Електролукс

  • 6 493
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Здравейте,мисля да си купувам фурна за вграждане и кер.плот на Електролукс.Моля за вашето мнение дали са добри? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 558
Майка ми ползва такава фурна от около 6 години, а аз около 2 - и двете сме доволни! Аз имам керамичен плот с две плочи, също нямам забележки!

# 2
  • Мнения: 327
90%от уредите ни са Електролукс за сега няма проблеми
а и са дъщерна фирма на АЕГ
мисля ,че са добър избор

# 3
  • Варна
  • Мнения: 308
И ние си купихме Електролукс-плот и фурна.Дано работят безпроблемно,още не съм ги ползвала.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Почти всичко ни е от Електролукс,но ползваме уредите от половин година,за сега без проблем.

# 5
  • Мнения: 274
Ползвам фурна и котлони за вграждане на Електролукс от година и половина - без забележки. Имам слабост към марката от много време - ползвах прахосмукачка на същата фирма повече от 10 години, без да ми прави проблеми.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 040
И ние сме се "закачили" за Електролукс, след сума ти четене по нета. Почти всичките ни уреди са такива; ползваме ги отскоро, засега са ОК, дано си останем с добрите впечатления!

# 7
  • Мнения: 1 558
Сега като се замисля, освен фурната с котлоните, пералнята, съдомиялната и кафемашината ми са Електролукс. Да чукна на дърво, но нямам проблеми

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Много съм доволна от марката

# 9
  • Мнения: 3 459
а и са дъщерна фирма на АЕГ
Така е.  Peace
Това гарантира качеството им.  Wink

# 10
  • Мнения: 17 968
Миялната ми е такава. Нямам други уреди от тази марка. Ползвам я от една година, мие си горката. Защо обаче има такава разлика в цената, примерно като си купувах фурната, тя е ЕАГ, същият модел /визуално и като функции/ на Електролукс беше с около 200 лв. по- малко. Разликата беше само в надписа.

# 11
  • Мнения: 2 891
а и са дъщерна фирма на АЕГ
Така е.  Peace
Това гарантира качеството им.  Wink

Гарантира - дръжки  Crossing Arms Имам една МВ, която до сега 4 пъти е била на сервиз.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Моята фурна и котлоните са ми "Електролукс"-много съм доволна и дай Боже и занапред да остана доволна от тях.Успех в избора на тези важни покупки!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 402
Марките АЕГ и Зануси са придобити от фирмата Електролукс, а не обратното. Няма значение - аег и електролукс са едни от-най-добрите на пазара, независимо, че от години вече не се произвеждат само в германия, но и в швейцария и италия. У нас всичко е на АЕГ и съм много доволна, дори само на пръв поглед в магазина, уредите на тези марки изглеждат много по-солидни. Обръщай внимание на уплътненията, функциите (някои имат много, но не са нужни, поне на мен), да не остават петна от пипане по тях, да са здрави, проучи и условията на поддръжка и гаранциите...

# 14
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Фурната ми е скъпите на АЕГ и засега не съм имала проблем. Керамичния плот Електролукс го имам от 3 месеца и стана на едни петна които нямат почистване с никакъв препарат. От съдомиялната Електролукс не съм доволна въобще и съжелявам че така сляпо се доверих на марката и дадох много пари.

Общи условия

Активация на акаунт