Подарък за момченце на годинка?

  • 600
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 626
Не съм сигурна, че темата ми е за тук, моля ако не съм на прав път да ме поправят модераторите   bouquet

Това е въпросът ми. Искам да купя играчка някаква, но не знам каква. Нещо занимателно, което развива мисленето. Или пък друга някаква, с която се забавляват вашите деца.
Ще се радвам на линкове със снимки на предложенията. Мога да отделя 50-тина лева.

# 1
  • Мнения: 227
Като цяло играчките за бебета не се делят на момчешки и момичешки, те са си за бебета. Peace
Според мен играчките, които развиват мисленето са музикални, светещи, с много копчета, с нещо за подреждане, с различни фигурки, шарени и т.н. Не е задължително да даваш много пари, като има и не много скъпи играчки.  Gift
Аз предлагам следните, незнам дали ще са от полза:

Ето това е вариант 1
Вариант 2
Вариант 3

Всъщност има много повече варианти и избор на подаръци за бебета. Зависи дали изкаш да изпъкнеш с подаръка или просто да подариш нещо. В крайна сметка детето ще му се порадва малко и ще го забрави след известно време.   33uu
Успех и дано на детето да му хареса   bouquet

# 2
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Сега не мога да намеря линк, но има едни такива дървени играчки с медна тел, огъната в страшна криволица, през която децата да прекарват дървени топчета. Развива пространствената ориентация... мисля, че е добра идея за подарък - има и по-малки и по-големи играчки от този вид.

# 3
  • Мнения: 9
На моя син за годинката му подариха такива топки  http://family-bg.com/prX_3025.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935 заедно с надуваем басейн. Според мен е доста добра идея  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 784

Подходящо е за прохождащи деца. Има също така занимание за развиване на логическото мислене, както и мелодии.
Цената е малко над 50лв, но пък е много хубав подарък.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси за предложенията на всички.
Чико-вските играчки ми се струват добра идея - барабанчето и пумпала, както и топките с басейна.
За играчката за прохождане незнам, той от два месеца ходи сам  newsm78
А дървените играчки с медна тел, нещо не се сещам какво представляват.

# 6
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Нещо такова: http://www.brightchildlearning.com/product/AN-RC2591

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря ти, за пръв път виждам такава играчка честно да си призная.
Къде в София има такива играчки?

# 8
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Подобна, но по-малка играчка съм виждал в "Премаман", но сигурно има и на други места.

# 9
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Една мама беше писала в темата за дървените играчки,че има щанд в Халите и атм има и такива-ако ти е удобно провери и там...Ние имаме такава,но по-малка-представлява дървено жирафче и топчета,малкия е на 2г и 3м и още си играе с нея...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря още веднъж.
Аз и за моето дете ще взема такава, щом се забавляват толкова малките.
  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 636
Играчките на Playmobil са най_добрите. С тях се играе дълго време и са много иzдръжливи. За едногоди6но дете бих препоръчала тоzи влак . Кое момченце не би се zарадвало на такова неЩо. Малкият ми син си играе6е на година и с другите коли на батко си,като таzи например,но това е zа по_големи деца.
Тоzи пумпал на Чико дава много дефекти.Купихме един,zаяжда6е,сменихме го,пак zаяжда6е и вzехме друг с едно вървяЩо влак,е,но не бе6е кой zнае колко интересен.
Топките са съЩо добра идея,но zа тях трябва една zатворена "къЩа" от плат и мрежи,а теzи къЩи,ако са в в нормална големина струват доста пове,е от 50лв беz топки.  Wink Това zа раzвиване на моториката не всяко дете харесва,моите синове не му обърнаха внимание иzобЩо и така си седя да събира прах.
На Плеймобил играчките са най_раzлични,zа всякакви въzрасти и пасват zаедно,може постепенно да се събират и да играят много деца едновременно с тях.

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 23:32 от Чиколина

Общи условия

Активация на акаунт