Плаж с детски басейн в София?

  • 6 056
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 993
Тази година май няма да ходим на море, но ми се иска все пак да заведа малкия на плаж. Можете ли да ми препоръчате плаж с басейн, подходящ за малко дете? Притеснява ме основно хигиената - не искам да му лепна нещо, на себе си - също. За сега съм си набелязала басейна Виктория и к-с Макси.

# 1
  • Мнения: 178
Панчарево-Корал

# 2
  • Мнения: 95
Еми ти си избрала хубави места!   bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 342
Днес бяхме на Коралите в Панчарево,басейна е хубав,водата топла,но беше пълна лудница.Детето не можеше да направи една крачка встрани от шезлонга,защото някой бягащ/или пък гонещ/ тийнейджър ще влети върху него,в басейна беше гъч и отново трябваше непрекъснато да стоя до нея,защото може да я удари някоя летяща топка или пък да я потопи някое скачащо дете/и не само дете/.За първи път отивах но определено няма да повторя.

# 5
  • Мнения: 957
Макси е супер..но е затворен за ремонт.. на Рударци е доста приятно.

# 6
  • Мнения: 993
Макси е супер..но е затворен за ремонт.. на Рударци е доста приятно.

Не е затворен. Ние в крайна сметка там отидохме в неделя и си изкарахме супер. Имаше хора, но не беше лудница. Определено ще повторим!

Благодаря на всички за предложенията - това в Банкя също ми хареса, но ми е доста далече. Може и да го тествам някоя неделя - тогава поне трафикът е по-поносим. Някой ходил ли е скоро във Виктория? Близо ми е до вкъщи, но не ми се рискува при положение, че вече имам един добър вариант.  Peace

# 7
  • Мнения: 957
Много странно, при положение ,че навсякъде по жилищните блокове на Макси е разлепено,че не може да се ползва поради авария в ВиК-то.

# 8
  • Мнения: 993
Много странно, при положение ,че навсякъде по жилищните блокове на Макси е разлепено,че не може да се ползва поради авария в ВиК-то.

Може аварията да е станала след неделя...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт