Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Стара Загора

Моля за малко информация, тъй като племенничката ми е със стафилококи в очите  и са йм казали че може да преминат към носа и гърлото. Искам да попитам възможно ли е това да стане? Тя е на 8 месеца.
Цитирай

София

да,за съжаление е напълно възможно,ако не се лекува на време,тя е с бактериален конюнктивит ,и често по носослъзният канал стафилококите преминават,затова и педиатрите когато изписват капки за конюнктивит,препоръчват да се капе и в нослето
Цитирай

да направят посявка от носа и гърлото. а какви са стафилококите? фуциталмик ли изписаха?
Цитирай

София

да направят посявка от носа и гърлото. а какви са стафилококите? фуциталмик ли изписаха?
Аз си мисля,че Fucithalmic e слабичък като ефект,въпреки,че е единствения регистриран за кърмачета,консултирай се с педиатъра си Peace
Цитирай

Sofia

Моля за малко информация, тъй като племенничката ми е със стафилококи в очите  и са йм казали че може да преминат към носа и гърлото. Искам да попитам възможно ли е това да стане? Тя е на 8 месеца.
Напълно е възможно. И аз бих пуснала посявка от носа и гърлото.
Цитирай

Аз си мисля,че Fucithalmic e слабичък като ефект,въпреки,че е единствения регистриран за кърмачета,консултирай се с педиатъра си Peace
при стафилококи си е точно в показанието.
Цитирай

Стара Загора

Благодаря ви за отговорите. Сега ще си направят и изследване на секрет от носа и гърлото и дано е отрицателно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.