28.06.2008г.-бтв новините

  • 3 819
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 545
извинявайте, но на мен ми прилича на онази сентенцийка, така де ... пък после нека доказва, че няма сестра...

BECE, кажи, моля, откъде си сигурна, че не е слух? (Ако не си сигурна, защо казваш " не пускам слухове"?)

еди
ПС нали не си няко журналист или 'техен човек', който си прави темичка за списване ?

# 46
  • Мнения: 4 841
[Притеснява ме този факс и това че няма да се съобщи по медиите.Ако имаш близки в общината разпитай и ако ти отговорят,че няма такова нещо тогава критикувай.С най добри чувства го пиша това -не се заяждам!!!

Аз също не се заяждам, но не може да се говори за сериозни неща без доказателства. Ами вземи го сканирай този факс, за да видим, че го има... И медиите ще ти се зарадват. И ще направиш много по-добро дело, отколкото тук да си преливаме от пусто в празно...

# 47
  • Мнения: 1 353
Не твърдя,че не е слух -просто сестра ми има близка в общината и тя и е казала.Иска ми се да е слух,но не знам.Повече няма да пиша нищо щом всявам смут в потребителите.Извинете.Може би грешката е моя и няма такова нещо.Лек и спокоен ден на всички.

# 48
  • Мнения: 1 353

Аз също не се заяждам, но не може да се говори за сериозни неща без доказателства. Ами вземи го сканирай този факс, за да видим, че го има... И медиите ще ти се зарадват. И ще направиш много по-добро дело, отколкото тук да си преливаме от пусто в празно...
Аз ако го държах в ръцете си щях да кажа,че аз съм го видяла!

# 49
  • Мнения: 545
значи, близката на сестра ти е сигурна, че е имало такъв факс (надявам се, че си наясно какво казваш)? Това е сериозна новина, защо не се обърнеш към някоя от телевизиите?

еди
ПС от ДАНС също се интересували кой пуска слуховете Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 353
Да сигурна е.Искам и аз да го чуя,но от общината дава все заето.Затова писах тук с надеждата,че някой друг може да знае нещо.Наистина спирам да пиша по темата.Ако съм сгрешила(иска ми се да е така) се Извинявам много на всички.

# 51
  • Мнения: 545
Явно си сгрешила:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1212903 :

"Петър Димитров е сезирал ДАНС за слуховете за АЕЦ "Козлодуй"

29.06.2008
Петър Димитров е сезирал ДАНС по повод разпространени слухове за промяна в радиационната обстановка на площадката на АЕЦ "Козлодуй", съобщиха от пресцентъра на МИЕ.
Министърът е разговарял с председателя на ДАНС Петко Сертов. Повод за телефонния разговор е бил слухът за повишено ниво на радиация в страната и опитът за създаване на масова психоза сред българите. Петър Димитров е сезирал председателя на ДАНС за съмненията в публичното пространство, че е възможно разпространяването на слуха да е организирано с оглед на това, че събота и неделя институциите не работят и се използва подобна тема, за да се всява паника.
Агенцията за ядрено регулиране и АЕЦ „Козлодуй” реагираха бързо и адекватно, с доказателства, за да опровергаят несъстоятелността на слуховете, заявиха от МИЕ. /БГНЕС
БГНЕС
"

С което нека да приключим тази "новина".

еди

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 14:56 от T3-M4

# 52
  • Мнения: 545
Между другото, на самата страница на БТВ от първият постинг пише (в момента), цитирам

"Опровергаха слуховете за ядрен инцидент
28.06.2008 / 19:20

Шести блок на АЕЦ "Козлодуй" работи нормално, пети е в планов ремонт.
 
Агенцията за ядрено регулиране опроверга неясно откъде тръгнал слух в държавата за ядрен инцидент и изтекла радиация. Нито в Козлодуй, нито където и да е по света има инцидент в атомна централа, заяви пред bTV председателят на ядрения регулатор Сергей Цочев.

Шести блок на АЕЦ "Козлодуй" работи нормално, а пети е в планов ремонт.

Агенцията за ядрено регулиране успокои още, че освен от тях радиационният фон в страната се следи и от Министерството на околната среда и водите и от "Гражданска защита".

В момента всичко е спокойно и не само в последните 24 часа, а и в последните месеци няма нищо обезпокояващо.

Приборите отчитат нормални стойности. Няма отклонение в радиационната норма в страната, съобщиха и от "Гражданска защита".

Аварийните системи, изградени на места в цялата страна, не отчитат промяна в показателите.
Радиационната норма се измерва постоянно във всички възлови точки на страната.

"

Този постинг е просто за протокола.

# 53
  • София
  • Мнения: 13 204
Ау, Ау, Ау.... абе хора спрете се, бре!!! Егати паниката! Имам добър приятел в АЕЦ. Няма завишен радиационен фон! Какви общини, какви чудеса. Я се стегнете!

Я си признайте софиянци, пихте ли вода?? Щото аз си пих и си се къпах и си готвих!

Мисля да заключа темата, защото не е редно да се доразпространяват слухове! Някои май нямат никаква отговрност когато пишат разни неща.

Общи условия

Активация на акаунт