Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Пазаруване от чуждестранни сайтове
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 355 отговора

Момичета намерих един сайт за поръчка директно от Китай,но нещо не ми се връзва,много е евтин  newsm78 специално мобилните телефони,ако някоя мама знаеща добре английски моля да го погледне и да каже как става поръчката,а ако някои е пазарил от там,да каже дали става.ААА и др което не ми стана ясно пишеше на доставката 0.00 $ иначе има доста интересни неща   bouquet
Цитирай

Бургас

А сайтът е ...?
Цитирай

Олеееее ще се застрелям  #2gunfire 35
http://www.--spam94--/
Цитирай

Warrenton,VA

Навита съм на 10-15 чантета Mr. Green ooooh!
Цитирай

Балчик

10-15 чанти се прежалват, ама това дето аз си го харесах минималната бройка е 5000. Twisted Evil
Цитирай

Димитровград

да се разберем кой какво харесва и може да го докараме до към тази бройка 35
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

да се разберем кой какво харесва и може да го докараме до към тази бройка 35

Само да не кажат после, че е по 5000 бр. от вид.
Цитирай

Варна

и да не вземат да ви ги спрат на митницата  да им платите мито и ддс или глоба,че са ментета 35 35
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

За толкова бройки и транспорт ще трябва да си осигуряваме
Цитирай

Бургас

След като сложиш нещо в кошницата и продължиш към checkout, може да избереш метод на доставка. И показва едни ценииии  Shocked, може EMS, DHL и т.н., доставката въобще даже не е безплатна, а си е доста скъпичка.  Peace
Цитирай

Варна

След като сложиш нещо в кошницата и продължиш към checkout, може да избереш метод на доставка. И показва едни ценииии  Shocked, може EMS, DHL и т.н., доставката въобще даже не е безплатна, а си е доста скъпичка.  Peace
има и безплатна с китайските пощи
Цитирай

Бургас

monda, доколкото разбрах само за определени стоки има безплатна доставка, тези на които пише free shipping. Нали така?
Цитирай

Варна

monda, доколкото разбрах само за определени стоки има безплатна доставка, тези на които пише free shipping. Нали така?
не си спомням как беше, преди много време съм се ровила там, но със сигурност имаше бд и тя беше с китайските пощи.
Цитирай

Warrenton,VA

А дали наистина е фрии ThinkingДа не ядем дръвцето по тия китайски канали?
Цитирай

az stignah do kraq i nemoga da zavyr6a pory4kata nqkakyv kod mi iska  newsm78 izviqvam se za pisaneto no nqmam bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 355 отговора