Действа ли форума разтрогващо на браковете?

  • 3 611
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Форума е сила!
Това всички си го знаем. Но четейки някои теми ми се струва, че понякога силата му е от тъмната страна....
Ето един пример - живееш си мирно и спокойно с избранника , но в един момент откриваш форОма и забелязваш, че другите мъже са ...идеални просто. Почваш да се терзаеш - "Къде спах аз, какво се случи?!". Освен това - почваш да го дърпаш и него - "Виж бе, виж какво правят другите мъже за жените си!" И в един момент - дрън! Решаваш, че това неговото е вече нетърпимо Crossing Arms
Та въпроса ми е - откривали ли сте и вие "тъмната" страна на форумската сила?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, сега, за едни чинии да не взема да го върна на майка му?
Ако много се размисля за недостатъците му, отивам в ДиС и откривам, че е съвършен почти колкото мен Blush

# 2
  • Мнения: 2 401
Тъмната страна за мен е единствео от към загубата на време. За другото пък и през ум не ми е минало - да сравнявам мъжовете от форума с моя.  Confused

# 3
  • Мнения: 5 622
Хаха, не разбира се. Аз в другата тема казах, че ако един мъж прави някои неща, то други ще му куцат, със сигурност  Laughing Така, че спрете да се терзаете  Wink

# 4
  • Мнения: 1 400
Е, сега, за едни чинии да не взема да го върна на майка му?
Ако много се размисля за недостатъците му, отивам в ДиС и откривам, че е съвършен почти колкото мен Blush
То ако са само чиниите - добре.
Ама пак - по-рано хич въобще не ти е пукало (да речем), че не мие чинии.  Thinking

Да уточня само нещо- темата е по-скоро за забавление, да си изплачем мъката и да се посмеем, а не че съм тръгнала да се разтрогвам Laughing

# 5
  • Мнения: 606
Тъмната страна за мен е единствео от към загубата на време. За другото пък и през ум не ми е минало - да сравнявам мъжовете от форума с моя.  Confused
Не от форума. Нали ССФ се фукат с идеални мъжища. Мият, гладят, не са от щата Кинтаневада, вибрират....

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм от тези, дето пишат у форума, че мъжете им са идеални, тъй че няма как да ми действа разтрогващо... Whistling
Чакам го само да се върне от работа, за да му вържа домакинската престилка  hahaha

# 7
  • Мнения: 1 400
а не че съм тръгнала да се разтрогвам
Признай си. Темата е за ДиС.  Whistling
Признавам си - яд ме е та ме е яд CloseЩе го сменявам, ама в ДиС няма да пиша Mr. Green

Аз съм от тези, дето пишат у форума, че мъжете им са идеални, тъй че няма как да ми действа разтрогващо... Whistling
Чакам го само да се върне от работа, за да му вържа домакинската престилка  hahaha
Ето! Ето!
Заради такива мъже си струва да се разведеш Whistling Crossing Arms

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами не ми е пукало и по-рано за чиниите, честно.
Обаче за прахосмукачката още не съм го преживяла. Все още правя епизодични плахи опити да го запозная с нея. Но сърцето ми се свива от жал: то е потене, пребледняване... Три дни му трябват, за да свикне с мисълта, че ще обира. После още един - да се престраши да опъне кабела. На петия заявява, че е време Деница да се учи на труд. И така...

# 9
  • Мнения: 660
Като чета форума, виждам че моя е идеален!

# 10
  • Мнения: 5 622

Аз съм от тези, дето пишат у форума, че мъжете им са идеални, тъй че няма как да ми действа разтрогващо... Whistling
Чакам го само да се върне от работа, за да му вържа домакинската престилка  hahaha
Ето! Ето!
Заради такива мъже си струва да се разведеш Whistling Crossing Arms



Ей, начи имало и идеални..Аз пак съм спала някъде като е трябвало да избирам, мамка му  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 35 961
тъмната сила е в това, че той не може да ме отлепи от монитора Simple Smile

Като чета форума, виждам че моя е идеален!

а това е 1000% вярно  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 5 622
Ами не ми е пукало и по-рано за чиниите, честно.
Обаче за прахосмукачката още не съм го преживяла. Все още правя епизодични плахи опити да го запозная с нея. Но сърцето ми се свива от жал: то е потене, пребледняване... Три дни му трябват, за да свикне с мисълта, че ще обира. После още един - да се престраши да опъне кабела. На петия заявява, че е време Деница да се учи на труд. И така...

Де ваня, сигурно идва от семейството му. Ако майка му е била от домакинския тип и не са го карали да прави нищо, какво се чудиш  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Ей, начи имало и идеални..Аз пак съм спала някъде като е трябвало да избирам, мамка му  Crossing Arms

Тук е моментът да напиша това, което ти писа в темата за миенето на чинии - фактът, че е поел почти всички домакински задължения, не пречи да го критикувам /по други параграфи/...Тъй че споко, колежки, отдъхнете си - не е идеален, все пак  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 622
Ей, начи имало и идеални..Аз пак съм спала някъде като е трябвало да избирам, мамка му  Crossing Arms

Тук е моментът да напиша това, което ти писа в темата за миенето на чинии - фактът, че е поел почти всички домакински задължения, не пречи да го критикувам /по други параграфи/...Тъй че споко, колежки, отдъхнете си - не е идеален, все пак  Mr. Green

Абсолютно! Знам, че отстрани изглежда, че е идеален (твоя или моя, или някой друг подобен), но когато живееш с един човек, не само миенето на детски дупета и чинии има значение!

# 15
  • София
  • Мнения: 8 348
аз съм предфорумно разтрогната
форума само дойде да ми покаже, че правилно съм се разтрогнала
макар и малко с закъснение

# 16
  • Мнения: 342
Ние сме се харесали и взели със всичките си недостатъци.. няма тепърва да ги откривам, че да се тюхкам..
Пък и по-скоро си казвам "добре, че е такъв, а не онакъв"
Йее, ударила съм кьоравото.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Разбира се, че майка му е виновна за всичко, как мога да допусна нещо друго? Mr. Green
Обаче не си заслужава да пускам тема за нея, защото тя няма нет и няма да я прочете. А гаранционният му срок изтече преди има-няма 19години. Защото тя даде само 1г.  Crossing Arms
Минах се, ами да сме живи и здрави...

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 622
Разбира се, че майка му е виновна за всичко, как мога да допусна нещо друго? Mr. Green
Обаче не си заслужава да пускам тема за нея, защото тя няма нет и няма да я прочете. А гаранционният му срок изтече преди има-няма 19години. Защото тя даде само 1г.  Crossing Arms
Минах се, ами да сме живи и здрави...

 Joy

 Hug

# 20
  • Мнения: 4 733
 Писна ми да чета теми за изневери в ДиС и все някой да убеждава някого, че видиш ли било нормално след определено време съвместно съжителство. Хич и не държа моя мъж да е баш от тези "нормалните".

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми го ще, за какво и е 42 годишен дангалак? Кой гледал - гледал...
Сега активно участва в предизборната кампания да девера. Чак на мен ми се ще да го взема Crazy

# 22
  • Мнения: 4 733
Ето -това е пак част от тъмната страна!  Crossing Arms
част от тъмната ако някой си позволи лукса някакви писаници да го филмират.
 Вейдърице, тая тема за петъчна не е никак забавна. Звучи ми като Форумът пре...ва ли взаимоотношенията ви с другарчето? Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

Нали  Laughing
ДиС има терапевтичен ефект за брака - като ти се види крив мъжът, отиваш да почетеш малко там...

# 24
  • Мнения: 1 400
Ето -това е пак част от тъмната страна!  Crossing Arms
част от тъмната ако някой си позволи лукса някакви писаници да го филмират.
 Вейдърице, тая тема за петъчна не е никак забавна. Звучи ми като Форумът пре...ва ли взаимоотношенията ви с другарчето? Crossing Arms
Ама защо? То си е смешно наистина -  ако някой си позволи да се форумира дотам, че някакви писаници да му пре***ват каквото и да е Joy

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Касиди, прекалено си сериозна.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 400
Касиди, прекалено си сериозна.
Мдаа......намирисва на облъчена от тъмната сила Whistling Mr. Green

# 28
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Форумът само затвърди убеждението ми колко съм била права да бягам като дявол от тамян от 'идеалните'.

# 29
  • Мнения: 2 196
Викам му аз на Мъжът да прочете какви мъже са взели жените и той ми вика - да бе , да, ще чета, да видя искам, инак не вярвам.
Обаче ако ми стане много неугоден, няма да се развеждам, никога,не! Crossing Arms
Ще го продам.В Продавалника, щот нали е малко употребяван. Пак ще има полза от него. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 733
Пеперудите сами важни. За определнието и в други теми съм го казвала.По отношение на любовта съм непреклонна-оптимист и романтик до последно. Форумът и писаниците в някои теми могат само да ми намекнат какви грешки правят хората и по-точно какво Не трябва да се прави за да не се стига до грешки. Останалото е плод на желание и добра воля.
 Ама все пак е петък, вие си творете.
 Бианко, на Продавалника не се надай. Ще има да го мяткат за проба от град на град минимум месец, че ще трябва да си поемеш и пощенските  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
  • Мнения: 649
А защо разтрогващо, тук само се пише за изневери, драми -коя от коя по-големи!? На повечето мъжете се големи кръшкачи, пари не дават и секс пускат от време на време. Напротив тук според мен действа заздравяващо, защото жените разбират какви ангелчета имат до себе си.

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ми го ще, за какво и е 42 годишен дангалак? Кой гледал - гледал...
Ау, и моят не мога да го върна, значи.  Rolling Eyes

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще го продам.В Продавалника, щот нали е малко употребяван. Пак ще има полза от него. Mr. Green

Блазя ти, имаш някакви шансове...
Ами аз, аз съм за таковане...Не миел, не чистел...Хвали го бе, главо проста! Като е употребяван 20 години, кажи, че е безупречен! Пфу, че съм овца!

# 34
  • София
  • Мнения: 5 255
то ако един форум може да разтрогне семейство... какво семейство ще да е това.
Аз несравнявам мъжО с никой друг, защото той като всеки си има свойто положителни и отрицателни черти.  Rolling Eyes

Тъй като отскоро съм тук, някой може ли да ми каже какво е ССФ, в google имаше няколко предположения, но едва ли имате предвит точно тях...  newsm12

# 35
  • Мнения: 35 961
Средно Статистическа Форумка

и не си права - Гугъл е благосклонен - на трета страница излиза това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276729.msg6874433#msg6874433 Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 622
Викам му аз на Мъжът да прочете какви мъже са взели жените и той ми вика - да бе , да, ще чета, да видя искам, инак не вярвам.
Обаче ако ми стане много неугоден, няма да се развеждам, никога,не! Crossing Arms
Ще го продам.В Продавалника, щот нали е малко употребяван. Пак ще има полза от него. Mr. Green

Заповядайте на гости, да видите с очите си. (Ама нали се сещаш, че за пред гости ще е още по-перфектен. Лъжливо перфектен  Twisted Evil )

И благодаря за идеята да го продам! От сега знам няколко мераклийки, които няма да ми го откажат  Laughing

# 37
  • Мнения: 46 508
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

И аз така, с всяка следващата тема в ДиС се убеждавам, че верно е идеален.

# 38
  • Мнения: 4 733
От сега знам няколко мераклийки, които няма да ми го откажат  Laughing
Търг явен поне да има, че то иначе ние какво ще разберем от случващото се Crossing Arms.

Миши, пак с рогите кака  Mr. Green И ти ще бръкнеш в чувала с мъжете някой ден, ще чакам да пишеш какъв ти бил късмета Laughing.

# 39
  • Мнения: 1 400
А защо разтрогващо, тук само се пише за изневери, драми -коя от коя по-големи!? На повечето мъжете се големи кръшкачи, пари не дават и секс пускат от време на време. Напротив тук според мен действа заздравяващо, защото жените разбират какви ангелчета имат до себе си.
Да, да... Ами онези темички , в които подробно се описва кой как чисти, мие, готви, гледа децата и на всичкото отгоре - работи, че и страхотен секс прави? И още повече - нищо не отказва! Ни маркови дрешки, ни кола, ни почивки.....Тях къде ги забравяш,м?  Crossing Arms

И благодаря за идеята да го продам! От сега знам няколко мераклийки, които няма да ми го откажат  Laughing
АЗ! Flutter

# 40
  • Мнения: 3 621
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes

И аз така, истината е, че идеални мъже няма, ама няма и идеални жени.Важното е, че се чувстваме добре заедно и с моите плюсове и минуси , и с неговите

# 41
  • Мнения: 2 196
Блазя ти, имаш някакви шансове...
Ами аз, аз съм за таковане...Не миел, не чистел...Хвали го бе, главо проста! Като е употребяван 20 години, кажи, че е безупречен! Пфу, че съм овца!
Така като чета, можеш да го презентираш като изключително надежден, проверен във времето. Нещо и за зелени очи ми се върти из главата.... Whistling

# 42
  • Мнения: 5 622
Де Ваня, верно си овца. Като не знаеш какво да му хвалиш...

 Не чисти и не готви, ама прави момичета, нали?  Laughing Знаеш ли ако беше почнала с това как бързо щеше да го изтъргуваш  Wink


От сега знам няколко мераклийки, които няма да ми го откажат  Laughing
Търг явен поне да има, че то иначе ние какво ще разберем от случващото се Crossing Arms.


Глупости. На ЛС ще го пробутам още

И благодаря за идеята да го продам! От сега знам няколко мераклийки, които няма да ми го откажат  Laughing
АЗ! Flutter

Ето, видя ли?

# 43
  • Мнения: 649
А защо разтрогващо, тук само се пише за изневери, драми -коя от коя по-големи!? На повечето мъжете се големи кръшкачи, пари не дават и секс пускат от време на време. Напротив тук според мен действа заздравяващо, защото жените разбират какви ангелчета имат до себе си.
Да, да... Ами онези темички , в които подробно се описва кой как чисти, мие, готви, гледа децата и на всичкото отгоре - работи, че и страхотен секс прави? И още повече - нищо не отказва! Ни маркови дрешки, ни кола, ни почивки.....Тях къде ги забравяш,м?  Crossing Arms

[

Може да лъжат! Не съм била на гости, не съм видяла, тъй че е под съмнение! Все пак и много хвалене не е на добре! Може някой да реши нарочно да хвали,че да накара останалите да и завидят!

# 44
  • Мнения: 1 400
Само да се разберем - ако не прави момчета хич не ми и трябва Stop Мани тез артистични натури дето само момичета успяват да изпишат.... Crossing Arms

Може да лъжат! Не съм била на гости, не съм видяла, тъй че е под съмнение! Все пак и много хвалене не е на добре! Може някой да реши нарочно да хвали,че да накара останалите да и завидят!
Тъй тъй....И да те подтикнат към разтрогване, че да ти краднат мъжО Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 5 622
Уредих мъжа си, обаче кажете ми, че и аз изглеждам така перфектна във форума(барем излъжа и аз някой), моля ви  Mr. Green

П.С. Вейдърке, с тоя голям инструмент само момчета може да прави, мен защо мислиш ме е страх да се пробвам още веднъж..Ще си търся друг да ме сее(за женско), оре и жъне (Ако ме прочете мъжа ми, такъв ще ми ожъне зад врата  hahaha )

# 46
  • Мнения: 4 733
(барем излъжа и аз някой), моля ви  Mr. Green
некой тукашен ли бре Shocked Мискинка!

# 47
  • Мнения: 2 196
Бубе, аз не мрънкам за миене и чистене.За други работи му давам форумсите мъже за пример.  Mr. Green
Той пък ме плаши, че щял да си пусне по въпроса тема, с анкета.В ДиС.
В петък.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да се разберем: Ако реша да го продам, вие ще ми направите презентацията. Тъй де, нали е форум за взаимопомощ?

Бианка, само е приносител на ген за зелени очи. Аз затова не плюя по свекървата - дала е добро наследство Laughing

# 49
  • Мнения: 1 400
Де Ваня, а пренася ли зеленоокия си ген в мъжки отрочета? Flutter

# 50
  • Мнения: 5 622
(барем излъжа и аз някой), моля ви  Mr. Green
некой тукашен ли бре Shocked Мискинка!

Тукашен, тамошен, на кого му пука?  Crazy

# 51
  • Мнения: 851
Купувам мъжете на всички, дето искат да ги шитнат! Нямам претенции колко са употребявани и какви недостатъци имат - ще ги връщам на вторични така или иначе! Моля желаещите да споделят конкретни цифри -в евро на килограм Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 301
Може да лъжат! Не съм била на гости, не съм видяла, тъй че е под съмнение! Все пак и много хвалене не е на добре! Може някой да реши нарочно да хвали,че да накара останалите да и завидят!

Сакън, ще ги урочасат или магия ще им направят - де ще търсят врачки после  ooooh!

Не мога да го върна моя - Вейдър нема да го иска - прави мъжки ама зелените очи не ще да си ги даде  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 5 255
Чак ме заинтригувахте с това ДиС..
до сега не съм чела нищо оттам, ама ей сега отивам.. нема начин да е толкова зле..  smile3508

Колкото до google, не знам как излиза на 3то място средно статистическа форумка, ама на мен ми излизат някакви други неща до 3та страница... newsm78

# 54
  • Мнения: 1 400
Не мога да го върна моя - Вейдър нема да го иска - прави мъжки ама зелените очи не ще да си ги даде  Mr. Green
Няма се плашиш! Имаме оферта от госпоица didiana на предната страница Whistling

# 55
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Де Ваня, а пренася ли зеленоокия си ген в мъжки отрочета? Flutter

Не знам. А май и не искам да знам.

# 56
  • Мнения: 1 517
Форума е сила!
Това всички си го знаем. Но четейки някои теми ми се струва, че понякога силата му е от тъмната страна....
Ето един пример - живееш си мирно и спокойно с избранника , но в един момент откриваш форОма и забелязваш, че другите мъже са ...идеални просто. Почваш да се терзаеш - "Къде спах аз, какво се случи?!". Освен това - почваш да го дърпаш и него - "Виж бе, виж какво правят другите мъже за жените си!" И в един момент - дрън! Решаваш, че това неговото е вече нетърпимо Crossing Arms
Та въпроса ми е - откривали ли сте и вие "тъмната" страна на форумската сила?


Вярваш ли наистина??? Всъщност знам ли...особи всякакви, сигурно има и такива въртолети  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 268
Колкото повече чета във форума,толкова повече разбирам колко правилен мъж съм избрала.

# 58
  • Мнения: 2 388
Да. Моят приятел не мие чинии. Мисля, че трябва да се разделим по тази причина. Laughing

# 59
  • Мнения: 1 400
Вярваш ли наистина??? Всъщност знам ли...особи всякакви, сигурно има и такива въртолети  newsm78
Да! Особенно силно вярвам Crazy Crazy Crazy

# 60
  • Мнения: 1 447
Че то има ли идеален мъж  newsm78 по важното е да се научим да приемаме някои от недостатъците им.
С какви очи да го върна на майка му,затова,че не мие чинии  Mr. Green

# 61
  • Мнения: X
Моят брак укрепна. Съпругът ми разбра, че една имаше идеална и той се е оженил за нея.

# 62
  • Мнения: 830
колко пъти съм щяла да ям шамари заради форумите.....да ги закрием всичките до един Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 268
Моят брак укрепна. Съпругът ми разбра, че една имаше идеална и той се е оженил за нея.
Той чете във форума,така ли?

# 64
  • Мнения: X
Той чете във форума,така ли?

Не, разбира се. Той научава от мен това,  което  сметна, че трябва да научи. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 268
Той чете във форума,така ли?

Не, разбира се. Той научава от мен това,  което  сметна, че трябва да научи. Mr. Green
Избирателно значи  Wink

# 66
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Точно обратното. Като чета какви кютуци има, моят ми се види цвете Heart Eyes
И аз така.

# 67
  • Мнения: 2 448
При мен действа укрепващо на брака.
Не се караме за ТВ кой какво да гледа,отстъпила съм му телевизора изцяло, изобщо не се караме за нищо, забавлявам се У форОма и не му търся кусурите.    Mr. Green

Преди постоянно го ядях за нещо, сага той ми говори аз само "дакам".
И аз доволна и той дваж повече.  Laughing

# 68
  • Мнения: 35 961
Колкото до google, не знам как излиза на 3то място средно статистическа форумка, ама на мен ми излизат някакви други неща до 3та страница... newsm78

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%A1%D0%A1%D0%A4&start=20&sa=N

т. е. Гугъл прекрасно знае какво е ССФ  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 388
И аз на първа страница още питам какво е ССФ.  Embarassed

# 70
  • Мнения: 2 070
моя благоверен,ток го удря ,като ме види пред компа.
определено се дразни.

# 71
  • Мнения: 4 678
Като гледам кви са из форума,моята е супер Hug

# 72
  • Мнения: 1 517
Като гледам кви са из форума,моята е супер Hug

Значи жена ти ще има да ни черпи  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 4 678
Като гледам кви са из форума,моята е супер Hug

Значи жена ти ще има да ни черпи  Mr. Green

Мноооооого Laughing
......ама теб,няма нужда Wink

# 74
  • Мнения: 5 940
Къде пък ги видяхте тези идеални мъже?. Средностатистическият мъж на форумката непременно изневерява в обедната почивка, мрази да мие чинии, стоварил й е всички домакински задължения, а грижите за детето според него са изява на лигави момченца. А тя, горката, мъченицата, си е присвоила всичките трудности и цялата тъга на планетата. Тя е някакво свръхестествено същество, което се справя успешно с абсолютно всичко.

# 75
  • Мнения: 1 517
Като гледам кви са из форума,моята е супер Hug

Значи жена ти ще има да ни черпи  Mr. Green

Мноооооого Laughing
......ама теб,няма нужда Wink

Тогава ти ще ме черпиш  Mr. Green Ето, темата започва да действааааа  Joy

Последна редакция: пт, 27 юни 2008, 20:26 от Мисиз Дел Форси или буля Делта Дюкановца

# 76
  • Мнения: 677
в един момент откриваш форОма и забелязваш, че другите мъже са ...идеални просто.

Не се коркай, ще се оженя за всички Вас. Една по една.

# 77
  • Мнения: 4 678
Като гледам кви са из форума,моята е супер Hug

Значи жена ти ще има да ни черпи  Mr. Green

Мноооооого Laughing
......ама теб,няма нужда Wink

Тогава ти ще ме черпиш  Mr. Green Ето, темата започва да диествааааа  Joy

 smile3521

# 78
  • Мнения: 17 546
Честно - отговорих с не ми пука. Обаче като се замисля преоткривам за какво съкровище съм се омъжила, като чета тук. Т.е. в ДиС. Нямам никакви сериозни оплаквания на този етап от съвместното ни съжителство, което е с 19 годишна давност!

# 79
  • Мнения: 1 517


Не се коркай, ще се оженя за всички Вас. Една по една.

Не може бе  Naughty Ти не чете ли темата за кръвосмешението? Там се споменава за двуженство, което се наказва от закона. Или ти ще пълниш гушките на бракоразводните адвокати? Или ще се местиш по на югоизток и ще правиш харем?

# 80
  • Мнения: 2 478
Е чак толкова не съм изпростяла,да се разстройвам ,че нечии мъже миели чинии,а моя не.
И да разтрогвам съжителство заради форума,едва ли #Crazy
Трябва много слаба психика за това деяние.

# 81
# 82
  • Мнения: 1 517
На въпроса ми дали наистина вярва, че има хора, които се разпърдяват заради форума, авторката каза...да.
Аз предпочитам да не вярвам.

# 83
  • Мнения: 7 837
"Разпърдяват", осират, издрискват... На какво ли не сме били свидетели тук.

Не се разтрогвайте... По-добре спрете виртуалния секс. И си купете чинии за еднократна употреба.

# 84
  • Мнения: 3 405
но в един момент откриваш форОма и забелязваш, че другите мъже са ...идеални просто.

Тук, във форума ли са идеални просто?

# 85
  • Мнения: 2 448
но в един момент откриваш форОма и забелязваш, че другите мъже са ...идеални просто.

Тук, във форума ли са идеални просто?

Ами наистина голямо по- по-най става като започне хваленето на мъжовете не съфорумките.
Оплакването само анонимно в ДиС.  Laughing

Мен веднъж една съфорумка ме попита, абе ти що така никога не си хвалиш мъжа, чудя се имаш ли такъв изобщо.  Laughing
Та и аз го похвалих, че мие чинии.   Grinning

# 86
  • Мнения: 1 400
На въпроса ми дали наистина вярва, че има хора, които се разпърдяват заради форума, авторката каза...да.
Аз предпочитам да не вярвам.
И аз предпочитам да не вярвам, но е факт, че има всякакви... Rolling Eyes

Аз си уточних, че темичката е закачително-забавлителна Mr. Green

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е виновен форумът, а такива са обществените нагласи - да не се вади мръсното бельо на показ. Може би тук има някаква доза хиперболизиране на приятните и неприятните случки и последици.

Моя мъж много рядко го споменавам и гледам изобщо да не го намесвам. Тук е моя територия и си нося отговорността.

# 88
  • Мнения: 4 451
Тъмната страна за мен е единствео от към загубата на време. За другото пък и през ум не ми е минало - да сравнявам мъжовете от форума с моя.  Confused
Моето е мнение е 1:1 с това на минзухар. Peace

# 89
  • Мнения: 1 447
Избягвам да сравнявам мъжът ми с някой друг защото моят може да е добър в един вид насока,друг в друга.
Все пак всички мъже са различни.

# 90
  • Мнения: 35 961
Мен веднъж една съфорумка ме попита, абе ти що така никога не си хвалиш мъжа, чудя се имаш ли такъв изобщо.  Laughing


това ме уби! не е истина какви хора има  Joy

Общи условия

Активация на акаунт