра ( покойният съпруг и приятелят му), ама това му беше цялата хубост.

Enchanted на мен ми допадна. Мислех, че ще е пълен сироп и в известна степен е, но пък доста приятен. С мъжа ми си пеехме песните със седмици Laughing

Наистина всичко е индивидуално.

# 10
  • Мнения: 3 826
Призрачна бленда/Shutter- филм на ужасите , много глупав

# 11
  • Мнения: 2 550
Призрачния ездач
Капитан Корели
Любимците на Америка
Страшен филм - 1, 2, 3, 4  и т.н.
Златната възможност

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Току-що догледах Doomsday 2012. Не ми хареса, не обичам такова натрапване на божи идеи, нескопосани ефекти. Но геройски го изгледах, защото все очаквах нещо по-различно да се случи.

# 13
  • Мнения: 776
Много хубава темичка Hug, дано просъществува!
Не ми хареса "Няма място за старите кучета". Едвам го изгледах ooooh!, не мога да си обясня защо наградиха братята Коен с "Оскар". Филмът е лишен от всякаква идея, разпокъсан, човек не може да си направи никакъв извод след като го изгледа. Някакъв убиец, който се разхожда и от време на време алегории със стари кучета. И това е Confused По едно време ми щукна идеята Mr. Green дали не са се опитали да понтират "Тhe Departed" на Скорсезе, където също имаше убийства и накрая всички умираха Thinking Ако е така, не може да има и сравнение, защото там героите бяха изградени на много дълбоко ниво и "моралният аспект" се извличаше не от думите ( диалога ), а беше оставен на зрителя, който си правеше изводи на база действията на героите. А тук даже няма "морален аспект" Tired Разбира се, това е просто моя идея, защото, макар и в малка степен, тематиката на филмите ( в частта за убийствата ) е сходна! Не знам, ако някой е разбрал филма, да го обясни Peace, защото аз не успях!

# 14
  • Мнения: 3 491
Един от сравнително новите детски - "Speed Racer". Ходих да го гледам с децата. Що мърморене му дръпнах да си тръгваме (те пък не искат), протърках седалката да се въртя от скука, даже не знам за какво беше историята, толкова ми беше скучно, добре, че се бях заредила с пуканки поне.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт