Отговори
# 30
  • Мнения: 342
Привет, мамчета  Heart Eyes
Днес сте много ранобудни Simple Smile Аз пък успях да заспя чак в 4, и сега отлепям.

Цюрих, против комари мисля, че можеш да ползваш Аутан. Има спрей, който се ползва превантивно против ухапване, има и такъв, който се нанася върху ухапвания. Но все пак се консултирай с аптекарката.

# 31
  • Мнения: 65
Здравейте бърборанки!
Чаено момиче  темичката е страхотна   bouquet
За комари аз влкючвам машинка на Раид и до сега не ме е хапало нищо.
Моето лице за сега си е чисто няма пъпки,от време на време ми се появяват едни червени петънца но това  ми е още преди да забременея.Иначе касата ми е пораснала доста,ноктите ми сега са много здрави и много барзо растат.

# 32
  • Мнения: 20
Здравейте мили мами ,

Rrhh,би ли ми казала  колко струва при Даскалов ФМ , а за да ме види на 4Д колко е?
Аз пък имам проблем с кожата по лицето  Sad излезнаха ми страшно много пъпки , а иначе съм със суха кожа.
Косата ми е ок , ама последния път кичурите ми станаха ужасен цвят Sad сега ще видя как ще ги оправям !!!
Бях с ноктопласитка , а като забременях ми изпопадаха изкуствените нокти  Joy

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте мили мами ,

Rrhh,би ли ми казала  колко струва при Даскалов ФМ , а за да ме види на 4Д колко е?
Аз пък имам проблем с кожата по лицето  Sad излезнаха ми страшно много пъпки , а иначе съм със суха кожа.
Косата ми е ок , ама последния път кичурите ми станаха ужасен цвят Sad сега ще видя как ще ги оправям !!!
Бях с ноктопласитка , а като забременях ми изпопадаха изкуствените нокти  Joy



Не знам  Даскалов колко взима за ФМ.Аз бях тази сряда на ФМ в София при Марков в 13 +.В петък пък направих БХС.Записах си час и за 02 септември за втората ФМ.Просто се заговорихме , че при него е лудница и на кой може да се разчита в Пловдив ако някоя мама не може в София и той от ряз каза, че такъв специалист с малко по - лоша апаратура в П-в е д-р Даскалов без грешна диагноза.Иначе за първата ФМ там платих 50 лв + 10 лв за диск с клипчета и снимки.Втората ФМ ще е 60 и пак 10 лв за диск ако искаш.Съмнявам се , че при Даскалов ще е по скъпо.По принцип огледа се извършва най-добре с 2 Д.На 4 Д ти го показва за теб и таткото и клиповете и снимките са на  4д.Няма разлика в цената на ФМ.Поне при Марков е така.
А за пъпките е ужасна работа ама грижи се още повече и от преди.Аз в момента съм с кукленска кожа , нокти и коса.Преди имах повече проблеми с кожата на лицето с черни точки и комедони.Сега нямам нито една.Косата по принцип си ми е хубава де, но ноктите са по здрави.Аз за кожата на лицето през два дни съм с маска за лице на Гарниер тази 3 в 1.Пробвай ако искаш , кожата ти се изчиства от мръсотията, черните точки и петната и след това с нежно овлажняващо кремчеПравя често и пилинг маски. Но ми се струва , че не ми се налага толкова , колкото преди.

 Laughing Grinning Wink Joy Joy Joy Joy Боже сега видях , че и аз и ти сме с ПМ - 23 март и термин 30 декември  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 4 589
Привет мами, аз докато се върна от кръщенето и вие бая сте изписали.
Страхотно заглавие, браво.

Аз засега нямам течение, но може и да се появи, чела съм че е нормално.

Комари мен не ме хапят, дали е заради хормоните или не, не знам. Но можете да се пръскате с бебешки спрей, те не са вредни.

anhelito аз не смея да си слагам боя и да си правя кичури, не е ли вредна? Аз по принцип правя кичури, ама сега се боядисах с безамонячна боя, че иначе ме е страх с тези химикали.

Днес много се уморих и нещо ме придърпва корема, а ме чака детски рожден ден.

Хубав ден

# 35
  • Мнения: 1 131
Да се похваля:

Днес ми беше първото ходене на плаж,а уж съм от Варна.Ми то все няма време от работа.Не,че аз много работя(само понякога Mr. Green),ама мъжа ми е все на работа,а аз сама с детето няма да се кукна на плажа,щото този дребния няма да излезе от водата.А точно сега не ми е времето да го гоня по плажовете и да крещя подире му  sport027  smile3512.Ама нищо-беше за около час и половина,но поне времето ми мина добре.Даже и във водата влезнах да се понакисна,че кой знае кога пак ще ме завее вятъра на плажа .Засега чао,че ме чака prostor

# 36
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте на всички. Аз скоро разбрах, че съм бременна и още не са ми определили кога ми е термина, но мисля, че ще е в края на декември. Мислех да се записвам за ФХ, но като чета колко рано си запазвате час явно ще чакам доста за това изследване. Иначе ми е първа бременност и още се чувствам странно, макар че съм щастлива. За щастие нямам проблеми с гадене, но доста ми се поддуват краката в глезените. И аз имам някакво течение, но като ходя при гинеколога ще го попитам.

# 37
  • Мнения: 130
Здравейте мамчета!    bouquet
Толкова много пишете,че аз с тази работа нямам време да се включа,но чета редовно.
Другата седмица съм на преглед и се надявам да се види какво ще е бебчето.Настроила съм се че е момченце,макар че казват че бременността с различни деца също е различна,а аз слава богу се чувствам прекрасно така както и като бях бременна с Ванеса,иначе не знам как щях да работя в тези адски жеги при нас.Вечер в 8:30 Т е 34С,а заедно с високият % влага направо е нещо страшно,за през деня да не говорим стигат до 43-45 С на сянка,а аз пътувам постоянно и то точно на обед,когато е най-горещо.
Хубавото на всичко това е само ,че с килограмите съм вместо нагоре , съм с -2кг. и всички дрехи ми стават,но вече си имам сладко коремче което е под непрекъснат обстрел от целувки от малкото ми момиченце!  Heart Eyes

Въпрос към мамчетата с второ и трето детенце.Вие казахте ли вече на децата си ,че ще си имате бебе и как реагираха те?

Бързо оздравяване на всички момичета,които имат проблеми,пазете се !  Hug
Горещ и слънчев поздрав от нас!  Hug

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Здравейте на всички. Аз скоро разбрах, че съм бременна и още не са ми определили кога ми е термина, но мисля, че ще е в края на декември. Мислех да се записвам за ФХ, но като чета колко рано си запазвате час явно ще чакам доста за това изследване. Иначе ми е първа бременност и още се чувствам странно, макар че съм щастлива. За щастие нямам проблеми с гадене, но доста ми се поддуват краката в глезените. И аз имам някакво течение, но като ходя при гинеколога ще го попитам.

 newsm78 Ти три месеца не можа да се усетиш ли  Thinking ?Добре дошла при нас  Hug  bouquet !

# 39
  • Мнения: 265
Здравей Мира   bouquet,добре дошла при нас!Един въпрос,от кой град си?

# 40
  • София
  • Мнения: 179
От София съм. И разбрах късно, защото цикълът ми не е особено редовен, но това няма значение, защото бебето е желано. Само дето сега гледам да се храня здравословно с повече плодове и зеленчуци.

# 41
  • Мнения: 6 206
Уф, моето кървене не спира. При това ярка кръв.
Ще изчакам и днес и утре пак на доктор и дано не се стига до болница.
Аман вече от мен си, уж казват, че втора бременност била по-лека
Първият път ходех през седмица в София, проблем съм нямала никакъв, сега от едно пътуване такъв проблем стана.
Аз съм ходила на 4Д прегледи при Даскалов, но не описани като ФМ. ФМ по ценоразпис е 80 лв, прегледа е 50 лв.
А в 20та седмица ще я правя във ВМИ при Корсемов, ако устискам до тогава, че хич не ми е розово положението.
До София с топ не можеш да ме закараш вече.

# 42
  • Мнения: 265
Уф, моето кървене не спира. При това ярка кръв.
Ще изчакам и днес и утре пак на доктор и дано не се стига до болница.
Аман вече от мен си, уж казват, че втора бременност била по-лека
Първият път ходех през седмица в София, проблем съм нямала никакъв, сега от едно пътуване такъв проблем стана.
Аз съм ходила на 4Д прегледи при Даскалов, но не описани като ФМ. ФМ по ценоразпис е 80 лв, прегледа е 50 лв.
А в 20та седмица ще я правя във ВМИ при Корсемов, ако устискам до тогава, че хич не ми е розово положението.
До София с топ не можеш да ме закараш вече.
Каспър,толкова много съжалявам миличка,знам много добре как се чувстваш Sad,не мърдай от леглото и пий спазмолитици,док не каза ли от каде идва тая кръв,ниска плацента,хематом Thinking
Дано всичко бързо се оправи,стискам палци и скоро пак да си усмихната fingerscrossed и мисли позитивно!

# 43
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ох миличка, дано не е нещо сериозно. Искрено се надявам скро да ти отшуми проблема! А болки, дискомфорт усещаш ли? Само кръв??? Много странно.
Аз да ви се оплача, на ръба на нервна криза съм. Осъзнавам, че не ми се отразява никак добре, ама съм си такава. Утре съм на държавен изпит, оказа се, че имало някаква такса, за която не съм разбрала и сега може и да не ме допуснат. Реве ми се, не съм спала от притеснения, а не искам да си навредя. Ще се побъркам направо  Shocked

# 44
  • Мнения: 20
rrhh ,
Благодаря ти за бързия и изчерпателен отговор    bouquet
А за термина ни и аз не бях забелязала  Joy супер
За маската за лице направо ще я пробвам  Simple Smile дано да ми се изчисти малко лицето  Thinking

nikolina-pikolina ,
за кичурите ми казаха , че няма проблем защото боята не се докосва до скалпа. Не било хубаво да се боядисва човек , заради химикалите в боята , а и тя има пряк контакт със скалпа , а от там навлизала в тялото на майката. Имам една книга на д-р Спок и в нея пише същото.
За това сега се чудя как да си ги оправя -  грозните кичури  newsm78

Каспър ,
Стискам палци всичко да е ок и да не се стига до болница!!! Praynig
Опитвай се да мислиш позитивно , всичко ще е наред !!!

Общи условия

Активация на акаунт