Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-13 от 13 отговора
Къде има и кои са адресите?
Надявам се да не са много грозни!!!
Също сигурно и има стелки
Моля, дайте адреси
Цитирай

Със сигурност знам, че има срещу Природонаучния музей, до "Стил Декор".
Цитирай

Срещу Природонаучния музей има магазин на Sholl, и да - ужасно грозни са  Mr. Green
Стелките обаче са им хубави, опитай първо само със стелка  Peace
Иначе в търговския център на Капитан Райчо (този с Кастело-то) на втория етаж продават Rieker Antistress, те също се водят нещо като ортопедични. И също са грозновати дамските, иначе от мъжките има много хубави.
И една работилница знам за ортопедични обувки, но не знам дали още функционира като такава. В Беломорски квартал е, на колелото на седмицата. Ще попитам майка ми дали още функционира работилницата.
Цитирай

Аз водих на ортипед малката и докторът каза , че наистина ортопедични обувки се предлагат в подлеза на Четвъртък пазар.Чешки са. Не са първа хубост, но и не са отчайващо грозни-65 лв. Успех!
Цитирай

Ортопедичната обувка/стелка трябва да е изработена специално за крака/проблема.
Това, което се продава готово в магазина дали отговаря за проблема на крака ви? - това е информация от нашия Ортопед.

Трябва да потърсите ателие за изработване на ортопедични стелки/обувки.
Цитирай

Работилницата за ортопедични обувки по индивидуална поръчка в Беломорски квартал работи. Намира се на последна спирка на автобус №7. Ако някой се интересува, мога да взема и телефон за връзка.
Цитирай

Ами не знам, при нас положението е уж много сериозно
Малкият се оплакваше, че го болят крачетата и ортопедът е на мнение, че положението му хич не е розово
Трябва да носим ортопедични обувки без компромис
Остава сега да сложим очила и да запее в хора  Crazy
Докторът наистина спомена, че ще даде документ да обувките, може и това да е имал предвид
Моля те, дай телефона на тази работилница, много се надявам да можем да използваме хубави обувки, които да преправят
Че всичкото ортопедично което съм виждала е страшно грозно и демоде
Но ако трябва, ще носим, то хубавият кон и през чувала прозира Smile
Цитирай

Каспър, отстрани на новотела съм виждала до италианския магазин за обувки.
Цитирай

Скоро гледах една голяма табела със сини букви пишеше ОРТОПЕДИЧНИ ОБУВКИ намира се на ул. Богомил 21 А.
Успех, Каспър! smile3503
Цитирай

Аз бях питала преди в този, в подлеза на Четвъртък пазара, и ми казаха, че трябва преглед и специална изработка на обувката/стелката според крака.
Каспър, мога ли да те помоля за координати на ортопеда, защото не искам да водя малката при случаен, а вярвам, че този, при който сте били е добър? Благодаря ти предварително.
Цитирай

Докторът е Панчев, ДКЦ 7 на Събота Пазара в Кичук Париж
Той е доста известен, макар че меко казано е странен
Имам и други познати ортопеди и всички са с добро мнение за него
Приема само с направления от джи пито, като казарма е
Въпреки че сме познати с него, иска ни в точен час и чакаме наред с другите
Лошото му е, че няма ехограф и снима на рентген
Но специално за този проблем не знам може ли на ехограф
http://www.dkc7plovdiv.hit.bg/Contact.html
Като имаш направление, можеш да си запишеш час по телефона
Цитирай

моята малката се роди с изкривено краче благодарение на док.ПАНЧЕВ е добре ,сега ще чакам да проходи и ние ще сме с ортопедични обувки.каспър ако откриеш хубави обувчици моля те пиши от къде Praynig
Цитирай

Ето телефона на работилницата за ортопедични обувки в Беломорски квартал: 089 9936428  Peace
Цитирай

Благодаря ти много, Каспър!

Желая ти успешно разрешаване на проблема и прекрасна бременност! newsm10
Цитирай

1-13 от 13 отговора