Фирма за климатик?

  • 695
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Много Ви моля, препоръчайте ми коректна фирма за продажба и монтаж на климатик Praynig
От жегите направо не се седи вкъщи, дори през нощта не успява да се разхлади и климатика вече е повече от наложителен!

# 1
  • Мнения: 529
Много Ви моля, препоръчайте ми коректна фирма за продажба и монтаж на климатик Praynig
От жегите направо не се седи вкъщи, дори през нощта не успява да се разхлади и климатика вече е повече от наложителен!

Ако ти трябва спешно, по-добре си купи климатик в хипермаркет и намери само фирма за монтаж. Мисля, че така ще стане по-бързо. Подозирам, че ако сега се обадиш на някоя фирма ще те запишат за монтаж за след 7-14 дни.

# 2
  • Мнения: 581
Аз нямам никакви идеи и за фирма за монтаж, затова ми се искаше като тръся да купувам климатик и същата фирма да го монтира ...
Така ми се струва, че ще стане по-лесно, но може и да греша  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 529
Аз нямам никакви идеи и за фирма за монтаж, затова ми се искаше като тръся да купувам климатик и същата фирма да го монтира ...Така ми се струва, че ще стане по-лесно, но може и да греша  Rolling Eyes

Може би по-лесно. Обаче, по-бързо и дори по-евтино ще стане по горе посочения начин.

# 4
  • София
  • Мнения: 412
Ние си взехме климатика миналата седмица (в събота) от хипермаркет , там ни дадоха телефони на фирми за монтаж, които на другия ден дойдоха, въпреки че беше неделя, много съм доволна  Laughing

# 5
  • Мнения: 581
iga,
моля те дай повече информация, ако искаш и на лични - от кой хипермаркет купи климатика, колко беше монтажа?

# 6
  • Мнения: 529
iga,
моля те дай повече информация, ако искаш и на лични - от кой хипермаркет купи климатика, колко беше монтажа?

В Техномаркет със сигурност ти дават списък на фирмите, които монтират климатици.

# 7
  • Мнения: 537
Купихме си климатика от Практикер, Осака е и там си имат координати на фирмата която ги монтира. Те ни се обадиха и го монтираха на следващия ден, цената на монтажа беше към 80 лв с 3л.м. тръба, после по 25 лв./л.м. допълнително ако се налага.

# 8
  • Мнения: 342
Климатик можеш да си купиш от Техномаркет, Технополис, Практикер и останалите хипермаркети. Там ще ти препоръчат фирма за монтаж. А такива много има и във вестник Позвънете.

Общи условия

Активация на акаунт