Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • plovdiv
Здравейте всички! Четейки темата за смешното раждане, реших да пусна подобна тема, но тя да е за смешните реакции на майки, бащи, младите татковци и други роднини, за тяхната реакция след страхотната новина за появилото се бебче. Ето моята:
  Когато влезнах за раждането на дъщеря ми преди осем години бяхме се разбрали с мъжа ми да не казваме на родителите. За това той с още двама приятели след като ме оставил в болницата ( това става към 8 вечерта) отиват в една компютърна зала да " чакат". Да обаче то не става ей така тая работа, доста се измъчих, накрая в три и половина сутринта му се обадих от родилна зала с хубавата новина. Едва тогава той се раззвънял по телефоните и тръгнал с приятелите към болницата. Естествено майка ми сънена пристигнала първа, развълнувана от новината. Слязла от колата, видяла тримата мъже които чакат, и незнам защо се хвърлила на врата на приятеля на мъжа ми с думите: - Емооо, честито!!! Sick #Crazy
  При което мъжа ми останал с отворени ръце и само казал " Ама Минче, аз съм бащата!?!" и избухнали в смях hahaha Joy Joy

# 1
Ние по същия начин бяхме решили да не казваме на роднините преди да съм родила. Та отидохме си в болницата с мъжа ми и понеже се налагаше секцио, бързо стана работата и мъжа ми веднага започва да разпраща смс-и на нищо неподозиращите роднини със съдържание "Калоян, 3,650кг, 52см, честито бабо и дядо!". Действието се развива в 11,30 на обяд. Баща ми от радост, невярващ на очите си, с пълна газ лети с колата към майка ми. Спират го полицаи за превишена скорост, приближават се към него за проверка и гледат - нашия реве. Полицаите в шах - ама недейте така бе господине /баща ми е на 53г., реве с крокодилски сълзи от радост за първото си внуче/, това е проверка, карате с доста превишена скорост над допустимото, недейте да плачете като дете! И баща ми хлипайки им казва  - не бе хора, плача щото ми се роди внуче и бързам! Пуснали го естествено, без да го мъмрят, чак и те се развълнували! После имало и почерпка естествено  Grinning.

# 2
  • plovdiv
сега се сещам за една приятелка като роди, свекър и като разбрал с такава скорост се изстрелял от тях, че забравил да събуди свекърва и и жената дойде с такси! Laughing

# 3
Вечерта преди да родя бяхме на гости на нашите до 10 вечерта.. Нищо не казах, но бях с доста чести контракции и решихме към 1 часа да отидем все пак с мъжо до болницата да видим ще се ражда ли Simple Smile
.. и родих към 4 сутринта.. Таткото беше с мен на раждането и след като свършиха всички процедури отиде да каже на нашите новината. Майка ми го посреща на врата сънена и учудена какво става.. "Айде бабо честито ти внуче Антон"  Shocked
Тя шашната отива да казва на баща ми - Ставай дядо, имаш внук Антон (на него) се казва.. Той само измърморил нещо и продължил да спи  Crazy На сутринта става към 8 и казва на майка ми - абе аз сънувах снощи, че имам внук.. Чакай да се обадя на децата да ги питам как са (терминът ми беше след 2 дни)..  Joy Изобщо не се усетил човека, че наистина е станал дядо. Майка ми му тупнала една снимка под носа на бебока с пъпната връв и баща ми  #Crazy

# 4
  • при Arctic Monkeys
сутринта, когато станах и ми изтекоха водите, реших да съобщя това на спящия ми още съпруг, а той ми отговори просъница - абе, лягай тука, ще ти мине... Simple Smile

# 5
  • plovdiv
a aaaa,супер! hahaha

# 6
сутринта, когато станах и ми изтекоха водите, реших да съобщя това на спящия ми още съпруг, а той ми отговори просъница - абе, лягай тука, ще ти мине... Simple Smile

Laughing Ха, ха, много смешни и сладки са татковците!

# 7
Страхотна тема.  Peace Laughing

# 8
Още една много хубава тема!   bouquet

# 9
  • в Надежда-та
hahaha Joy Joy Joy това изби рибата, ама и на ревящия дядо се посмях доста hahaha Joy Joy Joy

# 10
боже ,,, разсмяхте ме  Simple Smile))))

# 11
  • Русе
На 31.12 на обяд влязох в болницата, минута след полунощ се роди бебето.
Обадих се на майка ми, тя казала на баща ми -
"честито, имаш внучка",
а той - "абе я не ме баламосвай, баш на Нова година ли ще се роди"  Joy
Половината от родата не повярвала първоначално нито на мъжа ми, нито на майка ми  Crazy

# 12
Отивам да раждам и също като всички бяхме решили да не казваме на никой,-да ама не - майка ми реши да ми се обади малко преди да  родя за да ме пита какво правя и иска ли като идва да ми вземе хляб- и крещя "какъв хляб бе жена  аз раждам  #Crazy"-а тя "ха ха Laughing много ти е рано още - ауууу  Shocked" (23 дни преди термин) и като и затворих половин час се е въртяла в кръг без да каже дума. (според свидетели) Joy Joy Joy

# 13
Съпругът ми си събу обувките преди да влезе на етажа, с който бяхме настанени с бебчо в "Майчин дом". Акушерките усмихнато му обясниха, че чак такава стерилност не е нужна.
После каза, че нашето било в първи клас в сравнение с другите бебета, явно големичък му се е сторил .
Майка ми не можа да повярва, че е станала баба. Първите петнайсетина дни се държеше неадекватно, свекърва ми пък беше решила, че е станала пак майка.

# 14
  • Пловдив
Майка ми не можа да повярва, че е станала баба. Първите петнайсетина дни се държеше неадекватно, свекърва ми пък беше решила, че е станала пак майка.
  Laughing Същата ситуация беше и при нас, при което таткото гледаше много, много да не се навърта наоколо, което пък мен ме вбесяваше още повече.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт