Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора
Здравейте,искам да ви попитам кога ви дойде първият месечен цикъл след раждането?Аз родих почти преди 3 месеца и още не ми е дошъл месечен цикъл.Още кърмя и някои познати ми казаха,че заради кърменето може да се забави.Не знам дали трябва да се притеснявам или всичко си е наред.Ще се радвам да разбера как е при другите мами.Благодаря ви предварително за отговорите  bouquet
« Последна редакция: Съб., 28 Юни 2008, 00:10 от ofeto »
Цитирай

О, ако кърмиш, може и след 1 година да не ти дойде. Не се притеснявай от това Peace
На въпроса - от раждането минаха 14 месеца и май още го няма.
Цитирай

Възможно е цикълът ти да не дойде,докато кърмиш,няма нищо притеснително.Все пак,за собствено успокоение,можеш да отидеш на АГ да те види.На въпроса-аз не кърмих и цикълът ми дойде на около 40-я ден,почти веднага след изтичането на лохиите.
Цитирай

На мен лично ми дойде след 40 дни а кърмих месец,лекарката ме предупреди че ако почна да дохранвам или спра да кърмя ще ми дойде,а ако кърмиш редовно без да дохранваш може да закъснее доста!
Цитирай

Дойде ми седем месеца и половина след раждането и оттогава е редовен цикъла. Захраних на навършени пет месеца и още кърмя. На приятелка бебето е на три месеца, не е спирала да го кърми, нито е захранвала, а вече има цикъл. Май си е индивидуално.
Цитирай

11 месеца след раждането ми дойде. Кърмих до 1 година 7 месеца. Наистина мисля че е индивидуално, но при кърмене по принцип е по-късно.
Цитирай

аз си кърмих до 6-тия месец, но цикълът ми дойде на 30дни след 40-тия ден от раждането и си беше редовен докато не забременях 3-ти път  Smile
Цитирай

На мен лично ми дойде след 40 дни а кърмих месец,лекарката ме предупреди че ако почна да дохранвам или спра да кърмя ще ми дойде,а ако кърмиш редовно без да дохранваш може да закъснее доста!
Peace
Цитирай

Дойде ми 4 месеца след раждането,а се кърмихме година и 4 месеца.Мисля,че е строго индивидуално.
Цитирай

С големия ми дойде след като спрях да кърмя, т.е. около година след раждането.
А с малкия въпреки, че се кърмим ми дойде преди 2 месеца Smile
Цитирай

Спрях да кърмя 4-я месец и ми дойде веднага
Цитирай

Когато детето беше на 1 година... Но кърмех на поискване и знаех, че няма да ми дойде веднага след раждането, но не очаквах толкова дълго да ме сполети щастието  Mr. Green
Цитирай

Цикълът ми дойде 4 месеца след раждането.
Все още се кърмим. Peace
Цитирай

Кърмих един месец и ми дойде на 40 ден някъде   !!!
Цитирай

Месечния ми цикъл се възстанови на 10-я месец след раждането.А още кърмех.
Цитирай

1-14 от 52 отговора