Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте!
Моята Криси е на 3,5 месеца и мои познати ми казаха,че още отсега трябва да започна да търся ясла и/или детска градина,в която да я запиша.Колега на мъжа ми споделил,че много трудно успял да намери детска градина,в която да запише детето си.Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.
Цитирай

Варна

Цитат на: ale_x_andra
Накрая намерил начин-станал спонсор или нещо такова.

Ами това е новото име на "рушвета".  Very Happy  Very Happy  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink
Цитирай

Букурещ

Цитат на: Туфи

Ами това е новото име на "рушвета".  Very Happy  Very Happy  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink

мдааа, не трябва да забравяме къде живуркаме все пак.
Цитирай

usa

Цитат на: Туфи

Ами това е новото име на "рушвета".  Very Happy  Very Happy  Laughing  Laughing Ако не си знаела до сега, вече знаеш! Wink[/quot

He he he heeeeeeeee, i az ne go znaeh Very Happy
Цитирай

Варна

Без да ставаш "спонсор" трябва да почакаш малко, за да вземат детето ти в детската градина Wink  Аз подадох молба за градината, (в чиито район сме), януари месец и благополучно на 1 юни приеха сина ми в 1 група.
Цитирай

....

Zavisi v koja obshtina si!? V njakoi ima poveche gradini i njama problem, no ima i takiva s ogranichen broj jasli , a s poveche deca, tam se chaka!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.