А ръцете? тема за пълнолетни

  • 3 244
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Как поддържате  кожата на ръцете? Препоръчайте ми някакъв вълшебен крем за ръце, пък аз ще споделя една вълшебна маска за тези, които имат време да го правят.
Бадемово масло (3/4шишенце на Икаров)
половин лимон
малка лъжичка мед
един жълтък
Това се смесва и ръцете се намазват вечер преди лягане. Ще ви трябват и ръкавици, ако не искате да лепнете през нощта  Wink Ефекта е наистина поразителен.

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 16:58 от минзухар

# 1
  • Мнения: 2 401
До китката ли се мажеш или до рамото?   Whistling

До китката - там е издайническия участък. Ама на теб ти е рано като гледам. 

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 17:09 от минзухар

# 2
  • Мнения: 3 036
Хайде стига с тези детски работи и приказки от рода
На ти куклата,дай ми парцалките!
пак от този форум знам за рецепта като сложиш малко олио на дланта и лъжичка захар и почваш да обтриваш дланите.
Страхотен резултат за гладкост и после ги мажеш с крем.
Аз съм опитала ,но с мас и пак става. Peace

# 3
  • Мнения: 35 891
моята 'тайна' е проста - при тежки случаи използам крема за крака за ръце вечер преди лягане
обикновено хората се смеят и се чуват лафчета: 'как на ръцете, като е за крака", но резултатът е добър Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 810
Аз пък правя обратното-с крем за ръце си мажа краката и ефекта е добър наистина.Ползвам крем на Ейвън Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На Ейвън наистина са много хубави кремовете...аз от години гледам да си имам винаги  Heart Eyes
за много тежки случай и изсушени участъци по пръстите  - боров вазелин Peace

# 6
  • Мнения: 1 234
Нещо не я разбирам тази "тема за пълнолетни".Ще ми обясни ли някой смисъла  Tired
"Тайната" ми е крем с глицерин.Съвсем обикновен.Инаше и едни кремове със силикон на Орифлейм  май бяха(или на Ейвън-не помня вече) -много бяха хувави Peace

# 7
  • Мнения: 565
Аз пък от време на време слагам дебел пласт вазелин на ръцете и краката преди лягане. Спи се с памучни чорапки и ръкавици. Аз ръкавиците не мога да ги изтрая, но ефекта е страхотен. Бях чела, че Кейт Мос прилага този номер вечерта преди снимки.   bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Използвам крем "Atrix" и съм много доволна.Ако положението е много зле -едно розово вазелинче на "Арома"-с две намазвания се оправям.

# 9
  • Мнения: 4 916
Много обичам да си стопля парафин (от аптеката), намазвам ръчичките и слагам ръкавички  Peace Много добър резултат дава, особено ако човек е постоянен.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
На какви неща се подлагате, за да изглеждате добре... ooooh! Не мога да изтрая нито чорапки, нито ръкавички по себе си през нощта. Кремове за ръце не ползвам, а си мажа ръцете с някакъв крем за лице, който по една или друга причина не ползвам. Доволна съм от ефекта. Поне засега нямам проблеми с кожата на ръцете.

# 11
  • Мнения: 3 641
Всъщност нищо по-специално не си правя на ръцете. Само крем за ръце по 1-2 пъти на ден. Моята маникюристка прави страхотни подхранващи маски, но все не ми остава време да ги пробвам Rolling Eyes

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Нямам време за специални глезотии за ръцете., то напоследък и за лицето нямам време  Sad  Ползвам крем на Нивея за ръце от време на време и съм доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 717
И аз използвам крема на Нивеа за ръце.

# 14
  • Мнения: 1 259
Таааа, по темата... Използвам крем Care  на Avon всеки ден поне по 2 пъти... често съм си мазала ръцете с мед и стоя около 1 час така... стават супер меки(това го правя, когато почистващите препарати ми изсушат кожата след употребата им, дори и да ползвам ръкавици) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт