бебето ми се извива назад!!!!

  • 26 505
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Мелисса също правеше така, но за да гледа навсякъде, не че е проблем или й има нещо.. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 5 706
Нормално е!

# 17
  • Мнения: 4 753
Напълно нормално...

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля че е напълно нормално.

# 19
така спеше първите дни. и сега го прави от време на време и като я гледам май и е кеф. изобщо не съм се сетила да се притеснявам

# 20
  • Мнения: 94
Благодаря на всички, които се включиха Hug

# 21
  • Мнения: 177
Преди време бях на лекция на тема "Двигателно развитие на бебетата", водена от д-р Чавдаров. Той каза, че такова извиване е признак за хипертония. Аз се пооплаших, защото и моят бебок се извиваше често настрани. Споделих притеснението си с педиатърката и тя каза, че нямам основание за притеснение.

# 22
  • Мнения: 254
Здравей, когато се извива така и докато спи е хубаво да говориш с педиатър. А взимайки го на ръце бебчето също ли се извива така? Има ли колики силни?

# 23
  • Мнения: 154
за първи път съм мама и честно казано всичко което прави бебчо ми е напълно новоо, често задавам абсолютно глупави въпроси, но наистина ми е ново..това което ме интересува е дали това е нещо нормално, което правят и другите беб4ета или ....и аз незнам Blushвсичко ми е толкова новооо
В началото звънях на педито по няколко пъти на ден и задавах какви ли не глупави въпроси,сигурно ме е помислила за луда ама така треперех над нея.Винаги когато нещо те притеснява звънкаи си на педито,не се притеснявай те нали са за това.А това с извъртането Галя започна да го прави към 4 мес. май беше някъде.Незнам може би твойто сладурче е по пъргаво ,незнам какво  и аз да кажа .

# 24
  • София
  • Мнения: 39 740
О, и аз като родих каката доста често звънях на педиатърката Simple Smile За какво ли не Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,4е е нормално.И моя в ня4алото така се извиваше,а сега и по грьб като го сложа пак прави мост,4е и пищи за да го взема Mr. Green

# 26
  • Мнения: 239
И моят хубостник прави така понякога, когато го вдигна на ръце и се хили при това, много му е интересно да гледа света наопаки. Преди няколко месеца започна да се извива така, много му е приятно и много се смее. Мисля, че е съвсем нормално нещо, просто им е интересно да видят света и с главата надолу Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 854
и малкия го прави, не мисля че е притеснително  Peace

# 28
  • Мнения: 94
Здравей, когато се извива така и докато спи е хубаво да говориш с педиатър. А взимайки го на ръце бебчето също ли се извива така? Има ли колики силни?

Здравей, преди когато имаше доста силни колики и я гушках, постоянно се извиваше назад като струна, сега вече явно от жегите предпочита да си лежи "самостоятелно" и предполагам че се извива отново от колики, но ми прави впечатление защото е станала по подвижна и силна....на 8-ми сме на конуслтация и ще питам педиатъра Rolling Eyes

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз мисля,че не е притеснително

Общи условия

Активация на акаунт