Не искам да ме победи стрхът

  • 5 138
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 722
Хей "страхливки"  Wink, знаете ли кое е най-страшното - никога да не чуете думата "мамо" и да не ви гушнат детски ръчички. Останалото са бели кахъри.
Всички малко или много сме минали през някакви страхове - това е много човешко чувство. Мисля си, че половината път е извървян, когато се осмелиш черно на бяло да си изкараш страха.
Аз пък съм си пуснала автопилота и хич не ме е страх. Всъщност лекичко се питеснявам, че отстъпвам от позициите си на перфекционист, но това като че ли е правилната позиция с две малки диванета у дома.

# 46
  • Мнения: 40
Колкото повече се заравям във форума, толкова повече се окуражавам. Разбрах че преминаваме през едни исъщи страхове, въпроси, проблеми  и емоции. Разбрах, че това е нормално. А вашият позитивизъм страшно много ми помага. Изчетох много и страховете ми станаха по- малко. Виждам вашата радост, очакване и любов и вече не съм толкова отчаяна. Карате ме да гледам и вървя напред. Знам че и мен ще ме сполети вашето щастие. Искам да мисля в посоката не "ако стана някой ден майка", а " когата стана майка". Преживявам много силно всичко което прочетох, на прага съм на метаморфоза... Остава и моята половинка да се почувства напълно готов и да си намерим нашето детенце. Благодаря ви момичета!

# 47
  • София
  • Мнения: 9 517
Остава и моята половинка да се почувства напълно готов и да си намерим нашето детенце.
Това е изключително важно и хич не е за подценяване - дай му толкова време, колкото е необходимо, но не спирай да му говориш. Важно е когато вземете детенце, то да се чувства желано и обичано и от двамата.

Общи условия

Активация на акаунт