Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

Моето бебе въобще не е по гушканията.Бута ме .Аз не го приемам лично,защото и с другите прави така.Май наистина каквото съм я държала като беше по-малка,това ще е.Тя сега започна 9 месеца.Та чудех се дали дали по това време стават по-важни  Laughing и затова така правят.
Цитирай

Сливен

Моите вече не са бебета, но още обичат да се гушат. Малкия особено много обича, най-вече вечер преди лягане, дори и госпожите в яслата непрекъснато кара да го гушат Smile
Цитирай

Русе

Винаги е обичал,от първия ден,а сега имам чувството че обича повече от всякога Love

Цитирай

в Надежда-та

И при нас желанието не се е изпарило Love
Цитирай

Earth

Гушкаме се..особено преди и след сън, когато  се удари или затисне или просто ей така  Love
Цитирай

В райската градина

Гушкаме се и даже ме целува. По принцип е доста гальовна.
Цитирай

под жаркото слънце

И трите ми са гушанчета  Love
Цитирай

София

Обича и като бебе обичаше, и сега ме преследва с - Мамооо гууш,мамо гуууш
Цитирай

The Hague, Netherlands

Въпреки, че са ми момчета, и малкия е малък все още мога да кажа, че и двамата обичат да се чушкат.
Цитирай

И моята дъщеря обича и то много да се гушка. ))) Ама и аз много обичам да се гушкам. )))
Цитирай

И двете обичаме да се гушкаме една-друга. Love
Цитирай

София

Много обича. Такъв си е, гальовен.
Цитирай

Определено и харесва от момента в който се роди, колкото и да е странно в ръцете на акушерката или сестрата плачеше, при мен мълчеше Laughing
Цитирай

на по- добро място

моята дъщеря пък никога не е била от децата, които обичкат да ги мачкат и гушкат.Беше ми тъпо отначало, но после разбрах, че както някои възрастни, децата също не харесват този вид изразяване на чувствата. (от моя страна)
Цитирай

Откакто проходи не обича Naughty в момента, в който го хвана започва да се дърпа от мене и да пищи, даже ме рита в опит да се освободи, само иска да щъка насам-натам Laughing А като по-малък  го разнасях непрекъснато ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора