Отзиви за "Грийн парк хотел" в Китен

  • 2 532
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Моля, някой ако има преки впечатления за този хотел в Китен да ги сподели.Като че ли е добро попадение, какво ще кажете???

# 1
  • Мнения: 694
Никой ли не е летувал там??Моля помогнете с инфо.Като че ли на там се насочвам, но ще ми бъде по-лесно, ако някой сподели.

# 2
  • Мнения: 1 314
Разгледах хотела , и аз се интересувам.
http://www.hotels.bg/catalog/%ce%f4%e5%f0%f2%e8-%e8-%ef%f0%ee%ec … 5%ed/details.html

Ще ми бъде интересно някой да сподели отзиви. Иначе изглежда обещаващо, и цените не са високи .

П.П.Прочетох мнения, повечето са отрицателни, но от миналата година, че и от преди това. Моля, ако някой има впечатления от този сезон. Thinking

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 16:13 от tzvety roussimova

# 3
  • Мнения: 2 992
и аз го бях заглеждала по сайтове. тази година ходих до Китен и реших да го погледна. На иво няма нищо общо със снимките. Определено не ми хареса. За съжаление намам отзиви на летували там

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Пуснете си търсачката има няколко теми.По-миналата година беше хит във форума Wink Включително и ние го посетихме,миналата имаше пак няколко души,които ходиха.Когато ние бяхме цената беше към 700лв за 2-ма души за 1 седмица, началото на август бяхме.Сега на тази цена просто ми се вижда абсурдно Peace

Общи условия

Активация на акаунт