Австрия 18 - дочакахме финала на ЕМ

  • 10 410
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 112
Моми4ета ,утре в 17 4аса пред регистратурата на АКХ ,нали така?

Eлфи,6ампиони са Испания,които  дойдоха  на финала с 1: 0 срещу Германия . Здраве и хубаво време ви желая.

Спокойна ве4ер!

# 76
  • Мнения: 957
Аз съм вече  уомби , а не елфи Grinning
Така де ,като ще се прекръстваме  Mr. Green

# 77
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте!
Днес цял ден мерим улиците с Тали  Mr. Green и преди малко се прибрахме!

И аз да питам за срещата,  в 17 часа къде и ако дойда по-късно как да ви намеря?
Питам, защото не ми се искаше да идвам с Тали, а мъжо работи до 17 часа и ако трябва да го изчакам, ще мога да дойда евентуално в 17:45. Късно ли е?

Какво е положението, разясни ли се ситуацията в болницата? А Микаела как се чувства?

Сега по същество, вече пристигнаха всички парички и мога да обявя крайната сума, а тя е:
                                                 530 евро!

Специални благодарности на всички, които се включиха!   bouquet

                                                   А те са:

Renny
fat.wombat
*Diana*
deiana
Jacobs-Clementina
sviti
Леден облак
nadine
Prosecco Dolce
mondfase
val 77
Sarrah Fresh
Patenze 25
Roroana
nkolentsova
Melicat
venera 2008
Jeni 1
и една мама Валя, която не е от форума, но ми е приятелка и реши също да се включи


Поправям се и добавям към списъка и трите мами: Ани, Галя и Зори, които подариха на Микаела кукла!   bouquet

Страхотни  сте! Дано и занапред да сме така задружни и не само нечие нещастие да ни сплотява!  newsm51   
                                                       lovekiss



Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 00:44 от Jeni 1

# 78
  • Мнения: 214
zа Маикела и а3 нямам никакви днеШни новини. Тъй като не съм се 4увала с Надин, съм на мнение 4е среЩата утре в 17 4аса (при информациата) Ще се осъЩестви.

Жени, ако 3акъснееШ имаШ ми телефона, дано да имам обхват в болницата.

уомби, приятна по4ивка и гле3ене от мама и татко.

Ани, ако миеШ zъбките на детето с детска флуорна паста няма нужда от таблетките, моят лекар не ми е преписвал.

# 79
  • Мнения: 580
Леле, колко ме е яд, писах, писах, писах - мислих и пак писах... И накрая ми била изтекла сесията - много мразя такива неща  censored Чак поименно бях писала на всички. И бях особено внимателна  и остроумна за разлика от друг път  Mr. Green


Само да попитам Уомби, колко е мръсно морето, че моите две фройлайнс ще умрат от яд ако няма да могат да си топнат д-тата в него  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 106
Момичета днес се чух с Надин набързо,Каза че Микаела е добре, но има чувството ,че искат да от АКХ да я "претупат" след като си си получили парите.Утре сутрин ще ходя в болницата,за да помагам при превода за физиотерапията.Също и ще доведа и едно момиче да се запознаят, за да идва и тя да превежда.Обувките на Микаела струват 250 евро и няма да се поемат от АКХ.Добре е ,че сме събрали повече пари,така нещо все пак ще остане.Ще кажа утре ,че ше идвате в 17 часа.
Рени мисля че няма да е зле да изровиш тази служителка .

# 81
  • Vienna
  • Мнения: 266
Моми4ета, аz утре няма да мога да дойда, настинала сьм, пьк и няма на кой да оставя Макси, а с него 6те е #Crazy Мн се радвам zа сьбралата се сума, жалко 4е не са се вклУ4или вси4ки, zа6тото всяко евро е важно. Все пак мисля 4е в списькьт е правилно да се добавят и Ани, Галя и Зори, който сьбраха пари и купиха куклата(Жени ни6то ли4но Wink, просто така все едно те ни6то неса направили) Мн сьжалявам ,4е не6тата покрай Микаела не са ясни, zастраховки, престой, рехабилитаzия.......а и таzи евентуална 2ра операzица Praynig Един мой приятел 6те дойде утре в Акх, каzва се Стефан и 6те каже 4е от Ралица zнае. това сьм аz bowuu, при мене анонимност няма Wink той носи сь6то някакви пари4ки, не ми бе6е удобно да питам каква е сумата, но пак повтарям в такива моменти всяко евто е важно.
Prosecco Dolce , аz правих лятото една практика в едно раиzебУро в София, zа Елените немога да те zарадвам, храната е траги4на, една и сь6та я дават zа zакуска , обяд и ве4еря, само добавят, дораzбьркват и павят уж други манджи. раzстройството е 4есто сре6тано там, и е доста мрьсно, няма ни6то об6то с едно време. имай в предвид,4е вси4ки анлагета който са самостоятелни, като елените, отпадь4ните им траби се вливат в морето, и то в блиzост до плажа. най подходя6то е Албена и Златни пясьци. Междудругото една от най големите бг тур.агенции ве4е не продава на бг море и няма нито един договор с бг хотели по морето, няма тьрсене, сьответно няма и предлагане. За6то не отско4ите до Гьрция, 6те останете о4аровани.
Айде лека ви но6т 4е мойте мzже ве4е спят.

# 82
  • Мнения: 580
Леле, не ме плашете така!  Патенце направо се побърквам от Паникатакен на тема храна и чистота  Shocked
Ние не сме с райзебюро а самостоятелно, така че ако не ни хареса яхаме колата и отиваме на друго място. Само където, Зл.Пясъци и Албена не са ми никак симпатични  Rolling Eyes

Допълнение:
В Гърция сме ходили, в Турция не ми се ходи в никакъв случай - ние (тоест аз) исках много на нашето море. Абе най-много да ме хване рядкото щастие и да се прибера вталена от там  newsm56 и после ще наблягам на шопските салати и скарата в Австрия Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 00:13 от Prosecco Dolce

# 83
  • Vienna
  • Мнения: 266
Prosecco Dolce , 6том сте самостоятелни да не ти пука, ако не ви кефи си трьгвате.
Моми4ета, не бях си отваряла майла отдавна и там намерих едно писмо от Zeitschrift Bulgaren in Oesterreich zа една фамилия в Нидерланд, 4ели ли сте го.  направо сьм потресена, иzплаках си о4ите, ако някой има интерес http://www.bulgaren.org/Mediathek/Video/Emi.wmv    http://www.bulgaren.org/Mediathek/Video/Emi.wmv

# 84
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Момичета, утре  ще дойда при всички случаи, но за да съм точна ще трябва да  дойда с Тали. Ще подържаме връзка по телефона.

Патенце, не съобразих за Ани, Галя и Зори за което моля да ме извинят!   bouquet
Нали се заформих нещо като касиер и давам отчет за това кой се е включил с парички!
Не съм искала да  умаловажа  тяхното участие, напротив, всеки помогнал с каквото и да било е достоен за уважение!

Уомби   bouquet !

Ани, такова чудо не съм давала, а и не мисля че има нужда. Нашият доктор също не ми е предписвал. Ти до къде я докара одисеята с финансамта? А намери ли жилище?

Клементина, ти какво сега, искаш да ме ядосваш ли с твойте килограми?  Mr. Green

Лека нощ и до утре!

# 85
  • Мнения: 236
Мацки, супер сте!   bouquet
Купила съм много симпатична картичка с котенца за Микаела с пожелание за бързо възстановяване от името на всички ни!
Днес nkolentsova ми се обади точно като бях започнала да се отчайвам, че утре няма никой да е там за физиотерапията.
Физиотерапевтката ми заяви по телефона, че имала и други пациенти. Опитах се да съм учтива с нея, но вътрешно кипях от яд. Все пак това че доброволно сме там и превеждаме на Микаела има пряк принос към нейната работа. Малко след разговора с тази дама, като свише ми се обади nkolentsova и ми каза, че може да е на другата сутрин там.
Явно някой чува нашите молитви  Simple Smile

Микаела е малък боец и днес е правила усърдно упражнения. Вече може мъничко да свива колянцето, въпреки че я боли.

С нетърпение чакам да се видим утре с нея. Мястото е ясно: информацията на партера на АКХ. Преброих ни 4 за сега: Свити, Sarrah, Jeni 1 и аз. Наш Татко също щял да мине, но малко по-късно. Сигурно, зада ни води на кафе след срещата Wink

Прегръдки и лека нощ на всички!
  bouquet

# 86
  • Мнения: 112
Мацки, супер сте!   bouquet

Явно някой чува нашите молитви  Simple Smile

  bouquet

Със сигурност Той ги 4ува. Peace  bouquet

# 87
  • Мнения: 580
Добро утро на всички присъстващи и отсъсващи  Coffee

Цяла нощ не можах да спя, въртях се в леглото като шило и си представях канализационната тръба, която се влива в морето в непосредствена близост до мен  Shocked  help

Вярно, че по всяко време можем да си тръгнем и да отидем на друго място - цените директно по хотелите ми излизат по евтини, така че току виж и пари със спестила. Като се върна ще ви черпя с Якобс Монарх  Mr. Green

Вчера изгоряхме малко, затова днес отиваме пак на плаж  sun

# 88
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
Пак ме изпревариха с кафето, а  аз бях  го приготвила вече...  Crossing Arms

Просеко, пък аз се чудех кой е толкова ранобуден, а той кой бил  Wink
И аз не можах нещо да спя като хората, ама тръби не съм сънувала  Laughing

Патенце, аз писах преди време за тази история, ама май цялата работа е доста мътна. Не е само мое мнение, а на повечето хора, които са запознати е че не всичко звучи правдоподобно и има доста неясноти по случая. Когато гледах филма, първоначално и аз бях шокирана и като теб доста си поплаках, че даже и на протест се бях засилила да ходя.  После преосмислих нещата, допитах се и тук до момичетата, поразрових и на други места да попрочета и все повече започна да ми намирисва, че има нещо гнило в цялата история.

Засега чао от мен!

# 89
  • Мнения: 214
помоЩ , търсим някой, който да приÜти наШето ку4е Пепино от 11.8 ве4ерта до 13 следобед.
ние сме органи3ирали една пенсионерка от Клостернойбург, която Ще се грижи 3а него пре3 останалото време, докато ние сме на по4ивка. В4ера ни ка3а жената, 4е е полу4ила ра3реШение 3а Kur и може 4ак от 13.8. следобед. А ние летим на 12.8. рано сутринта.
Може ли някой да ни помогне (естествено среЩу 3аплаЩане)?  smile3518 Не искам да мъкна ку4ето по самолети, морета и плажове, и 3а нас, и 3а него Ще е стрес.

Общи условия

Активация на акаунт